11

@Faro Niepotrzebnie, Rapha ma u mnie opinie nietykalnego od dwumeczu z PSG. Doceniałem go zawsze na swój sposób, ale wtedy pokazał pełnię możliwości.
I na pewno ma charakter, a ten towar zawsze się ceni.

0

@MesQueUnClub96 Każdy mecz ligowy trzeba wygrać by sięgnąć po tytuł mistrza. I Halland ma w tytułach wielki udział.

0

@MrOskarekk Gadasz jakbyś miał 161 lat co najmniej.

3

@PatrykBarca Widzę, że znowu chcesz się ze mną pokłócić, ale ja nie dam się sprowokować.

3

@Jvstin09 Ale nie graliśmy tak koncertowo jak dzisiaj. To był mecz kompletny pod wieloma względami.

1

@Pawel13sz Takie jakich spodziewałem się po odsunięciu nieudacznika trenerskiego i zatrudnieniu trenera z koncepcją, czyli bardzo pozytywne.
Tak jak w Bayernie, Flick jest na wskroś pozytywną postacią, którą uwielbiają piłkarze i widać u nich autentyczną radość ze współpracy.

Oby tak dalej, oby z sukcesami. Na razie okoliczności sprzyjają

2

Tylko, proszę, nie budźcie mnie.

2

Nie chcę zapeszać, ale dzisiejsza Barca niebezpiecznie przypomina Bayern Flicka - tam takie mecze były co tydzień.

0

Ale kanonada, niesamowicie się to ogląda.

2

Padam i umieram gdy przypomnę sobie tą argumentację: czy Xavi broni im strzelać?

21

Tu sie wszystko zgadza - uśmiechnięta twarz trenera, usmiechnięty futbol Barcelony, uśmiechnięte twarze kibiców Barcy.
Sezon jak marzenie na razie. Dla mnie otwarcie sezonu przeszło najśmielsze oczekiwania.

31

Flick - jedyny Niemiec, który nie wku***a Polaków na La Rambli.

2

@don'T.R.I.P.e Dokładnie tak. Człowiek siedzi przed ekranem z promiennym uśmiechem i jest zachwycony. I potem to uczucie czekania na kolejny mecz z utęsknieniem.

2

@mekston Nie pąpujmy. Zaczynajmy od małych wyzwań, masz rację

1

Ferran z wozu, koniom lżej.

26

To jest cudne jak przy 2:0 ten walec Flicka nie zatrzymuje się nawet na sekundę.

1

Każdy głupek, strzela w ........... - taka jest prawda podwórka

2

Dzisiaj Barca Flicka uprościła akcje bramkowe do granic możliwości.
Da się bez tysiąca podań?

6

Bramkarz Valladolid obronił bombę Lewego, ale jakim kosztem. To są naprawdę trudne strzały Roberta.

3

Trzeba Ferrana dawać, wynik ratować!

1

Skąd ten zachwyt Flickiem - my głównie biegamy, a futbol to nie lekkoatletyka.

0

@Krzych www. flickmiazdzyrywalizmadryciokaminaczele.com

0

Dzisiaj Flick ma szansę potwierdzić, że 3 pierwsze mecze to nie był przypadek.
Remis wrzuciłby Niemca na karuzelę trenerską, a widmo powrotu Xaviego zamajaczyłoby nad klubem.

1

Dzisiaj Casado z golem. Pora ruszyć z kopyta i pierwszy raz w sezonie wygrać 1 połowę.

0

@stone80 A pytasz bo szukasz kolegi w podobnym stanie psychicznym do twojego?

0

@ShawnC To prawda, że nie on jeden nie błyszczy. Mimo wszystko, mimo tych deficytów, zespół jakoś wygląda.

0

@tbas Na whoscored na tle pozostałych graczy ofensywnych jego nota wygląda tragicznie - 6.38. Jest najgorsza ze wszystkich zawodników, którzy zagrali min. 150 minut.
Ferran nie jest na razie opcją w ofensywie, a skoro nią nie jest, rywalom łatwiej jest się bronić. Nie wiem czy muszą przejmować się nadmiernie naszą lewą flanką z Ferranem na murawie.

1

@MesQueUnClub_87 Twoje czy swoje?

0

@tristan87 Przecież polowania codziennie odbywają się w Polsce. Rzeź w rzeźniach też. Przestańmy być hipokrytami.

0

2:1, 1:1, 0:1 - takie były wyniki Barcelony gdy Ferran Torres schodził z murawy. Gra za każdym razem była wyraźnie lepsza w 2 połowie. Przypadek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?