5

Przed chwilą w wiadomościach: 100 incydentów fałszywych zbiórek dla powodzian.
Do tego mnóstwo przypadków szabrownictwa.

Naprawdę aż strach wyobrażać sobie zycie bez policji, wojska i więzień.
Ludzie nie są dobrzy z natury.

2

@BTW xG wyższe miała wczoraj Barca. Poza tym 5 bramek nie strzelasz przypadkiem i 6 meczów z rzędu nie wygrywasz przypadkiem.
Dla Ciebie szczęście, dla mnie reguła z odrobiną szczęscia.

2

@Traba727 Się okaże. Ale rzeczywiście liczba minut jakie gra, budzi moją obawę.

1

@kuz A najlepsze jest nie szukanie plusów na siłę, tylko zmiana trenera na kompetentnego. I tyle.
Dziś plusy same się narzucają.

Pamiętam te argumenty, że Xavi czy Koeman wprowadzali młodych, a tu nie chodzi o wprowadzanie młodych tylko ich rozwijanie. U tych dwóch trenerów rozwój był poważnie ograniczony.

0

@FCB_dimiC W tej kwestii, akurat miałem rację, ale co mnie przeraża, to ilu ludzi oglądających piłkę nie wie de facto co ogląda.

0

Jak sobie teraz przypomnę moje dyskusje z ludźmi, którzy wyliczali mi litanie dlaczego Xavi to wartościowy trener, zresztą swego czasu to samo było z Koemanem, to aż pusty śmiech mnie ogarnia.
Takich użytkowników byłyby tu dziesiątki jeśli nie więcej, a pamiętam, ze wtedy to co pisałem to było czepialstwo, nie dostrzeganie zalet, nie rozumienie okoliczności itd. itp. No to mamy okoliczności i faceta z pomysłem.

Dziś Flick tych wszystkich ekspertów zamiótł pod dywan.

0

@BorzyKrzys A propos legend z poznańskiego podwórka - ten to też był niezły oryginał.

0

@Skila_nie_kupisz Już wiesz, że w wieku 20 lat Yamal nie będzie w top 3 Złotej Piłki, skoro za chwilę wyląduje w top 10 tego plebiscytu?

Messi grał w wieku 20 lat takie asysty zewnętrzniakiem? Moim zdaniem Yamal jest jeszcze często mocno niedoceniany.

2

Nam potrzeba takiego bramkarza jakiego kiedyś miała grająca w Ekstraklasie Olimpia Poznań, Konrada Paciorkowskiego.

Gość miał super charyzmę. Pamiętam jak leciał kiedyś lob rywala z 30 metrów, a Konrad wykrzyczał na cały golęciński stadion gromkie "Mooooooooooooooooooooooooooojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
i piłka wylądowała w okienku bramki.

0

@Beztroskii W to trudno uwierzyć, jednak Yamal najprawdopodobniej będzie tylko lepszy. A dodatkowo zbierze fajne statystyki w wieku zanim Messi w ogóle zaczął punktować.

21

Yamal rządzi w tej chwili światową piłkę. Facet rozdaje karty i obecnie jest numerem 1.

Nie wiem za bardzo kogo można by wskazać jako zawodnika mu równorzędnego.
Chyba nikogo.

Tym bardziej mnie śmieszą głosy o bardziej wpływowym Haalandzie, a nawet nie przekonują opinie o bardziej wpływowym Messim. Owszem, z najlepszych sezonów tak, ale Messi 19-letni czy 20-letni nie miał większego wpływu na zespół od Yamala.

0

@yoli Tak, Yamal to showman. W dodatku do bycia genialnym piłkarzem, co znowu widzieliśmy z Villarealem.
Jak masz pisać takie bzdury, to lepiej siedzieć cicho

3

Pressing Barcy w 91 minucie to szaleństwo

4

Raphinha jest dziś momentami tragiczny.

2

Kibice Villarealu na stadionie, dostają plombę za plombą

0

Mecz do oglądania jest fenomenalny.

0

@Matheu12 I to wcale nie są tuzy, ale odwagi mu nie brakuje by dać chłopakom w siebie uwierzyć

1

Ja wierzę w naszych, dlatego stawiam, że Pena odwróci losy meczu i będzie 3:3

0

Torre wydawało się, że jest już Ronaldinho i zrobił niebezpieczną stratę.

1

@KrwawiaceoczyVEB I zawalił mu mecz z Realem, klopsem przy golu Benzemy

1

Gdy Flick przyszedł do Barcy w twarz wiał mu lekki niesprzyjający wiaterek. W tej chwili to już huragan.

0

Bardzo ciężka druga połowa przed Barcą. Obrona w tym składzie jest dziurawa jak ser szwajcarski.
xG1.67 - 1.93 ale w sumie to wygląda bardzo równo.

Nie mamy meczu pod kontrolą, a ratował nas ter Stegen. Jeśli zmiennik będzie tak interweniował jak przy pierwszej swojej akcji, to aż strach się bać. Nie ma wyboru, Lewy musi dorzucić jeszcze dwójkę.

Z naszym pechem do kontuzji, niedługo Flick złamie sobie rękę przy linii bocznej.

3

I to jest rasowy napastnik, a nie ten francuski trzepiekarny z Madrytu

6

Mój głos w waszym domu

Barca dziś jest w tak eksperymentalnym zestawieniu, że wygrana naprawdę byłaby czymś wartym szczególnego docenienia.

4

My naprawdę w tej chwili desygnujemy do gry skład, w którym trudno tak naprawdę barce uważać za faworyta. Defensywa plus tak dysponowany Stegen to już czysty eksperyment, bez gwarancji na pozytywny wynik.

2

@Pawel13sz Sprawdziłem składy i po zastanowieniu w tym składzie jakakolwiek wygrana będzie sukcesem. Ok, daje remis. jak Flick w tym składzie sięgnie po wygraną będzie geniuszem.

2

@Pawel13sz Bez błędów Stegena spodziewam się wygranej, ale nieznaczącej, jednobramkowej.
Z błędami Stegena wygranej nie będzie.

Martwi mnie wąski skład Barcy - to może zacząć się odbijać na wynikach.

0

Ale biednie ten skład wygląda. Zobaczymy ile potrwa ciągnięcie wyników ponad stan.

2

Czego dzisiaj oczekuję to:
- podtrzymanie hegemonii Lecha
- podtrzymanie hegemonii Barcy
- obalenie hegemonii City

Tak niewielu może dać tak wiele tak wielu

1

@BulaKG Faul Endricka na 100% został wydrukowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?