Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Świetna i celna uwaga komentatora, ze CR7 zmienia ręce prze naciskaniu przycisków.
Oburęczny bez utraty jakości, jest on niewątpliwie GOAT-em naciskania przycisków.
20
Cristiano wciska te przyciski po mistrzowsku. Jeszcze nie widziałem takiego naciskania
0
Wow to Flick teraz może pomścić siebie? Barca pomścić Flicka? Flick Bayern?
Kto kogo może pomścić?
1
Bez Romeu na LM? Będą ciężary
4
Z reakcji wnioskuję, że CR7 to jakiś stand-upper, śmiechom nie ma końca
20
CR7 się nie starzeje co widzieliśmy na ostatnim Erło.
5
Mam nadzieję, że CR7 odniesie się do przekręconych MŚ 2022 i dwóch CdA Messiego i ostatniego przekręconego Euro.
7
Tak się lekko obawiam, że Casado na DM-ie będzie jak Gerard Martin na defensywie, czyli wypełniacz składu. Ale wypróbowałbym go w najbliższym meczu, bo rywal nie okazały i mecz u siebie, więc kiedy jak nie teraz. Prawdę mówiąc poprzednie mecze niewiele o nim powiedziały.
5
Dobry ten manewr Barcy z Chiesą, żeby ogrywać go w Livepurze zanim przyjdzie do nas. Wreszcie coś się zaczyna kleić.
0
@PatrykBarca Taha czy Haga?
0
@Zoker Zatem, zgadzam się z Tobą czy nie zgadzam, a w zależności od rodzaju polowania, można wyciągnąć co wygodne pod tezę i interpretować w jedyny słuszny wymyślony przez siebie sposób?
Czy ja tam piszę, że 17-latkowie mają grać od deski od deski? Czy młodzi zawodnicy to tylko 17-latkowie? A 20, 21,22 -latkowie już nie?
Czy to, że młodzi dostaną więcej minut wyklucza to, że "prawda jest taka, że zawodnicy w wieku Bernala powinni grać jako zmiennicy doświadczonych
zawodników"?
0
@Zoker "Cieszyłbym się gdyby 17-latkowie byli uzupełnieniem zespołu, a nie trzonem." - to Twoja wypowiedź, a jaka była na to moja odpowiedź?
1
Przed chwilą w radiu pani powiedziała o temacie "sportowczyń"
1
@BTW No chyba jednak nie - wskaż poważny zespół w topowych ligach, który mocno zależy od trzech 17-latków i na nich opiera swoją grę.
Trzeba umieć odróżnić między 17-latkami a 20-latkami.
To jest kolosalna różnica.
1
@Zoker Trzeba umieć odróżnić jeden mecz od całości sezonu.
Przecież ja nie nawoływałem do tego by co mecz wychodziło 5-6 17-20 latków, taki przypadek może się zdarzyć od czasu do czasu. Ale trzeba mieć globalny wymiar minut pod kontrolą i się tego ściśle trzymać.
Mnie cieszy, ze w jednym meczu możemy wystawić tyle młodzieży, ale nie co kolejkę. Mam nadzieję, że jasno to wyjaśniłem.
14
Prawda jest taka, że zawodnicy w wieku Bernala powinni grać jako zmiennicy doświadczonych zawodników. Sporadycznie w wyjściowym składzie. Niestety w Barcy wszystko stoi na głowie i od czasów Koemana zaczął się jakiś zwyczaj nadmiernego obciążania młodych odpowiedzialnością za wyniki - casus Pedriego. A co za tym idzie nadmiernym narażaniem na starcia z okrzepłymi seniorami zaprawionymi w bojach.
Można mówić i pytać czy 3 mecze Bernala w podstawie to dużo, ale to nie o to chodzi.
Do piłki seniorskiej powinno się co do zasady wchodzić małymi kroczkami.
Martwi mnie ile minut gra Yamal
5
@DPM - defensywnego pomocnika potrzebujemy. Pomożesz?
2
@Pawel13sz Czyli dzisiejsze przekonanie przed meczem, że sięgniemy na trudnym terenie po wygraną było słuszne.
Najbardziej podobało mi się w tym średniawym meczu Barcy, że osiągnęliśmy to konsekwentną grą. Jakoś przy 0:1 byłem spokojny.
15
Inne wnioski to, Martin, który z pewnością nie nadaje się do 1 składu, a czy da radę jako zmiennik w La Liga to się zobaczy.
Aż 5 z 11 graczy miało 22 lat lub (znacząco) mniej a jeszcze na długie minuty wszedł Balde w 2 połowie. To nie jest taka łatwa sprawa wygrywać na trudnym terenie tak młodą paczką.
Hansi ma konkretny pomysł na grę, ale widać, że potrzebni są gracze określonej jakości by ten pomysł mógł wypalić. Z Ferranami i Martinami w składzie prawdopodobieństwo dobrej gry spada. Takich graczy sukcesywnie należy zastepować innymi zawodnikami, ale wiadomo jak delikatna jest sytuacja finansowa klubu. Słowem głębi składu w tej chwili brakuje.
12
To było niezłe swoją drogą jak zawodnik Rayo na czworaka zagrał pinballa piłką między nogami i rękami i okazało się, że wyprowadzenie piłki rękami na rzut rożny w polu karnym kwalifikuje się jako korner.
4
@Roobo Obecnie jest to z kilku powodów komentarz nie na miejscu
3
Cenny wynik, bo przełamanie na stadionie rywala po 6 sezonach i za to brawa.
Jednak Barca nie podobała mi się dzisiaj. Dziś poza bardzo jakościowym Olmo, nie specjalnie bym wyróżnił innych zawodników.
Niskie xG, zaledwie 1.01 i to mniej więcej dobrze opisuje nieporadność formacji ofensywnej, w obronie kilka razy też byliśmy elektryczni, cud, że w 100 minucie nie padło wyrównanie.
Nie zawsze trzeba wygrywać pięknie, za to pięknie wygląda teraz tabela.
4
Olmo przybija gwoździa zapomnienia go grobu Gundogana
4
237,587 euro z 60 mln spłaciło się
0
Pedri wylewa wiadro wody na płonący stołek Flicka
1
Nie ma co zwalniać Flicka po 1 połowie. Poczekajmy na wynik końcowy.
4
Ile dzisiaj prostych błędów, strat, głupich podań. Pedri jakby się nie obudził, a zespól też jakiś śnięty
0
W krótki róg - to była interwencja bardzo przeciętnego bramkarza
1
Nie było spalonego, bramkarz był przed Yamalem
0
Z Torresem w podstawie, dokładnie jak się spodziewałem. Znam mentalność niemiecką, jako lizus rudej wrony