Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kamyk_23 Ale odpaliłeś Konfiarzy - na mnie tak zareagowali 2 dni temu.
Dziewczyna mogłaby obsiewać pola swoją głupotą, a na LR ma liczne grono wyznawców.
7
@Roobo Przytoczę Ci Twoje słowa do mnie, ale dziś skieruję je do Ciebie, bo pasują jak ulał
"Brawo naprawdę zaprezentowałeś wspaniały poziom".
Gdyby ktoś satyrycznie przedstawił Cię jako gwałciciela 10-letnich chłopczyków, uważasz, że to jest dopuszczalne? Raczej nie. Więc nie wiem jak zniesławienie za pomocą animacji ma byś satyryczne.
Chyba, że Twoje poczucie humoru jest takie jak Twój poziom, którym ostatnio notorycznie się popisujesz.
I jeszcze jak koledzy słusznie zauważyli mijasz się z prawdą. Merytorycznie zostałeś zamieciony pod dywan.
Klasy nie kupisz.
1
@FCBparasiempre Właśnie sprawdziłem, bo nie znałem. Czy chodzi o bycie pierwszym.
0
Pasek z TVP Republika - zwolennicy Tuska stosują agresję fizyczną wobec swoich przeciwników.
2
@FCBparasiempre Od czasu mojego "Xavi do grudnia" sprzed 3 lat, wyrażenie "X do grudnia" stało się żartobliwym sposobem na zwalnianie trenerów
0
David Villa drży w posadach.
1
Mam nadzieję, że te tytuły będzie zbierał do końca roku. 4 miesiące po komplecie zwycięstw i Real zamieciony pod dywan.
5
Ciekawe jak będzie wyglądać Barca Flicka po przerwie na repki? Czy będzie zadyszka jak zawsze, czy raczej kontynuacja horroru dla rywali?
Mam nadzieję, że Flick zwalczy te wszystkie słabości Barcy po takich przerwach.
19
Z perspektywy czasu zaczyna się robić z niego transfer na miarę Coutinho czy Dembele.
Jakość w relacji do ceny i pensji jest znikoma.
Coraz wyraźniejszy fail
0
@vangoor A jak oglądam na YT, to jak oglądanie youtubera.
TV Republika - youtuber prawdy
1
TV Republika i paski prawdy:
Polityczny cyrk Tuska zamiast programu - w tle drożyzna, likwidacja firm i masowe zwolnienia.
5
@gr175 Kolacja przy winie i TV Republika.
36
A taki był hype wokół Yamala.
Od bohatera Euro w czerwcu do zmiany po 1 połowie we wrześniu. W 45 minucie zmienia się tylko naprawdę bardzo słabych zawodników. Potężny zjazd.
Czy można już mówić o kolejnym Krkiciu?
0
@SkN Fikołki to mają wyborcy konfederacji w głowie. Ten wątek pokazuje ich przeogromne przewrażliwienie na punkcie swoich idoli.
4
@KamQiX Oto głos rozsądku.
Ale ja tam wolę igrzyska.
38
W 45 minucie Hiszpania prowadziła ze Szwajcarią 2-1.
Zszedł Yamal, wszedł Torres i Hiszpania wygrała 4-1. Strzelili 2 gole w grając w 10.
Trzeba jasno sobie powiedzieć: Yamal był dzisiaj hamulcowym, a Ferran detonatorem.
0
@Roobo I mówią to samo, stojąc po stronie pisowskiego bezprawia. Taki mały szczegół. TV Republika to wspaniałe miejsce dla Konfederatów jak się okazuje.
Można sobie gadać co się chce, bez dbania o elementarną przyzwoitość.
1
@Mezocyklon87 Zgadzam się, że to była taktyka. Ale nie sądzę by o oddanie władzy chodziło. Raczej o przyduszenie sondażowe rywala po prawej stronie.
PiS jako taki nie ma nic przeciw Konfederacji, eliminacja z TVPiS była czasowa ze względów racjonalnych
1
@Roobo Niech przyjmują. Może uda im się stworzyć grunt pod przyszłą koalicję.
Nie opowiem, ponieważ odpaliłem tę pseudo TV żeby potwierdzić, że pracują tam ludzie niespełna rozumu o zerowej etyce dziennikarskiej.
Nie zamierzam odnosić się do propagandy. Nie ma do czego.
11
Lewy jak szefunio - zniszczył fizycznie i załadował, szkoda, że bez gola
5
Co to była za interwencja bramkarza? jakby chciał poprawić firankę, a nie obronić strzał.
1
@Roobo TVP to nie jest TV prywatna.
PO i PiS to nie są potencjalni koalicjanci, wiadomo, że nie idą do żadnej TV w jednym froncie.
Konfederata i pisowiec dziś ramię w ramię, w propagandowej prywatnej TV PiSu krytykowali koalicję. W sumie mogliby się zamienić przynależnością partyjną i nie rozpoznałbym kto jest kto.
1
@pluszek Ciekawe na czym polegała nędzność TVPiS, skoro oni pukali spod dna.
Zawsze musisz pochwalić lizusów Kaczora.
1
@Roobo Jak Kurdej Szatan za kadencji PiSu mogła wiedzieć o żołnierzu, który zginął za rządów PO?
Po drugie, już kwestię wyjaśniałem wyżej, więc dlaczego mam po raz n-ty odnosić się do tej samej mundurowej śpiewki?
2
@Donnie_Darko Tak jest funkcjonariuszu prawdy. Aż mi się telewizja Kurskiego przypomniała po Twoim wpisie.
2
@Alex1995 Ja się nie obrażam.
Ale krytykę czyją? Najgłośniej krzyczą ci, którzy sami powinni buźki włożyć w kubeł z wodą. A co z Tadlą jest nie tak - też podpadła prawicowej sforze?
Zresztą nie odczytałeś dobrze wiadomości. Tu chodzi o to, że w skrajnie stronniczej TV z zerowymi standardami dziennikarstwa pod rękę idzie pisowiec i konfederata.
4
@KamQiX Moje minimum wymagań w rządzeniu to: nie kraść, szanować prawo i podążać w stronę Zachodu.
Wszystkie te minima były gwałcone w burdelu zorganizowanym przez PiS przez 8 lat. Zatem cieszy mnie powrót do minimów. Na zasadzie, jak władza jest byle jaka a nie tragiczna to nie jest najgorzej.
Nie wiem czy pytanie co mi się nie podoba jest dobrze postawione. Zapytaj co mi się podoba i musiałbym się właściwie długo zastanawiać. Powrót do minimów, czyli polskich ustawień fabrycznych. Jednak oprócz tego? Trudno mi wpadać w zachwyt, ja za politykami w ogóle w tym i obecnej ekipy nie przepadam.
4
Polska ostatnio zagrała tragicznie z jeszcze gorszą Szkocją, dzisiaj będzie epicki wpierdziel
3
@matirix20 Bo Niemcy za natury są źli, ale Hiszpanie?
3
@Barcanajlepszyteam No i ma prawo się denerwować, ale świat nie działa wg tego co naszego kolegę denerwuje czy nie i jeszcze wyzywać mnie od przeżartego polityką.
Była rozprawa w sądzie, Szatan nie została uznana winną, a poza tym sama przeprosiła po namyśle SG. Więc o co bić pianę. Zagalopowała się i przeprosiła, zatem wykazała zachowanie cywilizowanego człowieka. Generalnie na tym temat powinien się zamknąć.