2

@FcPortoFan1999 Mój pierwszy mecz Lecha to bodajże 1984 rok z Bałtykiem Gdynia. Pamiętam rywala, ale nie wiem czy data się zgadza.

24

News na dziś: Barca wypożyczy Olmo do Lipska, bo nie stać jej na pensję.

1

Czyli łącznie Wisła i Jaga zaliczają dwucyfrówkę.

Piękny stan futbolu nad Wisłą.

1

@fart Mądrego to i poczytać miło

0

@Pnog37 O ile pamiętam oni niczego nigdy nie wygrali. Puchary były chyba za miejsce w lidze.

4

Chciałem napisać, że tak to jest jak puchar wygrywa Wisła, a potem oklep 0:5.
A potem mała retrospekcja: sezon 2023/24: KAA Gent - Pogoń 5:0

Zatem ktokolwiek by tego pucharu nie zgarnął, przeznaczenie było już napisane

0

@pt9 Czyścił byś kible w klimatyzowanym Burj Dubaj

5

@aldewir U szejków nie ma chyba takiego zjawiska jak chorobowe

0

10 tys. euro/mies. za sprzątanie kibli w Dubaju - rzucacie swoją robotę czy nie?

1

Wisła i Jaga - łącznie 75 minut i już 5 goli przyjęte na szczenę.
Polskie kluby potrafią.

4

@LeoKrol Od Dudy można się nauczyć na poziomie - A 0,5

0

Gdzie jest ta Legia, Szpakowski, gdzie jest ta Legia?!

2

Wchodzę co kilka godzin na LR żeby dowiedzieć się czy Barca już upadła.

0

@SawneyBean Nikt nie przebije 162 kłamstw i półprawd w godzinę konferencji.
Nie sil się.

Republikański kolega Trumpa, Bush sfingował, a zasadniczo jego administracja, powody inwazji na Irak i kłamał w wielu sprawach, ale Trump jest kłamcą nałogowym. On łże non-stop. Próba wypowiedzi merytorycznych kończy się klęską, bo jest tak niekompetentny,

2

@barcanawieki PiS i PeŁo to to samo. A dzisiaj jako uzupełnienie trzech pisowskich spadochroniarzy wylądowało w IPN-ie.
Skala nepotyzmu jaką rozpropagowały pisiory, to skala mafijna.

Najlepsze są te komentarze "prawych" - wszyscy politycy są tacy sami i w ten sposób relatywizują temat.

Niżej napisałem o 162 kłamstwach Trumpa w 64 minuty - wszyscy politycy kłamią, tak wsadzili "prawi" wszystkich do jednego wora.

13

Po poniższym artykule, Pubill zapunktował na LR.

10

Flick do Laporty i Deco: sprowadźcie Olmo, Gundogan jest niepotrzebny.

La Rambla: ciekawe co myśli Flick, jak patrzy na to co odwalają Deco z Laportą

0

@SawneyBean Jest kłamstwo i kłamstwo. Żaden z polityków USA jakich znam/znałem nie był notorycznym kłamcą jak Trump.
Mogli przesadzić, przekłamać, bądź skłamać od czasu do czasu, ale nie łgać non-stop. Ten przypadek to nie przypadek.

2

To jest po prostu niesłychane, nawet gdy człowiek wie, że kłamstwo to dobry przyjaciel Trumpa.

W ciągu 64-minutowej konferencji Trump skłamał 162 razy.
Na stronie npr.org wszystko pięknie skonfrontowane. Nie żeby wyborców Trumpa to obchodziło.

https://www.npr.org/2024/08/11/nx-s1-5070566/trump-news-conference

0

@BorzyKrzys Prawie wycisnąłeś mi łzy tym Kuchcińskim. Jestem wzruszony.

"Wpisz sobie #silnirazem w profil i będzie spokój" - hasełka zamiast treści, nie jest to Twój najlepszy dzień

1

@krefi10 Mnie też to wnerwia. Nie byłem fanem tego zakupu, ale krytykujmy jeśli będzie za co.

1

@LM10GOAT Dlaczego dramat? Ulepisz z tego wartościową "11".

0

@Fantastyczny Chłopiec A co da skupianie się na negatywach, lepiej jak Flick, skupić się na pozytywach
@Zoker pewnie tak byłoby optymalnie, ale ja nie mam nic przeciw by kosztem np. 2 sezonów, rozwijać młodych. Zresztą 1 skład to mieszanka doświadczenia i młodości, więc mam nadzieję, że w tym towarzystwie młodzi okrzepną

6

Nie mogę, poprzedni dzień kończy się lamentowaniem, nowy zaczyna od tego samego.
Już nie czytam artykułów z tymi spekulacjami, trzeba zignorować LR do końca okienka transferowego.

Czy Was w ogóle nie cieszy, że Barca ograła ostatnio rywala w składzie z trzema 17-latkami, dwoma 20-latkami, a na zmiany weszło trzech 22-latków.
O tym trzeba piać.

Tylu było obrońców Xaviego i Koemana mówiących, że stawiają na młodzież, ale Flick poszedł na całość.

1

@AlexDark00 Wreszcie napisałeś coś co nie jest skrajnie głupie. Wreszcie przebłysk wyjścia z ciemnego tunelu. Nawet lajka ci dałem.

2

Motyw został zachowany, jest to pewna wariacja na temat. Kwestia gustu, moim zdaniem wersja podstawowa brzmi pełniej.

0

@BorzyKrzys "co za PIS wcale nie było takie oczywiste" - Krzysiu i jego relatywizowanie rzeczywistości. Jak zawsze o antydemokratycznych zakapiorach nader łaskawie.

Zbyt przewidywalne.

1

Wygraliśmy mistrzostwo, przyszedł Gundo i przegraliśmy, odchodzi Gundo i ..............?
Zostawiam z refleksją na sierpniową noc.

5

@Khajio Raphinhi dajcie spokój. ma swój profil i gwarantuje określony poziom.
Gdyby wszyscy dostosowali do niego poziom w LM, byłby półfinał.

2

@D10SLEO To jest lektura dla twardzieli. Dobrze, że bitwy słowne z konserwą na LR mnie znieczuliły, bo bym się normalnie rozpłakał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?