Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kolejny medal kobiety, faceci w Polsce się skończyli, niestety
0
@Kapitan hawk A kto zapewni mistrzostwo Hiszpanii?
3
@Kapitan hawk O niczym bardziej nie marzę. Skopać te aroganckie francuskie tyłki!
0
Lią, Lią, Cristiano, aaaaaaajjjjjjj, znowu zestrzelony gołąb. Może następnym razem się uda.
1
@Aragorn33 Nie łapię. Ci dwoje naprawdę przez 5 godzin stają na głowie, by wykazać, że te 2 dziewczyny były lesbami?
Muszę powiedzieć, że kiedy widzę te 2 nicki, zawsze można liczyć na rozmowy o niczym i jałowe bicie piany.
Żeby przez tyle wpisów nie poruszyć tematu tych dzieciaczków, tylko zajmować się czyimś mieszkaniem ze sobą. Ta rozmowa jest jakimś studium upadku człowieka i człowieczeństwa.
Jeden do upadłego wybiela Kościół i naszego papieża, gdy chodzi o pedofilię, druga do upadłego walczy o zarodki po zapłodnieniu, a gdy przychodzi sprawa brutalnego traktowania dziecka, zajmują się łóżkiem tych kobiet.
Wspólny mianownik - los dzieci maja głęboko w dupie.
Obi już wylądował wcześniej w ignorowanych, teraz dorzucam tę drugą.
4
@draxidox Byłeś w ZOO i efekt gotowy. Trzeba wykurzyć z Ciebie tego wirusa
0
Ciekawe czy Olmo złapie kontuzję i kiedy?
6
"Frenkie, czy Lewandowski, którzy są graczami o wielkiej jakości" - i jak to przełkną co niektórzy na tej stronie
1
@don'T.R.I.P.e Myślę, że będzie zbieranie doświadczenia. Zobaczymy czy będzie efekt Flicka jak w Bayernie, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze w Bawarii miał on produkt złożony ze składników kompletnych. W Barcy nieco brakuje, a to przez kontuzje, a to przez brak transferów.
1
@don'T.R.I.P.e Nie kupimy. Defensywni pomocnicy są z akademii a poza tym wszystkie pozycje obsadzone. Jeśli już to właśnie takie wynalazki za Coman na wypożyczenie, czy coś w tym rodzaju.
0
Przypominam, że Flick do grudnia!
0
@marcin62 Nie wiem po co mieszać w to kobiety? Co ma dać takie porównanie?
Jak patrzysz na ochlejów, którym nie chce się podjąć żadnej pracy, to tez porównujesz je do kobiet ochlejów? Nie? A dlaczego?
To takie porównanie z ciemnej dupy.
0
@Blantozaur Rzecz w proporcjach - jeśli co chwilę sprawdzam wiarygodność pewnych stwierdzeń z oficjalnymi danymi i wychodzi na to, że albo ktoś jest ściemniaczem, albo oficjalne dane kłamią, to trudno nie uważać kogoś za osobę z tendencjami do pajacowania.
Nie mówiąc o tym, że ocena ludzi ze świata sportowego jest często chybiona - i to potwierdziłem z innym użytkownikiem, który również też miał to samo doświadczenie. Kolejna teza naszego kabotyna i blagiera do zweryfikowania:
Flick to błąd Barcelony, bo to trener bez papierów na trenowanie, a Bayern to przypadek nie świadczący o trenerze. Może chociaż raz się rażąco nie pomyli.
Przepychanki nie przepychanki, jak ktoś mija się z prawdą, albo tworzy baśnie, to trzeba to prostować. I na marginesie, bardziej osobiście nie lubię rasistów i radykalizmów.
1
@PuszkinFan Powiedziałeś co wiedziałeś.
0
@Blantozaur Może nawet nie wiedzieć, ale za to bardzo chętnie się wypowie.
1
USA 32:15 w ostatniej kwarcie. Wygląda na, że wrzucili wyższy bieg dopiero wtedy gdy musieli. Chyba pierwszy raz na tym turnieju widziałem kilkanaście minut agresywniejszej defensywy Amerykanów.
Oczywiście nie ma słów, którymi da się opisać Curryego.
2
Dzisiaj mamy Choke Team a nie Dream Team.
1
Serbia na razie masakruje team USA. Jeśli utrzymają to tempo ofensywne rzucą ponad 120 punktów w meczu.
No to wiadomo, że nie utrzymają i tyle nie rzucą.
Swoją drogą to ciekawe, że Amerykanie w najlepszym składzie z reguły kompletnie nie grają niczego w defensywie.
1
Tak patrzę na te igrzyska i nie widzę, żeby Francja chyliła się ku upadkowi, jak zauważają tu niektórzy wnikliwi miłośnicy imigracji z konfopisu.
To jak to jest?
1
@Matheu12 Zabrzmiało jak rasowy Konfederata.
1
Komentarz usunięty
2
I na dodatek przez całą karierę łapał ciężkie kontuzje - wręcz stworzony do Barcy
1
@barcelonaLM Aż ciary żenady przeszły przez mój krzyż
17
Wolę młodych z akademii i ich rozwój niż stawianie na Portugalców, którzy notorycznie zawodzą
0
@dzefrej234 Tak i pokropił małżonkę i pizzę sosem tysiąca wysp.
12
Romeu i klauzula strachu? Ja prdl, chyba klauzula śmiechu.
6
Polacy na Olimpiadzie - 1 medal
Polki na Olimpiadzie - 5 medali
Już prawie nie ma facetów w naszym kraju
4
Szpaku "Mamy to". Alzheimer już coraz aktywniejszy, jak w czasie meczów coraz gorzej ze wzrokiem. Pora konczyć
7
@Luciano99 Jeden telefon do Jowity i zrobi rozpierduchę na posterunku. Co Ty myślisz, ze ja o pi ar nie dbam na zakładzie?
0
@Szklaner Dobra, dobra, teraz robisz dobra minę do złej gry, a ja tu widzę ewidentną dysweszłografię