Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Mój pierwszy mecz Lecha to bodajże 1984 rok z Bałtykiem Gdynia. Pamiętam rywala, ale nie wiem czy data się zgadza.
24
News na dziś: Barca wypożyczy Olmo do Lipska, bo nie stać jej na pensję.
1
Czyli łącznie Wisła i Jaga zaliczają dwucyfrówkę.
Piękny stan futbolu nad Wisłą.
1
@fart Mądrego to i poczytać miło
0
@Pnog37 O ile pamiętam oni niczego nigdy nie wygrali. Puchary były chyba za miejsce w lidze.
4
Chciałem napisać, że tak to jest jak puchar wygrywa Wisła, a potem oklep 0:5.
A potem mała retrospekcja: sezon 2023/24: KAA Gent - Pogoń 5:0
Zatem ktokolwiek by tego pucharu nie zgarnął, przeznaczenie było już napisane
0
@pt9 Czyścił byś kible w klimatyzowanym Burj Dubaj
5
@aldewir U szejków nie ma chyba takiego zjawiska jak chorobowe
0
10 tys. euro/mies. za sprzątanie kibli w Dubaju - rzucacie swoją robotę czy nie?
1
Wisła i Jaga - łącznie 75 minut i już 5 goli przyjęte na szczenę.
Polskie kluby potrafią.
4
@LeoKrol Od Dudy można się nauczyć na poziomie - A 0,5
0
Gdzie jest ta Legia, Szpakowski, gdzie jest ta Legia?!
2
Wchodzę co kilka godzin na LR żeby dowiedzieć się czy Barca już upadła.
0
@SawneyBean Nikt nie przebije 162 kłamstw i półprawd w godzinę konferencji.
Nie sil się.
Republikański kolega Trumpa, Bush sfingował, a zasadniczo jego administracja, powody inwazji na Irak i kłamał w wielu sprawach, ale Trump jest kłamcą nałogowym. On łże non-stop. Próba wypowiedzi merytorycznych kończy się klęską, bo jest tak niekompetentny,
2
@barcanawieki PiS i PeŁo to to samo. A dzisiaj jako uzupełnienie trzech pisowskich spadochroniarzy wylądowało w IPN-ie.
Skala nepotyzmu jaką rozpropagowały pisiory, to skala mafijna.
Najlepsze są te komentarze "prawych" - wszyscy politycy są tacy sami i w ten sposób relatywizują temat.
Niżej napisałem o 162 kłamstwach Trumpa w 64 minuty - wszyscy politycy kłamią, tak wsadzili "prawi" wszystkich do jednego wora.
13
Po poniższym artykule, Pubill zapunktował na LR.
10
Flick do Laporty i Deco: sprowadźcie Olmo, Gundogan jest niepotrzebny.
La Rambla: ciekawe co myśli Flick, jak patrzy na to co odwalają Deco z Laportą
0
@SawneyBean Jest kłamstwo i kłamstwo. Żaden z polityków USA jakich znam/znałem nie był notorycznym kłamcą jak Trump.
Mogli przesadzić, przekłamać, bądź skłamać od czasu do czasu, ale nie łgać non-stop. Ten przypadek to nie przypadek.
2
To jest po prostu niesłychane, nawet gdy człowiek wie, że kłamstwo to dobry przyjaciel Trumpa.
W ciągu 64-minutowej konferencji Trump skłamał 162 razy.
Na stronie npr.org wszystko pięknie skonfrontowane. Nie żeby wyborców Trumpa to obchodziło.
https://www.npr.org/2024/08/11/nx-s1-5070566/trump-news-conference
0
@BorzyKrzys Prawie wycisnąłeś mi łzy tym Kuchcińskim. Jestem wzruszony.
"Wpisz sobie #silnirazem w profil i będzie spokój" - hasełka zamiast treści, nie jest to Twój najlepszy dzień
1
@krefi10 Mnie też to wnerwia. Nie byłem fanem tego zakupu, ale krytykujmy jeśli będzie za co.
1
@LM10GOAT Dlaczego dramat? Ulepisz z tego wartościową "11".
0
@Fantastyczny Chłopiec A co da skupianie się na negatywach, lepiej jak Flick, skupić się na pozytywach
@Zoker pewnie tak byłoby optymalnie, ale ja nie mam nic przeciw by kosztem np. 2 sezonów, rozwijać młodych. Zresztą 1 skład to mieszanka doświadczenia i młodości, więc mam nadzieję, że w tym towarzystwie młodzi okrzepną
6
Nie mogę, poprzedni dzień kończy się lamentowaniem, nowy zaczyna od tego samego.
Już nie czytam artykułów z tymi spekulacjami, trzeba zignorować LR do końca okienka transferowego.
Czy Was w ogóle nie cieszy, że Barca ograła ostatnio rywala w składzie z trzema 17-latkami, dwoma 20-latkami, a na zmiany weszło trzech 22-latków.
O tym trzeba piać.
Tylu było obrońców Xaviego i Koemana mówiących, że stawiają na młodzież, ale Flick poszedł na całość.
1
@AlexDark00 Wreszcie napisałeś coś co nie jest skrajnie głupie. Wreszcie przebłysk wyjścia z ciemnego tunelu. Nawet lajka ci dałem.
2
Motyw został zachowany, jest to pewna wariacja na temat. Kwestia gustu, moim zdaniem wersja podstawowa brzmi pełniej.
0
@BorzyKrzys "co za PIS wcale nie było takie oczywiste" - Krzysiu i jego relatywizowanie rzeczywistości. Jak zawsze o antydemokratycznych zakapiorach nader łaskawie.
Zbyt przewidywalne.
1
Wygraliśmy mistrzostwo, przyszedł Gundo i przegraliśmy, odchodzi Gundo i ..............?
Zostawiam z refleksją na sierpniową noc.
5
@Khajio Raphinhi dajcie spokój. ma swój profil i gwarantuje określony poziom.
Gdyby wszyscy dostosowali do niego poziom w LM, byłby półfinał.
2
@D10SLEO To jest lektura dla twardzieli. Dobrze, że bitwy słowne z konserwą na LR mnie znieczuliły, bo bym się normalnie rozpłakał.