Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom Prosta dziewucha, czego się spodziewać?
1
Idealna ta przerwa reprezentacyjna. Można na spokojnie się zastanowić, co tu się u licha w tych pierwszych 4 kolejkach wydarzyło. Nie miało prawa, a się wydarzyło.
Przerwa na repki w fotelu lidera - nic lepszego nie może się przytrafić.
19
Messi graczem wszech czasów wg Argentyńczyków, Pele wg Brazylijczyków, a CR7 wg Portugalczyków.
Tylko Polacy są zgodni, że Lewy to kołek nieciosany. Patrioci.
4
@Kz1234 No ba! Nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości. On rozdaje karty w czasie meczów
0
Widać wzór.
12
@Lucyfffer Przecież u Pele nie chodzi o te 1000 bramek. Nie to jest jego wizytówką. Jeśli ktoś tego ni rozumie, sam wchodzi w role dzbana.
Poza tym irytuje mnie to notoryczne umniejszanie graczom z przeszłości mino, ze nikt z obecnych graczy nie ma świadomości w jakich trudnych warunkach przyszło im rywalizować.
Kolejna wypowiedź rozkapryszonego wygodą gwiazdusia.
0
@Tomason Sorry, już piszę wiadomość do wszystkich krajów świata, tylko zrobię tłumaczenia, zapiszę się na fora w każdym z krajów świata i gotowe
0
@Zoker "Jeśli nie rozumiesz fragmentu o lewicy, to Twój problem"- sądziłem, że istotą komunikowania się jest by być zrozumiałym dla odbiorcy, ale Ty zawsze dziwaczne zachowania w rozmowie wynosisz na inny poziom. Zatem niech Twój bełkot będzie zrozumiały dla Ciebie samego.
15
Ciekawe dlaczego Hansi nie dał odpocząć Yamalowi w ostatnim meczu, przy tak pewnym wyniku?
2
@NeroTFP1 100:7=14,28.
To oznacza, że idąc tempem 4km/h byłeś aktywny przez nieco ponad 3,5 godziny dziennie.
Obijałeś się.
0
@Zoker Możesz używać, korzystając z niewolniczej pracy dzieci. No problem.
Tego fragmentu o lewicy nie rozumiem kompletnie.
0
@Nieznajomy ładnie odwrócona logika. Nie nie przestaliby, a tak Ty dokładasz do tego rękę i jesteś za to odpowiedzialny.
2
Miejmy świadomość czyim kosztem min. cywilizowani Polacy prowadzą wygodne życie:
Kobalt to metal o kluczowym znaczeniu dla nowoczesnych technologii. Jest niezbędny do produkcji baterii litowo-jonowych, które zasilają większość urządzeń elektronicznych, od smartfonów po samochody elektryczne.
Ponad 60% globalnie wydobywanego kobaltu trafia do baterii litowo-jonowych, z
czego ponad jedna trzecia jest używana w samochodach elektrycznych. Pozostała część trafia do przemysłu metalurgicznego (14%), oraz bierze udział przy rafinacji ropy naftowej i innych procesów chemicznych (22%).
Największe złoża kobaltu znajdują się w Demokratycznej Republice Konga (DRK) (45,8%), Kanadzie (18,3%) i Indonezji (7,8%). Kongo to także lider w produkcji tego
metalu – odpowiada za 72,8% światowego wydobycia.
Wiele kopalń w DRK operuje w skrajnie trudnych warunkach, mimo że zatrudnionych jest tam około 12 milionów osób, czyli ponad 13% populacji kraju. Niestety, wiele z tych osób to dzieci. Choć w DRK dzieci w wieku 15 lat i starsze mogą legalnie wykonywać lekkie prace, to wiele z nich pracuje w kopalniach wydobywających kobalt, wykonując pracę ciężką i niebezpieczną. Nieletni pracują nawet do 24 godzin, nosząc worki z kruszcem i zarabiając zaledwie 1-2 dolary dziennie.
I my przykładamy do tego rękę. A tak chętnie robimy wykłady o moralności innym.
1
@Zbyszard Czy Ty jesteś przytomny? Darek odtwarza tok rozumowania klubu. I to z głębokim uzasadnieniem.
Ostatnio miałem to samo w rozmowie, że odnosiłem się do działań klubu, a ktoś wmawiał mi, ze to moja opinia.
Twoja niezdolność do odróżnienia jednego od drugiego, nie zmienia faktu, że autor nie przedstawia w tym miejscu swojej opinii.
2
Mbappe - nie ma sytuacji, której nie spieprzy
1
Nic i dłuuuuugo, dłuuuuuuuugo Mbappe
4
Przypominam, że Real walczy o odzyskanie 4-punktowej straty do Barcy.
3
Kiks Mbappe jego najgroźniejszym strzałem w sezonie ...
6
@Kessie Ty masz 5786 obserwowanych? I Ty się dziwisz, ze potem @Luciano99 dostaje palmy na Twój widok? I nam się obrywa, a Ty w netach obserwacje prowadzisz?
Zastanów się na sobą, człowieku.
1
@Popitek12 Ucz się. Np popitek po angielsku to taki malusieńki papież.
6
@rafal314 Milczenie jest złotem.
Jedni wyrażają zdanie, inni jak Ty, chlapią ozorem.
8
Casemiro - 12 zawodnik Liverpoolu. Makabryczne zawody zawodnika, który przed sezonem powinien być sprzedany.
1
"i ostatnie udaje mi się wpakować ją do bramki rywala" - ja bym to zdanie poprawił.
3
@Kapitan hawk Ciekawe czy coś ustrzeli później w meczu?
2
@kamiVeB On był zawsze ambitny, serducho nie było problemem, ale były wątpliwości czysto piłkarskie.
Jednak teraz gdy Flick eksponuje jego atuty, a szczęśliwy (to widać) Rapha ma wielki wpływ na grę, jego jakość jest niepodważalna.
5
Trzeba się odmeldować kącikiem poetyckim. Tytuł wiersza: "Mbappe"
Mbappe,
Klapą,
Pogania,
Klapę.
1
@Kgorecki2500 A myślałem, że to Mentzen zaczyna kampanie wyborczą w ten sposób.
1
@GeneralXavi Oddajemy generałowi to co generalskie
12
Wynik Barcy się zgadza, ale gra pozostawia .... No to może ugryźmy to inaczej, gra wygląda świetnie, ale wyniki ... .
No nie ma jak się do tego Niemca przyczepić
8
Trochę szkoda, że Flick jest tylko do grudnia.