Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart And Olympic Games flop.
Dla mnie gracz solidny, ale prawdę mówiąc kilka sezonów temu sądziłem, że wskoczy na poziom legendarny. Tymczasem ...
2
@MesQueUnClub_87 Rapha z Olmo zamienią się miejscami. Ale pewnie w podstawie zamiast Olmo wyjdzie Ferran.
1
@Pawel13sz Bez wahania powiem: przełamie!
0
Flick jako barceloński Ferguson. Tak czy nie?
2
Flick to anagram nazwiska Xavi. Może nie do końca. Może jest w tym odrobina przesady, ale coś jest na rzeczy.
1
@ZeroArtiforce Olmo to orzeł
13
Ciekawostka: Barcelona we wszystkich meczach tego sezonu zdobywała 2 razy tyle bramek co jej rywale.
Obliczone ze wzoru Hajty.
6
Najpierw źle, że Olmo w Barcy, potem źle, że nie zarejestrowany.
Olmo - Ty lepiej zagraj dziś meczycho, bo La Rambla o 23.15 nie będzie znała litości.
1
@TheCule Nie do końca się zgodzę - kibic ma prawo nie zgadzać się z linią prowadzenia klubu i oglądać mecze z niechęcią. Odwrócenie się od klubu jakoś się nazywa, a nie oglądanie z obrzydzeniem futbolu, który morduje kibicowi duszę.
To wręcz niezłomność i bohaterstwo : )
1
@Pawel13sz W takim młodym wieku być tak zgorzkniałym?
6
@KrychaFCB Obrazy Matejki, filmy Kieślowskiego, wiersze Kochanowskiego, piosenki o Pisie.
Ciekawe co byśmy zaznaczyli jako niepasujące do dorobku kulturowego? Pewnie treny Kochanowkiego to mowa nienawiści i snucie defetyzmu
1
@mekston Miałem? To musiał być naprawdę moment.
0
@EldoradoHaze Pozabijaj zarazki nożem, albo rozstrzelaj karabinem maszynowym.
7
Przez ostatnie 4 lata, na nawet i dłużej, mecze Barcy przestały być dla mnie punktem odniesienia w kalendarzu. Wiedziałem, że są, ale z racji trenerów z bożej łaski, kompletnie na nie nie czekałem.
Od czasu nominowania Flicka na trenera, czekam na każdy jeden mecz i łapię się na tym, że w niedzielę cieszę się, że mecz Barcy już za 2 dni. I nie mogę się doczekać.
0
@ArcziArtt Albo to fejk, albo głupota. Chudnięcie w takim tempie nie ma nic wspólnego ze zdrowiem.
1
@esem91 Mnie tu uderza jedna rzecz, która w tych czasach jest powszechna - rodzice często abdykują ze swoich funkcji wychowawczych, z różnych powodów i potem mamy zamianę dziecka w gnoja, a z gnoja następnie wyrasta penerkowaty Janusz, który wszystko wie i nikogo nie słucha.
Młody jest tak przetrącony brakiem wychowania, ze nawet nie przejdzie mu przez głowę coś takiego jak szacunek do starszej osoby.
1
@MesQueUnClub_87 Nie byłem, ale wiem, że można oceniać filmy po trailerach, więc nie warto. Słaby film.
0
@mindbender84 Mecze to nie marnotrawienie kasy na szczujnię dla kolesi. Onkologia nie ma nic do rzeczy gdy publiczne pieniądze nie są kradzione i służą ogółowi zgodnie z założeniami TV publicznej.
Coś Ci się w umyśle mocno wygło.
10
@misterio Te skale zawsze rozsadzają mi umysł.
1
Niemieccy trenerzy zawsze podkreślają wagę intensywnych treningów. W tym sensie, wypowiedź Flicka nie jest żadnym zaskoczeniem.
1
@BorzyKrzys A ja mogę komentować Twoje posty?
0
@Bogan Lech - Pogoń 2:0. Partidazo Poznaniaków
0
@Coutinho007 Ja Cancelo nie trawię, taki zawodnik, który czasem zachwyci błyskotkami, zawodny, chimeryczny i niepewny w defensywie. Co on błędów narobił w 1 tydzień z PSG i realem to aż głowa mała.
1
@FcPortoFan1999 Spokojnie i stabilnie. Wtyczka rywali w defensywie Bayernu znowu zawiniła straconej bramce. Konkretnie Kim, który zawalił pierwszy mecz z Realem.
Mecz bez kontroli, obustronnie ofensywny. Nie spodziewam się wiele po Kompanym.
8
Popatrzmy na takiego Balde. Wygląda dość surowo, jest szybki, jak na moje oko zbyt długo zabiera się za dośrodkowania, które posyła zbyt rzadko, zbyt często holuje piłkę.
Ale potrafię sobie wyobrazić, że jednak jak weźmie na przebieżki paru obrońców na dystansie całego meczu, to na jakimś etapie meczu tym defensorom zaczyna brakować pary. To nie jest chłopak, którego można zignorować, bo on zawsze grozi dynamicznym odejściem i szybkim transportowaniem piłki w okolicę pola karnego rywali.
Marzy mi się by już za jakiś czas robił bardziej inteligentne runy w stylu Daviesa z Bayernu sprzed kilku sezonów. Tu złamać linię, tam minąć dryblingiem, przeczytać wolna przestrzeń i rozegrać.
Potencjał jest, ale nawet nieoszlifowany, Balde to wartość dodana.
35
To dobry news dla kibica. Miejmy nadzieję, że będzie nacisk na Barcelonę w środowe wieczory, dzięki naszemu rodakowi.
9
Dwie wygrane w lidze i widzę, że na La Bambie Barcelona już nie jest tak śmiesznym klubem jak tydzień temu. Gaśnica Flick z Niemiec zadziałała.
8
Hansi nie chce ludzi bez odpowiedniego mentalu. W Barcy od tego sezonu obowiązuje etos ciężkiej harówki. Wolę Raphinhę, który daje większą równowagę między ofensywą i defensywą, a po ostatnim meczu widać, że potrafi harować za trzech. Neymar od lat gra na pół gwizdka, jest podatny na kontuzje i przypomina syna marnotrawnego.
Nie budzi zaufania, Flick też ten fałsz widzi i dlatego mówi "Nein" powabnym niemieckim.
3
Ale dobrze się czyta recenzje po wygranych meczach. Nieco niższe noty niektórych zawodników mnie nie martwią, bo ważne by funkcjonował zespół, a na dobrze działający zespół nie zawsze składa się jego 11 idealnych elementów.
Super, że zarówno redakcja jak i użytkownicy docenili mocno i często nadmiernie krytykowanego za grę Raphinhę. To serce i płuca zespołu.
Nie obawiam się, że funkcjonowanie pressingu jest czasowe. Bayern Flicka ruszył z kopyta po tym jak Hansi objął stery trenera w klubie i grał intensywnie do jego ostatniego meczu. Z Barcą będzie podobnie - dlaczego miałoby być inaczej?
Uwaga gramatyczna - liczba zawodników, liczba interwencji.
9
Lech ma na koncie już 3 mecze z rzędu bez straconego gola. Tak trzymać!