2

Jak na pierwszy mecz sezonu Manchester zagrał nieźle. Pewnie w obronie (dobry Maguire i Martinez), nie najgorzej w ataku, ale ze słabo nastawionymi celownikami.
Bruno dzisiaj powinien skończyć z golem ale to nie był jego dzień jako strzelca, za to posłał kilka świetnych piłek.
Hag kupił tydzień spokoju, Może spokojnie zgrywać nowe elementy układanki.

27

Powie Wam, że ludzie pracują dla kasy, nie zwracają uwagi na relacje międzyludzkie, a potem mimo kasy bardzo się męczą.
@Luciano99 nie płaci może dużo, ale bardzo dba o atmosferę w pracy. Tu kupi albo znajdzie piwo, tam przyjacielsko kopnie w tyłek, a czasami znajdzie dla człowieka miłe słowo. Niedawno powiedział do mnie "Comento, Ty na cieciówce jesteś alfą i amebą"

Doceniam ten słowny gest

0

@PatrykBarca Mój Ty przyjacielu od spraw United. Jak wróżysz dzisiaj wynik otwarcia ten Haga? Idą po komplet punktów?

0

@Faro Żebys wiedział, na LR wszystko zależy od tego jak aktualnie wieje wiatr

0

@varosso W 2024 roku przytaczasz słowa dotyczące stanu na rok 2014?

Wspaniały to rozumowania. To tak jakbyś 2 dni przed igrzyskami, przytoczył wypowiedź Kaczmarek, która w 2022 roku stwierdziła, że nie jest przygotowana do igrzysk. To znaczy, że przez 2 lata nic się nie zmieniło?

Zawsze tak było z zasiłkami i socjalami. Polacy robili to samo eksploatując systemy w UK i Niemczech. I z takim procederem należy walczyć.

0

@juarez Nie obywateli, tylko Polaków z dziada pradziada. Jeśli za chwile drugie pokolenie Ukraińców będzie miało polskie obywatelstwo, to rozumiem, że oni wg Twoich kryteriów nie są obywatelami Polski, mimo, że są.

Kolego, nie wiem czy nadążasz za tym co się dzieje w naszym kraju. Polacy nie rodzą dzieci, więc jesteśmy zdani na emigrację i jeżeli dożyjesz 2070 roku, naszego kraju nie poznasz. Nie z winy obcokrajowców, a Polaków., którzy fundują sobie zapaść demograficzną.

I gdzie jak twierdzę, że wszyscy pracują. Nie pracują, tak samo jak Polacy, z których pracuje część. Tak działa świat.

2

Rzeczywistość na LR po poniedziałkowym meczu (0:3): koniec świata, Barca nie istnieje, sezon skończony.

Tymczasem w piątek, Hansi Flick: "Akceptujemy wszystko, ale w poniedziałek zespół był zmęczony. Mieli bardzo długi presezon, trenowaliśmy bardzo ciężko i intensywnie.
Cóż, ostatecznie to był mecz w nie tak dobrym momencie dla nas."

2

@Pawel13sz Bez względu na wynik Flick musi wylecieć w grudniu. Niemiec w polskim klubie? Niepodobna.

0

@FCBMati10 Ta beznadziejna służba zdrowia, czasami jest słaba, a czasami znakomita. Znam wielu zadowolonych znajomych-pacjentów. Część jest niezadowolona. Ale dochodzą mnie niepojedyncze słuchy, że np. słuzba zdrowia w Anglii wcale nie jest lepsza.

0

@juarez Wpadłeś w pułapkę logiczną, którą sam na siebie ukręciłeś.

Czyli jesteśmy jak zamożne kraje Zachodu, w których Polacy dostawali socjal.
Socjal dają kraje zamożne, biednych na to nie stać - wiem co mówię, bo w latach 90-tych Kuroń i spółka wychodzili z siebie by wysupłać parę groszy na zasiłki, a w czasie powodzi w 1997 roku, nie było za bardzo kasy na pomoc powodzianom.

Zatem jesteśmy jak Niemcy i Brytyjczycy. Przyjmujemy gości. Ludzie z Twojej frakcji myślenia też pomstowali na Polaków - kradną nasze pieniądze, biorą zasiłki.
I też jak Ty pomijali jeden fakt - ci goście pracują na nasze PKB. Jeśli nie wszyscy, to za jakiś czas z nastolatków będziemy mieli dorosłych pracujących.

Moim zdaniem w swoich wnioskach idziesz na łatwiznę.

0

@Barcanajlepszyteam Z powodu tej decyzji nie ma co bić piany. Oby żołnierze wykorzystywali swoje przywileje w odpowiedzialny sposób.

9

@fart A już szczególnie w okolicy grudnia : )

0

@FCBMati10 A jak wygląda życie na co dzień? Nie wiem ile masz lat, ale jak śledzę rozwój Polski od transformacji i przeskok jest GIGANTYCZNY.

Poza tym masz punkty odniesienia. I odpowiedz sobie na pytanie: jeśli weźmiesz listę państw świata, to ile ma niższy a ile wyższy poziom życia niz Polacy?
Zrób uczciwy rachunek i sam może zobaczysz sprawy w szerszej perspektywie.


Oczywiście, nawet w Polsce masz sporą grupę ludzi niezamożnych. Ich nic nie przekona, ze Polska to fajny kraj do życia. Ale biedni są wszędzie, w każdym Zachodnim kraju i oni w raju też nie żyją.

1

@TheCule A kto Cię jeb*e na kasie?

Prawdziwe złodziejstwo mieliśmy w latach 2015-23. Liczba spraw i przekierowania kasy publicznej na pseudoinstytucje i fundacje tworzone przez PiS jest zatrważająca. To było złodziejstwo na wielomiliardowe sumy.

Poza tym były przewały po 1989 roku, tam miało miejsce kilka wielkich afer, co jest typowe dla okresu przejściowego. Poza PiSem wszelkie rządy, trzymały się w ramach przyzwoitości.

Ja nazywam takie gadanie jak Twoje rytualny narzekaniem biedoty, albo ludzi, którym się w życiu nie udało. Ewentualnie są tacy ludzie, którzy ględzą dla ględzenia. Oni wszystko "wiedzą"

0

@FCBMati10 Jesteśmy jednym z szerokiego grona zamożnych państw.

0

@Ls0811 A Ty już to sprawdziłeś w szklanej kuli?

Wyborcom PiS u zarzucam głównie kłamstwa, złodziejstwo, brak szacunku dla praworządności i nieuctwo. Gdyby to była tylko naiwność byłbym szczęśliwy.

0

@Barcanajlepszyteam Taka możliwość też istnieje. W tej sprawie co prawda prawica wyła, ale większość społeczeństwa raczej się przychyla do tego punktu widzenia. A ja uważam, że rządy nie są od schlebiania wyborcom (z pewnymi wyjątkami)

2

@juarez Tak samo nie było ważniejszych spraw niż EURO 2012? Dla zamożnego kraju igrzyska to nie jest kolosalny wydatek.
Twoje pytanie moim zdaniem zawiera kilka ziaren populizmu

1

@TheCule Ciebie też prześladuje układ z 1989 roku? To patrząc na to jak obecnie wygląda Polska, całkiem nieźle na tym wyszliśmy.

Twój wpis to klasyka spod sklepu 24h - wiadomo, piwko się sączy a wszyscy dookoła nas jeb*ą na kasie.

2

@fart Słuchałem niedawno rozmowę na ten temat i koncepcja byłaby taka, że to była by olimpiada z wiodącą Warszawą, ale z włączeniem obiektów z całej Polski.
Inaczej, prawdę mówiąc, nie byłoby szans na zorganizwanie takiej imprezy.

7

@D10SLEO A CPK nie ma powstać?
Niektórzy tak wdrukowali sobie populistyczne, prawicowe kłamstwo, że CPK nie powstanie, że nawet gdy wiadomo, że powstanie, dalej powtarza się to kłamstwo.

0

@Barcanajlepszyteam Moim zdaniem ulegli populistycznemu wyciu prawicowców.

2

@Kgorecki2500
La Liga: Real
Premier League: Arsenal
Bundesliga: Bayern
Serie A: Inter Mediolan

Ligue 1: PSG

0

@Kgorecki2500 Bardzo ciekawe - jej partia chyba należy do koalicji.
Sama ustawa zapewne byłaby uznana za niekonstytucyjną - nie mam cienia wątpliwości - gdyby w Polsce funkcjonował trybunał.
A w praktyce, jest to potencjalnie ustawa niebezpieczna. Zobaczymy co pokaże życie.

Oczywiście nie legitymujący się głębszą refleksją prawicowcy są zachwyceni (zupełnie jakby teraz polscy żołnierze masowo umierali na granicy) bo ustawa spełnia ich prymitywne marzenia rozwiązywania problemów w stylu dzikiego zachodu.

4

@fart Już się tak nie chwal. Wiadomo, że chodzi o to, żeby wyeksponować Legię.
Mam Cię na oku, bratku

3

Na razie miła odmiana - trener, który nie narzeka, nie mnoży wymówek i wysyła pozytywne sygnały.

Ciekawe, czy w razie przekładania się problemów na wyniki, nie skumanieje i nie zxavieje.

1

@tristan87 Co wiemy już po Euro 2012, które się nie odbyło, bo Tusk oszukał Polaków.
Ty to masz jednak łeb stworzony do myślenia.

1

@pluszek Zawsze są gotowe odpowiedzi antyTusk.

Tusk nie chce igrzysk - mentalność z grajdoła, podnóżek Niemiec, brak ambicji
Tusk chce igrzysk - megalomania.
Tusk nie chce CPK - podnóżek niemiecki
Tusk chce CPK - podnóżek niemiecki, bo nie chciał

Zacytuję Twoje własne słowa "Dyskusja z człowiekiem któremu założyli klapki na oczy nie ma sensu". Czas spoglądać w lustro, człowieku z syndromem wyparcia, sfanatyzowanym ideologicznie.

2

@Miszak Na swoich czy jego warunkach?

2

Matko miłosierna, co za katastrofalny poziom Legii dzisiaj. Na szczęście zdarzyła się jedna akcja bramkowa, ale długimi fragmentami był to piłkarski trzeci świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?