0

@AlexDark00 Faktem jest, że obiecał. Faktem jest, że obietnic nie spełnił.
To są fakty.
Innym faktem są obietnice wyborcze polityków z reguły niespełnione.

Ty możesz twierdzić, że wiara w obietnice wyborcze jest uzasadniona, a twierdzę, że to domena głupców.

1

Dobry, wyczerpujący artykuł. Darek +1

0

@MASTURBINHO Znany schemat na LR. Ktoś przekłamuje temat, podajesz niepodważalne dane i zostajesz mianowany fanatykiem, kłamcą, atencjuszem - do wyboru do koloru.
Rzeczywistość nie ma szans w starciu z takimi osobami.

5

@Danny Gaucho Zaraz po Grzegorzu Lacie.

1

@Eto'o9 R10 Masz podanych dwóch redaktorów oceniających. Jeden ocenił arbitra, drugi zawodników, nie skonsultowali ze sobą i klops gotowy.

0

@barcelonaLM No tak, ale o to trudno winić partię, a naturalne zmiany związane z rozwojem cywilizacyjnym.
W Afryce demografia jest wspaniała, a bieda aż piszczy

0

@Aveiro Dobry wieczór.

0

@michaelski Przecież fakt istnienia covidu nie unieważnia głupoty zamykania lasów i innych bzdur.
Ba, nawet te maseczki w wersji podstawowej niewiele dawały.
Lekarze mówili o tym, że szczepienie minimalizuje (a nie wyklucza) ryzyko zgonu.

To, że jakiś lekarz się znajdzie, który coś chlapnie to nic dziwnego. Każda grupa zawodowa ma swoje oryginały.

Poza tym, lekarze i naukowcy sami mówili, że uczyli się radzić z tym zagrożeniem w czasie rzeczywistym.

0

@MarFan Ja o tym wiem, dlatego tak denerwują mnie głosy ignorantów w tej sprawie. Prawda jest taka, że człowiek zmaga się z takimi przypadkami w odosobnieniu, przez co powstaje złudne wrażenie, że nie widać, więc nie ma.

2

@barcelonaLM Ale czego Ty oczekujesz? Większość ludzi prowadzi bardzo dobre, dobre lub przyzwoite życie. Kraj należy do dość wąskiej grupy najzamożniejszych krajów na świecie. My na forum mamy czas na pogawędki o naszym ulubionym klubie. Jest bezpiecznie, stabilnie, prawie nie ma bezrobocia, można realizować pasje. Nawet 8 lat pisowskiego tornada zniszczenia sfery publicznej nie dało rady rozsadzić państwa, a Ty mówisz, że Polski nic dobrego nie czeka.

Już jest nieźle, a może być jeszcze lepiej. Po co marudzić o popisach, jak okazuje się, że fundamentem jest pracowitość rodaków i dobrze na tym wychodzimy

Trzeba dbać by skrajności typu złodziejski i antyeuropejski PiS czy oszalała lewica nie rozsadziły kraju i będzie ok.

3

@Herato Co to za zawodnik: w finale turnieju szkolnego w podstawówce przeprowadził akcję prawą stroną jako prawoskrzydłowy, po której padła zwycięska bramka dla jego zespołu?

0

@mleczkoo Covid trwa do dzisiaj i jest chorobą sezonową o niewielkim oddziaływaniu.

Ty operujesz kliszami - szkoda, bo to bezmyślne.

1

@barcelonaLM Ale w tym ostatnim zdaniu się nieco odkleiłeś. No dobra, bardzo się odkleiłeś.

0

@DLFCB Ogólnie to jest człowiek z ogromna wiedzą medyczna, a Ty przy całym szacunku, nie jesteś nawet podstawką do tego dzbana.

2

39-latka chciała zainwestować w Orlen by zarobić kasę.

Zgłaszająca skuszona perspektywą szybkiego zysku zrobiła pierwszy przelew na kwotę 530 zł. W kolejnych dniach z kobietą kontaktowały się następne osoby, które nakłoniły
ją do wykonania kolejnych operacji oraz do zainstalowania różnych aplikacji na telefonie. Na domiar tego kobieta zaciągnęła w aplikacji bankowej pożyczkę na kwotę około 90 tysięcy złotych, którą również przekazała oszustom. Łącznie ofiara straciła około 220 tysięcy złotych"

Tyle się mówi, nie klikać w linki, nie instalować aplikacji, nie podawać danych osobowych, nie rozmawiać przez telefon z pracownikami banku.
I jak grochem o ścianę. Żeby to jeszcze była staruszka z Alzheimerem, ale jak kobieta w tym wieku może być tak naiwna?

0

@Encore Maguire zagrał jak szefuncio. Podoba i się jego ambicja i w sumie nieustępliwość - był wypychany i nawet wygwizdywany przez kibiców.

15

Uwielbiam "dokarmianie" użytkowników tej strony tymi pseudonewsami.

Czekam jak jakiś nigeryjski dziennikarz, mający znajomych w Kamerunie zamieści info o zainteresowaniu Barcy Rogerem Millą

2

To się nazywa życie. Decydujesz się na przejście z silniejszego zespołu do słabszego, dostajesz mega kontrakt i żyjesz w pięknym mieście.
Po roku zaliczasz katastrofę życiową - opuszczasz to piękne miasto, zmieniasz klub, dostajesz równie wysoki kontrakt, jeśli nie wyższy i walczysz o wszystkie trofea jakie istnieją w europejskim futbolu.

Dramat Gundogana.

1

@MesQueUnClub96 A co Cię dziwi - to polska racja stanu. Zdziadziały Trump ze swoimi odpałami, jak podjudzanie by zaatakować kapitol, to partner nieprzewidywalny.
Masz pewność, że nie wycofa pomocy wojskowej dla Ukrainy? Żadnej, a naszą racją stanu jest by Rosję nadwerężać nie swoimi środkami.

Biden był jaki był, ale grał do tej samej bramki. Harris też tak będzie robić.

0

@July_6_BcN @Kidd Nie znacie się. To są artykuły na zamówienie PeŁo.
Kakało nie zdrożało, a chodzi o atak na nas Polaków.

1

Zwracam uwagę na gigantyczny wzrost cen gorzkiej czekolady za PeŁo.
Wedel szybciuteńko w krótkim czasie poszybował z 4.19 do 5.99, a w tym samym sklepie bieda-czekolada z 3.19 do 4.99.

Ponieważ gorzka czekolada ma właściwości prozdrowotne, śmiało można powiedzieć, że PeŁo uderza w zdrowie Polaków.

0

@escarabajo I teraz - kilka dań a jakie zużycie energii. Moim zdaniem powinni się Tobą zająć aktywiści. Widać nie trzeba latać samolotem, można zrobić zachłanne posiłki.

0

@Lucyfffer Brzmi trochę dużo, ale z doświadczenia i obserwacji znajomych wiem, że przynajmniej dzieciaki będą ułożone.
Mam koleżankę, której córka całymi dniami siedzi w telefonie, testowała na sobie jakieś challenge z tik toka polegające na wypalaniu ran dezodorantem. Teraz będąc w podstawówie popala epapierosy i nawet miała epizod z alkoholem.

A od lat tylko telefon i i izolowanie się.

Dla odmiany mój świetny przyjaciel, mający dwóch synów, zawsze od nich wymagał, dyscyplinował (ale rozsądnie), zapisał na koszykówkę, zaraził pasją do czytania książek i chłopaki są tak świetne, ze jak się spotykamy, to ten starszy syn mógłby mnie zagadać.

Dwoje znajomych i dwa inne modele wychowawcze.

3

Kiedyś jak weszłem do sklepu, to był jeden chleb do wyboru i czekało się na jego zakup w jednej długiej kolejce. Kupiłem, wyszłem ze sklepu i człek był zadowolony.

Teraz, PeŁo i PiS doprowadziły do tego, że stoję w sklepie przed półką z chlebami i nie wiem, który z 20 rodzajów chleba wybrać. A to jeszcze zanim spojrzałem na bułki i rogale.

3

@Kgorecki2500 Widzę kolega dzisiaj ma nie czarny a wręcz smolisty humor

9

Muszę się uderzyć w pierś - po 1 połowie meczu z Valencią żądałem natychmiastowego zwolnienia Flicka.

3

@Kgorecki2500 Sugerujesz terror?

0

@Lucyfffer Moim zdaniem zadaniem rodziców w tych czasach jest tak organizować czas dzieciom, by odciągnąć ich uwagę od tej zgnilizny.
Aktywności, kluby sportowe, zarażanie jakimś hobby. Tak by za gnoja tym gównem nie nasiąkły, a potem jak już będą starsze nabrały zdrowego i krytycznego dystansu.

3

Czytam krytykę Laporty, najeżdżanie na wiek i klasę Lewego, czytam ataki na de Jonga i jego zarobki i mały wkład w grę zespołu. Czytam o źle wydanych sumach na nie takich jak trzeba piłkarzy. Czytam o końcu sezonu po meczu o puchar Gampera.

I byłbym zasmucony, zdruzgotany.

Ale wtedy na arenę wkracza on - Hansi Flick. Ten promyk nadziei. Ten słoneczny optymizm niemieckiego sąsiada, który daje szansę na lepsze jutro.
To tchnienie zapowiadające jutrzenkę.

3

@Lucyfffer Zycie prywatne u części ludzi wyparowało. Generalnie jest to zachowanie podyktowane strategiami wielkich korporacji. One narzucają styl życia, a wielu ludzi bezmyślnie go przyjmuje.
Jeśli taka nastolatka od 3, 5 lub 7 roku życia ogląda gówniane filmiki na YT czy tiktokach i ma sprany mózg myśleniem, że szczytem osiągnięć życiowych są lajki i suby od innych, to efekt masz gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?