Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Niech przyjmują. Może uda im się stworzyć grunt pod przyszłą koalicję.
Nie opowiem, ponieważ odpaliłem tę pseudo TV żeby potwierdzić, że pracują tam ludzie niespełna rozumu o zerowej etyce dziennikarskiej.
Nie zamierzam odnosić się do propagandy. Nie ma do czego.
11
Lewy jak szefunio - zniszczył fizycznie i załadował, szkoda, że bez gola
5
Co to była za interwencja bramkarza? jakby chciał poprawić firankę, a nie obronić strzał.
1
@Roobo TVP to nie jest TV prywatna.
PO i PiS to nie są potencjalni koalicjanci, wiadomo, że nie idą do żadnej TV w jednym froncie.
Konfederata i pisowiec dziś ramię w ramię, w propagandowej prywatnej TV PiSu krytykowali koalicję. W sumie mogliby się zamienić przynależnością partyjną i nie rozpoznałbym kto jest kto.
1
@pluszek Ciekawe na czym polegała nędzność TVPiS, skoro oni pukali spod dna.
Zawsze musisz pochwalić lizusów Kaczora.
1
@Roobo Jak Kurdej Szatan za kadencji PiSu mogła wiedzieć o żołnierzu, który zginął za rządów PO?
Po drugie, już kwestię wyjaśniałem wyżej, więc dlaczego mam po raz n-ty odnosić się do tej samej mundurowej śpiewki?
2
@Donnie_Darko Tak jest funkcjonariuszu prawdy. Aż mi się telewizja Kurskiego przypomniała po Twoim wpisie.
2
@Alex1995 Ja się nie obrażam.
Ale krytykę czyją? Najgłośniej krzyczą ci, którzy sami powinni buźki włożyć w kubeł z wodą. A co z Tadlą jest nie tak - też podpadła prawicowej sforze?
Zresztą nie odczytałeś dobrze wiadomości. Tu chodzi o to, że w skrajnie stronniczej TV z zerowymi standardami dziennikarstwa pod rękę idzie pisowiec i konfederata.
4
@KamQiX Moje minimum wymagań w rządzeniu to: nie kraść, szanować prawo i podążać w stronę Zachodu.
Wszystkie te minima były gwałcone w burdelu zorganizowanym przez PiS przez 8 lat. Zatem cieszy mnie powrót do minimów. Na zasadzie, jak władza jest byle jaka a nie tragiczna to nie jest najgorzej.
Nie wiem czy pytanie co mi się nie podoba jest dobrze postawione. Zapytaj co mi się podoba i musiałbym się właściwie długo zastanawiać. Powrót do minimów, czyli polskich ustawień fabrycznych. Jednak oprócz tego? Trudno mi wpadać w zachwyt, ja za politykami w ogóle w tym i obecnej ekipy nie przepadam.
4
Polska ostatnio zagrała tragicznie z jeszcze gorszą Szkocją, dzisiaj będzie epicki wpierdziel
3
@matirix20 Bo Niemcy za natury są źli, ale Hiszpanie?
3
@Barcanajlepszyteam No i ma prawo się denerwować, ale świat nie działa wg tego co naszego kolegę denerwuje czy nie i jeszcze wyzywać mnie od przeżartego polityką.
Była rozprawa w sądzie, Szatan nie została uznana winną, a poza tym sama przeprosiła po namyśle SG. Więc o co bić pianę. Zagalopowała się i przeprosiła, zatem wykazała zachowanie cywilizowanego człowieka. Generalnie na tym temat powinien się zamknąć.
2
@Barcanajlepszyteam Czy ja mówię, że nie? Ja nie rozumiem, jak ktoś może komuś odbierać prawo by przejmować się migrantami.
PartchoO ze swoją obsesją nie może tego pojąć. Wszyscy mają myśleć tak jak on
2
@PatrychoO Powtarzasz bezmyślnie to samo jak katarynka, a ja nie rozumiem jak prawo kogoś do wyrażania poglądów ma się do przeżarcia polityką.''
Jest tu jakiś rodzaj rozumowania, ale raczej takiego bezrozumnego.
Nie wiem na kogo głosowałeś. Na Polską Partię Klęczących przed Strażą Graniczną?
4
@PatrychoO Ale to Twoja prywatna obsesja, nie wymagaj, że kryterium przyjęć i wyrzuceń do TV, to dla kogoś miłość wobec SG.
To Wy prawicowcy dostajecie zaburzeń, gdy ktoś opowie się za prawami człowieka, bardziej niż za pilnowaniem granicy.
Czy może miłość do munduru to jakiś obowiązek dla pracowników TVP?
4
TV Republika - goście programu pisowiec i Konfederata.
Oczywiście to zupełny przypadek.
2
@TankerHunter Zostałeś poddany pisowskiemu praniu mózgu, czy jesteś umiarkowanym i uczciwym prawakiem?
5
Niesłychanym zjawiskiem jest Magnus Carlsen w szachach. Pomijając niebotyczny ranking ponad 2800 w kilku kategoriach, ten sposób sukcesywnego dożynania swoich rywali robi wielkie wrażenie. Ale ma ętelekt.
3
@Roobo He, he, he.
2
@Roobo Ja czasami robię sobie sesję. Jestem zachwycony contentem.
13
Więzień polityczny reżimu Tuska - uwielbiam te paski na TV Republika.
4
Akcje Włochów w meczu z Francją były wręcz bajkowe. Po tym meczu widać dwie rzeczy.
Francuzi z tym trenerem chyba osiągnęli maximum i może być tylko gorzej. Od MŚ jest wyraźna zapaść, zanika zespół a zostaje zlepek indywidualności.
Włosi dla odmiany, nie popadli chyba w jakiś dramatyczny kryzys, tylko ich trener Spaletti na EURO dobrał nieodpowiednie ustawienie na murawie, o czym sam zresztą mówił. Słowem przekombinował i skomplikował zamiast uprościć. Zresztą jeśli odbudowa Włoch idzie we właściwym kierunku, powinniśmy to zobaczyć w kolejnych meczach.
0
Nie dajmy się nabrać - w Barcy Yamal wozi się na Lewym, a w reprezentacji na Olmo.
Reszta to PR.
3
@mrboom Owiń turbanem. Jedno, że będzie bezpieczniej, drugie to w czasie inwazji muzułmanów będzie miał większe szanse na przeżycie.
1
@PatrychoO Co za bzdura. Czy ja Ci zabraniam dostawać wzmożenia patriotycznego i to na klęcząco przed strażą graniczną? To jest niezgodne z moją opinią, a mam to gdzieś.
Ty dla odmiany używasz wobec tej kobiety słowa "szmata", o dziwo przy aprobacie moderacji. Zatem pod względem poziomu wyrażania opinii zrównałeś się z Szatanową.
Ona się "popisała" ale Ty lepszy nie jesteś.
0
@PatrychoO A Szatanowa prowadziła jakieś wiadomości, jest rezimową dziennikarką, jak wspomniana przez Ciebie pisowska patola?
Z tego co wiem w wolnym kraju, aktorka ma prawo wyrażać swoje prywatne opinie.
0
@PatrychoO Ale się wzmogłeś patriotycznie. Dzisiaj jest spory upał, uważaj żebyś się nie przegrzał. Szkoda umierać z powodu szatana.
0
@TheNekro94 Dlaczego kłamiesz? Ja będę pamiętał. Jestem zbulwersowany, że za mnie zabrałeś głos. Czekam na przeprosiny.
2
Redakcja powołuje się na Gazetą Wyborczą. Koniec świata. Zaraz prawicowcy na stronie oszaleją.
Ja proponuję, żeby w związku z tym redakcja honorowo dała sobie 2-dniowego bana.
2
@TheCule W skrócie - mógłbyś wydać przewodnik: "Jak wypaczyć sens prostej wypowiedzi"