Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przed chwilą w wiadomościach: 100 incydentów fałszywych zbiórek dla powodzian.
Do tego mnóstwo przypadków szabrownictwa.
Naprawdę aż strach wyobrażać sobie zycie bez policji, wojska i więzień.
Ludzie nie są dobrzy z natury.
2
@BTW xG wyższe miała wczoraj Barca. Poza tym 5 bramek nie strzelasz przypadkiem i 6 meczów z rzędu nie wygrywasz przypadkiem.
Dla Ciebie szczęście, dla mnie reguła z odrobiną szczęscia.
2
@Traba727 Się okaże. Ale rzeczywiście liczba minut jakie gra, budzi moją obawę.
1
@kuz A najlepsze jest nie szukanie plusów na siłę, tylko zmiana trenera na kompetentnego. I tyle.
Dziś plusy same się narzucają.
Pamiętam te argumenty, że Xavi czy Koeman wprowadzali młodych, a tu nie chodzi o wprowadzanie młodych tylko ich rozwijanie. U tych dwóch trenerów rozwój był poważnie ograniczony.
0
@FCB_dimiC W tej kwestii, akurat miałem rację, ale co mnie przeraża, to ilu ludzi oglądających piłkę nie wie de facto co ogląda.
0
Jak sobie teraz przypomnę moje dyskusje z ludźmi, którzy wyliczali mi litanie dlaczego Xavi to wartościowy trener, zresztą swego czasu to samo było z Koemanem, to aż pusty śmiech mnie ogarnia.
Takich użytkowników byłyby tu dziesiątki jeśli nie więcej, a pamiętam, ze wtedy to co pisałem to było czepialstwo, nie dostrzeganie zalet, nie rozumienie okoliczności itd. itp. No to mamy okoliczności i faceta z pomysłem.
Dziś Flick tych wszystkich ekspertów zamiótł pod dywan.
0
@BorzyKrzys A propos legend z poznańskiego podwórka - ten to też był niezły oryginał.
0
@Skila_nie_kupisz Już wiesz, że w wieku 20 lat Yamal nie będzie w top 3 Złotej Piłki, skoro za chwilę wyląduje w top 10 tego plebiscytu?
Messi grał w wieku 20 lat takie asysty zewnętrzniakiem? Moim zdaniem Yamal jest jeszcze często mocno niedoceniany.
2
Nam potrzeba takiego bramkarza jakiego kiedyś miała grająca w Ekstraklasie Olimpia Poznań, Konrada Paciorkowskiego.
Gość miał super charyzmę. Pamiętam jak leciał kiedyś lob rywala z 30 metrów, a Konrad wykrzyczał na cały golęciński stadion gromkie "Mooooooooooooooooooooooooooojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
i piłka wylądowała w okienku bramki.
0
@Beztroskii W to trudno uwierzyć, jednak Yamal najprawdopodobniej będzie tylko lepszy. A dodatkowo zbierze fajne statystyki w wieku zanim Messi w ogóle zaczął punktować.
21
Yamal rządzi w tej chwili światową piłkę. Facet rozdaje karty i obecnie jest numerem 1.
Nie wiem za bardzo kogo można by wskazać jako zawodnika mu równorzędnego.
Chyba nikogo.
Tym bardziej mnie śmieszą głosy o bardziej wpływowym Haalandzie, a nawet nie przekonują opinie o bardziej wpływowym Messim. Owszem, z najlepszych sezonów tak, ale Messi 19-letni czy 20-letni nie miał większego wpływu na zespół od Yamala.
0
@yoli Tak, Yamal to showman. W dodatku do bycia genialnym piłkarzem, co znowu widzieliśmy z Villarealem.
Jak masz pisać takie bzdury, to lepiej siedzieć cicho
3
Pressing Barcy w 91 minucie to szaleństwo
4
Raphinha jest dziś momentami tragiczny.
2
Kibice Villarealu na stadionie, dostają plombę za plombą
0
Mecz do oglądania jest fenomenalny.
0
@Matheu12 I to wcale nie są tuzy, ale odwagi mu nie brakuje by dać chłopakom w siebie uwierzyć
1
Ja wierzę w naszych, dlatego stawiam, że Pena odwróci losy meczu i będzie 3:3
0
Torre wydawało się, że jest już Ronaldinho i zrobił niebezpieczną stratę.
1
@KrwawiaceoczyVEB I zawalił mu mecz z Realem, klopsem przy golu Benzemy
1
Gdy Flick przyszedł do Barcy w twarz wiał mu lekki niesprzyjający wiaterek. W tej chwili to już huragan.
0
Bardzo ciężka druga połowa przed Barcą. Obrona w tym składzie jest dziurawa jak ser szwajcarski.
xG1.67 - 1.93 ale w sumie to wygląda bardzo równo.
Nie mamy meczu pod kontrolą, a ratował nas ter Stegen. Jeśli zmiennik będzie tak interweniował jak przy pierwszej swojej akcji, to aż strach się bać. Nie ma wyboru, Lewy musi dorzucić jeszcze dwójkę.
Z naszym pechem do kontuzji, niedługo Flick złamie sobie rękę przy linii bocznej.
3
I to jest rasowy napastnik, a nie ten francuski trzepiekarny z Madrytu
6
Mój głos w waszym domu
Barca dziś jest w tak eksperymentalnym zestawieniu, że wygrana naprawdę byłaby czymś wartym szczególnego docenienia.
4
My naprawdę w tej chwili desygnujemy do gry skład, w którym trudno tak naprawdę barce uważać za faworyta. Defensywa plus tak dysponowany Stegen to już czysty eksperyment, bez gwarancji na pozytywny wynik.
2
@Pawel13sz Sprawdziłem składy i po zastanowieniu w tym składzie jakakolwiek wygrana będzie sukcesem. Ok, daje remis. jak Flick w tym składzie sięgnie po wygraną będzie geniuszem.
2
@Pawel13sz Bez błędów Stegena spodziewam się wygranej, ale nieznaczącej, jednobramkowej.
Z błędami Stegena wygranej nie będzie.
Martwi mnie wąski skład Barcy - to może zacząć się odbijać na wynikach.
0
Ale biednie ten skład wygląda. Zobaczymy ile potrwa ciągnięcie wyników ponad stan.
2
Czego dzisiaj oczekuję to:
- podtrzymanie hegemonii Lecha
- podtrzymanie hegemonii Barcy
- obalenie hegemonii City
Tak niewielu może dać tak wiele tak wielu
1
@BulaKG Faul Endricka na 100% został wydrukowany.