Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Ja obstawiam jakąś chamską breję z Niemiec z władowanym tam kawałkiem weiss wursta
11
Czy to prawda, że Tusk jadł zupę? Jemu zupełnie odbiło. Jak można jeść zupę?
Może wreszcie ludzie przejrzą na oczy z jakim człowiekiem mamy do czynienia.
Tyle rzeczy można zjeść, ba nawet można pościć, a on akurat zupę musiał.
PiS i PO to samo - mieli tu rację niektórzy.
0
@Czerwo64 Zapomniałeś przyjąć leki
1
Yamal jest lepszy zawodnikiem od Haalanda bo bardziej wpływowym w swoim zespole.
Sama kanadyjka tego nie wyjaśni
5
To nie jest normalne, że zaplecze wygenerowało tyle talentów w tym diament Yamala, a następni pukają dalej do drzwi pierwszej druzyny.
Zjawisko
1
@lucas/catalan Z całą pewnością, ale finał z jakimkolwiek rywalem byłby wielkim osiągnięciem.
1
@Majkel34 I oby ten vibe miał taki sam finał
12
Kasztanki, Tiki-Taki i Malagi z dnia na dzień podrożały w Aldim z 35 zł do 45 zł za kilogram.
@Luciano99 Minimalna krajowa na rękę to 2 783,86 zł, ja dostaje połowę, czyli 1391,5 zł za 22 dni pracy, tzn. 176 godzin. Dziennie zarabiam 63.25 złotych.
Lucek, za dniówkę u Ciebje mogę kupić 1,4 kg Kasztanków. To dużo? Tylko gadaj strzeże
3
@Danny Gaucho Możesz mnie wywoływać, ale i tak w te bzdurne cyfry nie wierzę.
Dla mnie to co wychodzi spoza TV Republika jest jak papier toaletowy.
1
@BorzyKrzys Pozdrawiam Pana, panie ochroniarzu Mentzena.
2
@OBSERWATOR2021 Ubóstwo za PiSu statystycznie nie zmieniło się na mniejsze, a skrajne ubóstwo nieco wzrosło.
Ja miałem młodość za komuny i lat 90-tych i było biednie, ale daliśmy sobie radę.
To nie pieniądze od państwa powinny utrzymywać młodego człowieka, ale pieniądze z pracy rodziców.
3
@MesQueUnClub_87 To nieważne, ważne że wpłacił. Odbiorca tej pomocy nie patrzy czy to ze względów PR-owych czy nie.
0
@bartekvisca Balde też głową nie grzeszy
0
Humory dopisują i oby tak dalej
9
Szybko poszło ...
4
@Death_voice Czyli jednak Duda dożynkuje. Nie czujesz żenady tym jak koledzy notorycznie Cię zamiatają pod dywan?
Nie ma nienawiści, Wasi polityczni idole nieustannie się błaźnią, a to łamaniem prawa, a to złodziejstwem, a to zakłamaniem, a to nepotyzmem. Tacy jesteście, to nie nienawiść - jeśli złodziej chodzi po twoim domu, to nie wręczasz mu kwiatów.
Please, przestań się już błaźnić
0
@BorzyKrzys To miły brodacz, któremu jad się nie kończy.
1
Czytajmy autorytety w "Do Rzeczy", tacy pomogli Macierewiczowi rozwikłać przyczyny tragedii Smoleńskiej
W okładkowym artykule dajemy argumenty przeciwko ideologicznemu szaleństwu, ideologii która niszczy świat, a która opiera się na wmawianiu ludziom, że to jest nauka – mówi Rafał Ziemkiewicz w zapowiedzi najnowszego numeru "Do Rzeczy"
Nikt tych kłamstw klimatystów nie dekonstruuje lepiej niż wybitni naukowcy. U nas za
sprawę wziął się prof. Piotr Kowalczak. To jeden z wielu powodów, by sięgnąć po najnowszy numer "Do Rzeczy".
7
@Danny Gaucho W 10 bramek, 17 asyst i 45 spotkań?
0
@ElKamil Nie, nie rozumiem. Jeśli nie będzie wchodził w pojedynki, to nie będzie grał jak Yamal. Straty są wpisane w grę na jego pozycji.
0
Flickowi brakuje tej charyzmy Xaviego.
0
To możliwe że w meczu Legia - Raków po 32 minutach w strzałach jest 0:0?
Czy flashscore się zaciął?
0
@Roobo Taki populistyczny wpis pod lajki a'la 18-letni filozof z Konfederacji.
Jasiu odkrywa jak działa polityka.
1
Balde przed meczem zostawił chyba mózg w słoiku na parapecie.
7
@ElKamil Chłopie, przecież on nie może zasuwać na 100% co mecz. Musi czasem grać ekonomiczniej. Pamiętasz ile on ma lat?
1
@AlexDark00 Alex - mądrością to Ty nie grzeszysz, jeśli uważasz, że PiS to mniejsze zło od jakiejkolwiek partii.
Zresztą w wielu innych kwestiach już jesteś uważany za pajacyka tej strony
1
@FcPortoFan1999 Panie szanowny - Yamal jest nie na sprzedaż za żadne pieniądze
12
Przypominam, że tu paru twierdziło, że jak PSG zaoferuje 200 mln za Yamala, to trzeba brać.
Czasami jak nie można takich bzdur wybić z głowy merytorycznie, to lepiej pozwolić czasowi wyjaśniać takich delikwentów.
3
Barca establiszowała swój edwentydż, który spłentowała dwoma daggerami Yamala.
Miejmy hopa, że w second połówce, podopieczni coacha Flicka, dalej będą imposować swoją dominejszan.
Wszystko is working smufly.
0
@ranger3120 Los głupków nie słuchamy