Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Czemu ten bramkarz tak go staranował? To był faul, rasizm, mowa nienawiści i zazdrość w jednym.
5
Do tego doszło, że Real zaczyna sezon, a człowiek zazdrości, że w Madrycie jest normalnie. Finanse na miejscu, skład oczywisty, przygotowania sezonowe na ukończeniu. Transfer był, finanse zdrowe.
Żadnych dram, sama normalność.
0
@vangoor I po co jak mam słuchać meczyków, Kołtonia, kanału sportowego, skoro ta linijka wyczerpuje temat?
2
@Tom0VeB Wobec paru "mędrców" z tej strony, którzy wiązali złe traktowanie z bycie LGBT. Co oczywiście oznacza jakiś umysłowy obłęd.
3
Ludzie przezywają, że Barca taka nieprzygotowana do sezonu, skład słaby, brak kasy, planowania itd. Ja to wszystko obszedłem, a nawet obeszłem, jednym prostym manewrem. Od dziś rana na jakiś czas będę kibicował Realowi, a jak się poprawi w Barcy, to się znowu przerzucę. Elastyczność - tylko to może nas uratować.
3
@Dejvo Nie zrozumiałeś mojego przesłania - wyśmiałem Twój wpis.
Takie określenia na legendę polskiej piłki są godne co najwyżej niskopodłogowych
internetowych troli.
2
@Danny Gaucho Dlaczego ignorancją?
Śmieszny - czasami taki obecnie bywa
Polski - to prawda
Piłkarzyk- no przecie, że nie siatkarzyk, czy kręglarzyk
Więc?
1
@Pawlak1992 A w stacji radiowej "Jesteś szalona" i chodzisz cały w skowronkach?
0
@BorzyKrzys Mnie używanie słowa "reżim" wobec PiSu nie oburza.
Czytam cechy reżimu autorytarnego:
- zawłaszczanie
- brak parlamentu lub parlament fikcyjny (słynne reasumpcje, sekta mająca popoerać łamanie prawa)
- brak lub ograniczona rywalizacja wyborcza (w warunkach TVPiS i okradania państwa z kasy publicznej, nielegalnego finansowania wyborów wybory były nieuczciwe)
- Jednolitość władzy państwowej (Duda jako prezydent - atrapa, stąd ksywa długopis, pseudotrybunał wydający wyroki napisane na Nowogrodzkie itd)
Wasz Bóg Stanowski, mistrz fejka internetowego na swój temat, może mieć zażalenia do gościa, czy prowadzącej, ale kto tak jak Ty Krzysiu nie dawał przez 8 lat cichego przyzwolenia na pisizm i ma trochę uczciwości, ten wie, ze władza PiSu miała sporo cech reżimu autorytarnego. To nie musi oznaczać czołgów na ulicy
5
To było epickie starcie Jagielloni z Bodo. Lanie 1-4, a Polacy w weekend odpoczywali. Dla odmiany piłkarze Bodo grali 3 dni wcześniej mecz ligowy, na który podróżowali ok 1000 km.
Śmieszne te polskie kluby
0
@RosjaninBut To na razie 1 sędzia niespełna rozumu. Pewnie może się znależć kolejny. I nie wiem dlaczego ten przypadek ma świadczyć o całości sądownictwa - to zostało zdewastowane przez politykierstwo PiSu.
Nie chce mi się wracać do Twoich wpisów sprzed roku, dwóch, pięciu - ale ciekawi mnie czy aktywnie krytykowałeś dewastowanie wymiaru sprawiedliwości. Jakoś tego nie kojarzę.
Jest tu sporo takich sprawiedliwych w krzywym zwierciadle - cichych i pod miotłą za PiSu, gdy odbywała się systemowa dewastacja, teraz cudownie odmienionych i piszących o uśmiechniętym tym i owym. Śmieszna i żałosna jest ta grupa.
2
@Kapitan hawk Ja kiedyś wypełniłem parę razy ankietę.
4
Ta przepaść między mistrzem Ekstraklasy a jakby nie było zaledwie norweskim czołowym zespołem jest koszmarna. Jak słaba musi być ta liga skoro Jaga w niej bryluje?
1
@misterio Światopoglądowo to 2 zbliżone grajdoły, więc naturalne, że ich wspólny kandydat byłby skonkludowaniem tego co podskórnie dla wielu obserwatorów polityki jest oczywiste.
2
Moją obawą związaną z Flickiem były piłki wrzucane za wysoko ustawionych defensorów.
Jednak najciekawsze we wczorajszych bramkach Monaco jest to, że cała obrona była na miejscu i fatalnie się zachowywali poszczególni zawodnicy.
A tego zupełnie się nie spodziewałem.
2
@RosjaninBut Dobre sobie, pilne. Co tu jest pilnego, złodziej prac znowu coś objawia światu?
1
@tristan87 Nie brzmi to zbyt optymistycznie. Szkoda człowieka.
0
Ja daję Flickowi 3 sezony spokoju. W pierwszym ma za zadanie się utrzymać w lidze.
W drugim zaatakować top 4, a w trzecim mistrzostwo.
0
Co to znaczy "przetrzewiona" przez kontuzje? Wczoraj atak na Polaka Lewandowskiego, dziś na język polski.
Niepokojące.
3
Że też La Rambla nie rozpoznała zasłony dymnej.
16
Flick do północy.
Trzeba dzwonić do Setiena, sezon ratować.
1
Na razie chłopaki nie grają jak trzeba bo bolą ich szczęki po przeglądach uzębienia.
Poprawią zgryz i wtedy będziemy kąsać.
8
10 minut to wystarczająca próbka - nic z tego nie będzie. Rozgonić i zapomnieć.
1
@fart Prezentacja jest skromna, bo zapowiada nowy trend. Barca będzie w tym sezonie ogrywać wszystkich skromnym 2 - 0.
15
@dawidlampa Jak można tak napadać na polskość i Polaków? Jestem zbulwersowany i zniedowierzany.
@AlexDark00 masz amigosa w redakcji
0
@AssisMoreira Twoje sugestie idą w stronę barbarzyństwa aparatu państwowego. Nie wiem czy wymarzyłeś sobie, żeby władzę sprawowała mafia?
Nie są to realistyczne propozycje.
1
@AssisMoreira Dość ciekawy kierunek wskazujesz. Kraje, które mają swoją specyfikę kulturową, słynące z łamania praw człowieka i wyzysku pracowników - niewolników, którym zabiera się dokumenty tożsamości i lokuje w niegodnych warunkach.
To chyba, a nawet nie przejdzie z Europie.
Choć jestem za integrowaniem migrantów z krajem pobytu, poprzez stawianie szereg warunków, jak znajomość języka, zapobieganie tworzenia gett itp.
0
@Muszynianka Nie powinieneś tak bardzo obnosić się ze swoją bezmyślnością.
Kto zastąpi Europejczyków na rynku pracy, skoro tak mało ich się rodzi?
Czekam na przemyślaną odpowiedź.
0
@Muszynianka A wskaźniki przestępczości w Polsce zmieniły się drastycznie w ostatnich latach?
I kto będzie pracował jeśli nie migranci? Nienarodzeni Polacy?
Czekam na odpowiedzi. Jeśli ich nie otrzymam, zakładam, że zaklinowałeś się w kiblu na dobre.
0
@Muszynianka Najlepsze w dyskusji z Wami populistami jest to, w żadnym ze swoich wpisów nie umiecie i nie odnosicie się do niepodważalnych danych, które podważają wkład migrantów w życie społeczne Polski.
Same hasła, zero treści - nawet nie ma się do czego odnieść, bo wasze wpisy są beztreściowe. Wysil się, podważ dane jakie przedstawiłem.
Chyba masz większe kwalifikacje niż odróżnianie kibla od żarcia?