0

@FcPortoFan1999 Właśnie wyjazdy mnie nieco martwią, bo w nich Lech jest jakiś niewyraźny

0

"A przy kolejnej okazji u siebie ludzie Valverde na pewno postawią wyższe wymagania drużynie Flicka"

Przy kolejnej wizycie, może się okazać, że to Barca narzuci takie warunki Bilbao, że nie będzie co z nich zbierać. Mam taką głęboką nadzieję.

Chłopaki jeszcze pograją w tym stylu, a Michał Gajdek sam napisze artykuł pochwalny o świetnej decyzji pozbycia się Gundogana z klubu.

4

Lech dzisiaj w meczu szalał. Dosłownie. Chciałbym żeby granie z takim ułańskim rozmachem był w Poznaniu standardem. xG 4.27 wykręcone na niebotycznym poziomie i najlepsze jest to, że oddaje odczucia wizualne kibica.

O taki Poznań walczyłem.

Lecha z Barcą łączy jeden wspólny mianownik - przygotowanie fizyczne. Obecny trener Lecha podobnie jak Flick uważa, że aby dobrze grać w piłkę trzeba zrobić podstawy.
To zasadniczo nieustannie powtarza nie kto inny jak Tomasz Hajto, mówiąc, że jak nie możesz dać z wątroby, to wyników nie będzie.

0

@PatrykBarca Słusznie, nie ma co teraz galopować. W przyszłym tygodniu już będziemy mogli się zająć ewentualnym zwalnianiem : )

0

@Keson Nie mówiąc o tym, ze jeszcze chwilę temu trzeba było się koniecznie pozbyć tego drewna bez dryblingu.

3

@Faro A jeśli odniesiemy parę zwycięstw więcej, wszyscy o nim zapomną. Zresztą Gundo to był wariant bez przyszłości, a po intensywności pressingu widać, że trzeba tu harować, więc może lepiej postawić na kogoś młodego, rozwojowego i z żelazną kondycją.

8

Flick wybił zęby Bilbałowi ale też marudom z La Rambli.

Już dzisiaj skład prawie nikomu nie przeszkadza.

0

Chwiczę Chwaracchelię? Kogo? Na pewno tego się tak nie pisze.

0

@jaras121 Nie błąd. Daje Barcy 3 punkty za mecz. Gol Lewego, daje nam 2 punkty więcej względem aktualnego wtedy wyniku. To jest wyliczenie dla Lewego, dla zespołu jest to inne wyliczenie.

11

Mój wniosek jest tak, że dopóki w tej nowej rubryce (dobry pomysł) macie (redaktorzy) okazje wyciągać głównie pozytywne wnioski, to ja jestem zadowolony.

43

To podejście Flicka - nie ma rejestracji Olmo, kilku podstawowych graczy poza kadrą, Gundo właśnie wyleciał, a Hansi stwierdza, że podoba mu się ten materiał ludzki jaki ma do dyspozycji, podkreśla ich talent i co najwazniejsze to chyba nie jest kurtuazja.

Po tygodniu pracy, nie ma już przestojów w 1 połowie, jest zwiększona intensywność, jest wiele udanych prób pressowania i uwydatniająca się ambicja zawodników Barcy.

To może być bardzo ciekawy, a co optymistyczne, udany eksperyment, polegający na połączeniu fizyczności naszych graczy rodem z Bundesligi (to wkład Flicka) z techniką naszych graczy, których Flick w Bayernie jednak na takim poziomie nie posiadał.
Wysokie naciskanie rywala to coś co my kibice Barcy lubimy i znamy z najlepszych lat klubu.

Cieszmy się, skupmy się na pozytywach, bo naprawdę zasługujemy na taką rekompensatę po tych latach chudych jeśli chodzi o styl prezentowany na murawie.

6

@tristan87 Szkoda tych słupków, dziś mógł być hattrick Lewego

0

@mmaciass Nie obawiaj się, nie zacznie się człapanie. Flick nie pozwala nikomu na opierdalanie się na murawie. Może pierwszy raz zobaczymy, na co stać de Jonga, gdy trener z klarowną wizją rozpisze Holendrowi zadania.
Gavi jest wręcz stworzony do zasuwania u Flicka, a pozostali zobaczymy.
A przecież Olmo to ekspert od gry progresywnej, więc będzie miał Flick w czym wybierać.

1

@fart To dopiero 2 mecze, a pewne zręby taktyczne są mocno widoczne. I tak jak piszesz, przecież wykonawcy będą lepsi, a w drugich połowach można rywali dojeżdżać jakościowymi zmianami.

5

Barca zmierza w przepaść.

Za Setiena wygrywaliśmy na stojąco.
Za Xaviego trzeba było trochę anemicznie pobiegać by wygrać.
Za Flicka zawodnicy zapierniczają całe 90 minut i wygrywają zaledwie jednym golem.

37

Najlepsze: następny mecz już we wtorek

1

Mi się tak wydaje, czy Lewy jest dynamiczniejszy i bardziej ufizyczniony.
Ewidentnie nie odstaje w tym sezonie, tak jak ewidentnie zanikał w poprzednim.

0

@La Pulgaa Masz rację. To jest potencjalnie nasz skarb na lata.

4

@MesQueUnClub_87 On ma obsesję na tym punkcie. Już sam ten aspekt w wersji Flickowej zmienia zasady gry w czasie meczu.
Barca w 2 połowie totalnie dominuje swoich rywali - na razie.

5

Valverde - kucanki
Lewy - kuc Anki

To są te detale

8

Zachwycające jakie przebłyski talentu zdradza w swoim młodym wieku Bernal. Kilka podań dzisiaj pokazało jego dobry przegląd wydarzeń na murawie i ich precyzja mogła zaimponować.
Nic tylko rozwijać te pozytywne cechy.

3

I co narzekacze? Jak zagrała Barca bez Olmo?

1

@don'T.R.I.P.e Tylko styl Flicka jest zweryfikowany, Bayern Flicka tak grał cały czas. A nawet lepiej, do czego będzie dążył w Barcy.
A jak grała Barca Xaviego obaj doskonale wiemy.

24

Tak na oko Raphinha przebiegł dziś 20 kilometrów

14

Smęciarz opuścił ławkę trenerską i człowiekowi znowu się chce patrzeć na mecze Barcy.
Jest uzasadniona nadzieja, że będą to widowiska.

2

Raphinha - Brazol fizol

11

Ale ta Barca ma parcie na bramkę, a to dopiero poczatek drogi Hansiego Flicka.

4

@AlexDark00 Twój przyjaciel strzelił gola. Mniam.

2

W 2 połowie dojedziemy ich na zmęczeniu

0

Gość zasłabł, a głupi sędzia gwiżdże faul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?