3

@ZygmuntTrzeciFaza Ale mnie rozśmieszyłeś. Co to znaczy "w drugą stronę nazwałbyś "mową nienawiści"?
Katolik wyszedłby i powiedział, że nauka to ściema? To nie mowa nienawiści - to rozumowanie człowieka tkwiącego w zabobonie.

Jak nazywanie zabobonu - bo tym jest wiara w dowolnego wymyślonego boga, a każdy jest wymyślony - może być mową nienawiści?

Jak powiedziałbym, że kult siedmiogłowego smoka, krążącego nad Mt. Everestem to wstecznictwo, to nie oznacza żadnej nienawiści.

Piszę te posty z uśmiechem, ale też politowaniem. I nie zniechęcam do uczestniczenia w tych zabobonach.

3

@Barcanajlepszyteam Kościół wydaje tajne instrukcje mając utrudniać ściganie przestępstw i wydawanie przestępców w ręce świeckie, więc wszystko co wspiera tę organizację jest dla mnie irytujące.

Na szczęście, Kościół sam się zapada pod ciężarem własnego niemoralnego prowadzenia się.

3

@maroon I wieloletnią historię Kościoła, o czym jego zwolennicy chętnie zapominają.

3

@KrychaFCB W czasach zabobonu zabija się ludzi za nie uczestniczenie w zabobonach.

3

@Foton Zabrzmiało jak impreza w Polsce powiatowej. Odpust - niesłychane jak zabon się świetnie miewa w 21 wieku.

1

@Faro Modrić i Guler to trochę inne pozycje. Nie wiem czy Guler nadaje się do tego by trzymać gałę w środku boiska, a u Modricia jak w sejfie.
Ja bym się nie martwił minutami dla Gulera, cały sezon jest bardzo długi i jeszcze sobie pogra.

14

Temat na dziś: Williams albo zagra partidazo i będzie wieszanie psów na Laprocie, albo zagra słaby mecz a La Bamba będzie pytać czy ten placek miał kosztować 60 mln.

0

Jaki lider? Barca nie jest liderem.

2

@NeroTFP1 Ile w Tobie nienawiści do tego klubu. Skąd?

0

Ale opóźnienie, ten news to praktycznie jak wiadomość o Królowej Anglii, na La Bambie umarł dawno temu

1

@mekston Valencia zdecydowanie. I wczoraj Jagiellonia w pierwszych 5 minutach. Jaka wstrząsnęła światem, a gdyby nie wielkość Flicka, który przygotował Barcę do sezonu w przerwie meczu z Valencią, Valencia by to wzięła gładko.

1

@Kapitan hawk To jest renoma - na to się pracuje wiekami

1

@Pnog37 20 minut temu była inna rzeczywistość, teraz jest inna.

3

Barca ograła na wyjeździe Valencie, która po 15 minutach deklasuje Celtę na wyjeździe 1:0.
Flick stworzył monstrum.

2

@Lucyfffer We wpisie oryginalnym jest przekłamanie, czy manipulacja. Jak zwał tak zwał. Powinieneś napisać pod względem goli, a nie statystycznie.

Messi miał np. w jednym sezonie 8 dryblingów na mecz - to jest statystyka. Messi kiwał rywali jak tyczki slalomowe - to też powiedzą statystyki.
Nie mam pod ręką innych statystyk, ale sądzę, że asysty, presasysty, wejścia i podania progresywne też były miażdząco na korzyść Leo I Cristiano.

Obaj Leo i CR7 trzęśli swoimi zespołami, od razu było widać kto jest samcem alfa i liczne statystyki to odzwierciedlały, niekoniecznie bramki.
Tymczasem patrząc na mecze City ja często zapominam, że Halland jest na murawie.

1

@DJ6 Pisze się słaby i Głardiola

2

Dzisiaj gra Valencia, co jest o tyle ciekawe, że zobaczymy czy Barca wygrała z kelnerem początku sezonu, czy jednak z teamem, który coś tam gra.

4

@Cule1234 I git, wypocznie więcej, nie będzie latał nad Atlantykiem i jeszcze Flick go lepiej wyszykuje.

1

Kluby stawiają na barany czyli zawodników, Barca stawia na lwa czyli trenera

4

@AmigoBlancos Mógłbyś częściej wpadać z takimi wieściami

0

Nas trenuje Herr Flick, Bilbao Herr Nesto Vaverde.

Obaj to Niemcy

3

@JimMorrisonFCB Już przestań udawać, że to co nie Ty.

11

@NeroTFP1 Dopiero po linii oporu załapałem, że wszystkich zwrotów użyłeś źle z rozmysłem.

21

Flick jest bardzo konkretny i nie specjalnie daje się wciągnąć w dywagacje o pierdołach, co bardzo lubią katalońskie pismaki.

2

@FcPortoFan1999 Mój pierwszy mecz Lecha to bodajże 1984 rok z Bałtykiem Gdynia. Pamiętam rywala, ale nie wiem czy data się zgadza.

24

News na dziś: Barca wypożyczy Olmo do Lipska, bo nie stać jej na pensję.

1

Czyli łącznie Wisła i Jaga zaliczają dwucyfrówkę.

Piękny stan futbolu nad Wisłą.

1

@fart Mądrego to i poczytać miło

0

@Pnog37 O ile pamiętam oni niczego nigdy nie wygrali. Puchary były chyba za miejsce w lidze.

4

Chciałem napisać, że tak to jest jak puchar wygrywa Wisła, a potem oklep 0:5.
A potem mała retrospekcja: sezon 2023/24: KAA Gent - Pogoń 5:0

Zatem ktokolwiek by tego pucharu nie zgarnął, przeznaczenie było już napisane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?