Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Faro Niepotrzebnie, Rapha ma u mnie opinie nietykalnego od dwumeczu z PSG. Doceniałem go zawsze na swój sposób, ale wtedy pokazał pełnię możliwości.
I na pewno ma charakter, a ten towar zawsze się ceni.
0
@MesQueUnClub96 Każdy mecz ligowy trzeba wygrać by sięgnąć po tytuł mistrza. I Halland ma w tytułach wielki udział.
0
@MrOskarekk Gadasz jakbyś miał 161 lat co najmniej.
3
@PatrykBarca Widzę, że znowu chcesz się ze mną pokłócić, ale ja nie dam się sprowokować.
3
@Jvstin09 Ale nie graliśmy tak koncertowo jak dzisiaj. To był mecz kompletny pod wieloma względami.
1
@Pawel13sz Takie jakich spodziewałem się po odsunięciu nieudacznika trenerskiego i zatrudnieniu trenera z koncepcją, czyli bardzo pozytywne.
Tak jak w Bayernie, Flick jest na wskroś pozytywną postacią, którą uwielbiają piłkarze i widać u nich autentyczną radość ze współpracy.
Oby tak dalej, oby z sukcesami. Na razie okoliczności sprzyjają
2
Tylko, proszę, nie budźcie mnie.
2
Nie chcę zapeszać, ale dzisiejsza Barca niebezpiecznie przypomina Bayern Flicka - tam takie mecze były co tydzień.
0
Ale kanonada, niesamowicie się to ogląda.
2
Padam i umieram gdy przypomnę sobie tą argumentację: czy Xavi broni im strzelać?
21
Tu sie wszystko zgadza - uśmiechnięta twarz trenera, usmiechnięty futbol Barcelony, uśmiechnięte twarze kibiców Barcy.
Sezon jak marzenie na razie. Dla mnie otwarcie sezonu przeszło najśmielsze oczekiwania.
31
Flick - jedyny Niemiec, który nie wku***a Polaków na La Rambli.
2
@don'T.R.I.P.e Dokładnie tak. Człowiek siedzi przed ekranem z promiennym uśmiechem i jest zachwycony. I potem to uczucie czekania na kolejny mecz z utęsknieniem.
2
@mekston Nie pąpujmy. Zaczynajmy od małych wyzwań, masz rację
1
Ferran z wozu, koniom lżej.
26
To jest cudne jak przy 2:0 ten walec Flicka nie zatrzymuje się nawet na sekundę.
1
Każdy głupek, strzela w ........... - taka jest prawda podwórka
2
Dzisiaj Barca Flicka uprościła akcje bramkowe do granic możliwości.
Da się bez tysiąca podań?
6
Bramkarz Valladolid obronił bombę Lewego, ale jakim kosztem. To są naprawdę trudne strzały Roberta.
3
Trzeba Ferrana dawać, wynik ratować!
1
Skąd ten zachwyt Flickiem - my głównie biegamy, a futbol to nie lekkoatletyka.
0
@Krzych www. flickmiazdzyrywalizmadryciokaminaczele.com
0
Dzisiaj Flick ma szansę potwierdzić, że 3 pierwsze mecze to nie był przypadek.
Remis wrzuciłby Niemca na karuzelę trenerską, a widmo powrotu Xaviego zamajaczyłoby nad klubem.
1
Dzisiaj Casado z golem. Pora ruszyć z kopyta i pierwszy raz w sezonie wygrać 1 połowę.
0
@stone80 A pytasz bo szukasz kolegi w podobnym stanie psychicznym do twojego?
0
@ShawnC To prawda, że nie on jeden nie błyszczy. Mimo wszystko, mimo tych deficytów, zespół jakoś wygląda.
0
@tbas Na whoscored na tle pozostałych graczy ofensywnych jego nota wygląda tragicznie - 6.38. Jest najgorsza ze wszystkich zawodników, którzy zagrali min. 150 minut.
Ferran nie jest na razie opcją w ofensywie, a skoro nią nie jest, rywalom łatwiej jest się bronić. Nie wiem czy muszą przejmować się nadmiernie naszą lewą flanką z Ferranem na murawie.
1
@MesQueUnClub_87 Twoje czy swoje?
0
@tristan87 Przecież polowania codziennie odbywają się w Polsce. Rzeź w rzeźniach też. Przestańmy być hipokrytami.
0
2:1, 1:1, 0:1 - takie były wyniki Barcelony gdy Ferran Torres schodził z murawy. Gra za każdym razem była wyraźnie lepsza w 2 połowie. Przypadek?