1

@barcelonaLM Niekoniecznie. Jeśli ktoś idzie bronić danej stacji dlatego,, że ma zostać uwalona przez aparatczyka, tak jak zapowiadało się z TVN i TOK FM, to świetnie to świadczy o człowieku. TVP to nie tylko polityka.
Jeśli bronimy TVP przed zrobienia z niej przybudówki partyjnej, podobnie.

Republika świetnie przypomina czym była TVP za PiSu.

2

Komentarz usunięty

3

Ja dobrze czytam, że de Jong nie przeszedł operacji bo chciał zagrać na Euro? To jest jakiś żart?

2

Komentarz usunięty

2

To Niemiec - broni tak na złość Polakom.

8

Oby szybko uzyskać 2-bramkową przewagę, a potem szybciutko zmienić przede wszystkim Yamala i Cubarsiego.

1

Dzisiaj Stal Mielec i Raków pokazały totalny antyfutbol.

2

Rumak stworzył podstawy niepowstrzymanego Lecha. Szacun trenerze przez wielkie T.

1

Stal - kelnerzy, Lech - goście w restauracji, tak to na razie w Mielcu wygląda.

3

@Pawel13sz @KamQiX Nie dam sobie wmówić, ze to Włoch. Wiem, że jest taka narracja od lat w mediach, ale ja to już rozgryzłem. Także tego...

1

@Pawel13sz Jak nie. A Hiszpan Ancelotti? Real ma końcówki jak marzenie.

13

To Niemiec - nie słuchajcie go, ewidentnie widać, że na konferencji w Hiszpanii chce skłócić Polaków.

0

@kanver_ Ja wolałbym jednak 2:0 na jamims etapie, Yamal, Balde, Cubarsi out z murawy ok. 60 minucie. Trzeba młodych oszczędzać wobec wyzwań sezonu.
Teraz repki więc Yamal nie odpocznie zbyt dużo.

11

@RoberDzik Stado lwów prowadzane przez barana nie jest lepsze niż stado barnów prowadzonych przez lwa. Nie mówię, że Xavi to 100% baran, ale do lwa mu daleko.

1

@kanver_ Dlaczego wysokim prowadzeniem? 2:1 wystarczy. W poprzednich meczach Barca też była zdecydowanym faworytem. Okoliczności Flicka i jego paczki nie zrażały

1

@Kidd Odwrotność Xaviego i jego nerwowych reakcji

3

Tak paczałem uważnie na mecz Realu wczoraj - tam się nic nie zgadza. Zespół jest bardzo niespójny, ewidentnie brakuje kleju. I to nie tylko mam na myśli Kroosa, ale Bellinghama. Bez tego gracza, pod nieobecność Niemca, akcje się nie zazębiają, gra jest bardzo rwana.
Gdy Jude jest na murawie, widać jego ogromną jakość, gdy go na murawie nie ma, brak tej jakości jest zauważalny jeszcze bardziej. To nie kto inny jak Anglik ratował tyłki Realowi gdy Madryt grał takie mecze jak wczoraj.
Poza tym, Mbappe i Vini się znoszą - na razie wygląda to na upychanie obu na fotelu gdzie jest miejsce dla jednego z nich.

1

A kolejny meczyk Barcy już jutro o 17. Oby tego nie zaprzepaścić przed przerwą na repki.

Tymczasem tabela na flashscore wygląda tak:
https://www.flashscore.pl/tabela/A1MYWy8T/dINOZk9Q/#/dINOZk9Q/table/overall

i oby nie zmieniła się do końca sezonu.

1

@Zoker Ach wy samozwańczy oracze.
Pamiętam ten jazgot nieuków - po stronie antyszczepionkowej to chyba sami rolnicy byli, tak orali.

Pomylić się możesz, ale jeśli krytykujesz kogoś bezceremonialnie, przy czym nie uwzględniasz zdania innych i okazuje się, że jesteś w niepodważalnym, rażącym błędzie, to bądź gotów na gonga. Jeśli na domiar złego, robisz to, po tym jak już raz rażąco pomyliłeś się w podobnym temacie, sam się prosisz o guza.

Nie martw się, mnie antyszczepionkowe nieuki zamiotły pod dywan 100 razy (tak im/wam się wydawało) i idzie przeżyć.

2

Barcelońska LUfthansa leci 4 km wyżej niż tanie linie lotnicze z Madrytu.
Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale cieszę się chwilą. Chwilo trwaj!

1

@Arden Nie - ale nie zdradzę teraz tożsamości. Na razie zbieram haki.

2

@Tatazolwinia Ja już zostałem zaorany - konserwatyści i prawicowe tuzy na La Bambie tak mi już parę razy powiedzieli. A ponieważ to uczciwi ludzie, nie ma powodu bym im nie wierzył.

9

Mam nadzieję, że Flick będzie dobrze prowadził Barcę i z sukcesami, bo zamierzam zebrać wypowiedzi pewnego użytkownika na temat Flicka i zrobić największe oranie w dziejach fcbarca.com.
Bardzo mi na tym zależy.

26

Nie pozostaje nic innego jak tylko świętować fakt, ze oba zespoły z Madrytu są 4 punkty za Barceloną. Byle tego nie spieprzyć za 2 dni

13

@AlexDark00 Czy mógłbyś uplastycznić słabość Roberta Lewandowskiego na tle Kyliana Mbappe?

2

Flick robi swoje porządki w lidze.

4

W Madrycie zimo i trzymo

0

No ludzie, żeby Real ratował wieczór piłkarski? Koniec świata.

2

@MesQueUnClub96 To sfora Tuska ich okradła.

0

Jak ja bym prowadził tę ceremonię zamiast tej lalki, do losowania zaprosiłbym awatary Wilimowskiego i Pyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?