Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Balde winny karnemu
0
Ferran dziś napakowany jak kabanos
2
Nico Williams to jest fantastyczny piłkarz. Jego nie można odpuścić na rynku transferowym.
0
Cubarsi jaki elektryk od początku sezonu.
3
@mekston Już schowaj ten pozłacany garnek, bo się tylko obnosisz.
4
Olmo brał udział w Euro i musi dłużej wypocząć. Sezon nie trwa od 1do 30 kolejki, tylko do 38. Niech Olmo ładuje akumulatory i łapie świeżość.
Jeśli w dzisiejszym składzie Barca nie byłaby w stanie rywalizować z Bilbao, to Olmo też tu nie pomoże za wiele.
Wierzę w pomysły Flicka, a przepracowany tydzień jak sądzę pozwolił skonsolidować zespół i scalić taktycznie. Mam nadzieję, że młodzież będzie rosła z każdym tygodniem.
1
@Pawel13sz Powiedziałem, że będzie w przedziale 4-6 bramek.
Zatem obszernie, jeden z 3 wyników: 3:1, 3:2, 4:2
0
@pluszek Sam wyżej skrytykowałem kilka lewicowych konceptów, więc nawet tu w prosty sposób można wykazać, że kłamiesz. Zresztą łatwo wykazać, że Twoje wpisy są nasycone kłamstwami, półprawdami i przekłamaniami.
Pochwała prawicy mnie nie razi, pochwała skrajnie głupich działań skrajnej prawicy napotyka moją krytykę.
W odpowiedzi tacy bezradni rozmówcy jak ty atakują mnie personalnie, obrażają itp. To robisz/robicie z bezradności merytorycznej.
Swojej koleżance przekaż (zresztą ona o tym wie), że jest dodana do ignorowanych bo nie rozmawiam z obrońcami pedofilii w Kościele
1
@Pawel13sz No to niech będzie, że prawie w każdej.
1
@Pawel13sz W każdej budowli są elementy piękne i szkaradne, które się ukrywa. Skupmy się na eksponowanych atrakcyjnych elementach elewacji jak Yamal czy Pedri.
5
@Arden 180 przy wadze 73 kg. W 4 ratach po 45.
2
@PatrykBarca Milcz chłopie
2
@AlexDark00 Na razie nie możemy powiedzieć, że Lewandowski zagrał dziś słaby mecz. Zgodzisz się?
1
@Pawel13sz Szanowny Interlokutorze. W sprawie dzisiejszego meczu, oczekuję partidazo. Jestem ufny, że Flick nie pozwoli chłopakom rozegrać takiej połowy jak ta pierwsza z meczu z Valencią.
Jednym moim większym zmartwieniem jest postawa defensywy z fatalnym Inigo Martinezem. Tu choćby Flick wypruł z siebie taktyczne flaki, mamy dziurę. Zatem spodziewając się straty gola/goli, wierzę, że ofensywa strzeli coś w przedziale 2-4 bramek.
Bernal i Casado to mimo wszystko też ciągle wielka niewiadoma i potencjalnie mogą popełnić błędy.
Jakoś podchodzę do dzisiejszego meczu z optymizmem. Obstawię, że będzie w meczu w przedziale 4-6 goli.
2
@ZygmuntTrzeciFaza "zastanowiłbym się, w którą stronę jest zaburzone Twoje poczucie własnej wartości, że tak bardzo musisz sobie rekompensować pogardą i potrzebą atencji."
Zastanowiłbym się nie "czy" tylko "w którą stronę".
Zatem diagnozujesz zaburzenie i sugerujesz zastanowienie się nad jego źródłem.
Masz jeszcze dalej syndrom wyparcia?
0
@FCB_dimiC Ty tak twierdzisz.
2
@koziar A co jak ci z podobnej kultury będą za chwilę mieli takie same problemy jak Polska? To jest rozwiązanie na krótkich nóżkach.
Demografia jest nieubłagana, a głosy jak Twoje choć brzmią rozsądnie, w moim przekonaniu nie do końca uwzględniają bardzo szybko zmieniającą się rzeczywistość.
Hindusi też zmienią naszą rzeczywistość - to kompletnie inna mentalność, a biedniejsze kraje słowiańskie to malutki rezerwuar siły roboczej.
1
Amad Diallo i Rashford biegają na skrzydłach Man. United.
Szanuj Raphinhę swego, tym bardziej sparowanego z Yamalem. Naprawdę mamy dużo jakości, ale jej nie doceniamy.
2
@KrychaFCB Ale ulga, ten w Niemczech był zdrowy psychicznie, bo zabijał w imię Allaha. Czasami warto zastanowić się co się pisze
2
@ZygmuntTrzeciFaza "zastanowiłbym się, w którą stronę jest zaburzone Twoje poczucie własnej wartości, że tak bardzo musisz sobie rekompensować pogardą potrzebą atencji"
"nie stawiam diagnoz"
Zobacz jaki niespójny jesteś - diagnozujesz zaburzone poczucie własnej wartości i potem się wypierasz, ze nie stawiasz diagnoz.
Takich mam rozmówców. Dlatego trudno mi traktować Cię poważnie. Sam nie wiesz co piszesz.
2
@Prorokk Nie gwałcę, nie chowam brudów, nie łgam zawodowo, piszę otwarcie, mam przyzwoitą historię - nie mam z kościołem wiele wspólnego, co racja to racja.
2
@ZygmuntTrzeciFaza To, że Ty cos stwierdzasz o kocie i ogonie, nie sprawia, że to się zmaterializuje w moim przypadku.
2
@koziar Przeciwdziałać? To jak chcesz przeciwdziałać zmniejszeniu dzietności i przewidywaniom, że ludność Polski zredukuje się do 20 milionów w 2100.
Nakażesz obowiązkowe porody? Albo wyginiemy sami, albo przyjdą tu migranci i zmienią oblicze kraju. Albo to albo to - nie ma półśrodków.
Ty zresztą mówisz, że trzeba przeciwdziałać, a ja mówię, że przeciwdziałać możesz lokalnie i czasowo, ale pewnych procesów nie zatrzymasz.
3
@ZygmuntTrzeciFaza Skoro nie prowadzisz porad, to nie stawiaj mi diagnoz online - nie jesteś tu konsekwentny.
W czym mnie odcina, bo nie wiem co masz na myśli? Nie piszę niczego, co jest niegodne z prawdą.
A że katolik zawsze obrazi się o słowo zabobon. Może zbyt mało aktywnie słucha, niech zatem weźmie słownik i poczyta.
Co ciekawe, to mi przypisujesz emocje, a zawsze schemat jest taki, że ja coś napiszę, a adwersarze z pianą na ustach zaczynają zmasowany atak personalny.
3
@ZygmuntTrzeciFaza Czyli mówisz, że oferujesz psychologiczne teleporady online?
Ponieważ już podobne "wnioski" słyszałem od wielu użytkowników, zawsze tych nieżyczliwych wobec mnie, wsadzę Cię do szufladki z użytkownikami, którzy z braku treści, kończą tanimi frazesami i poradami godnymi troli spod artykułów z Interii.
2
@koziar Może nie zarzucaj mi skrajnego liberalizmu, to ja nie będę robił zarzutów Tobie.
Ty mówisz o przerażających zmianach idących z Zachodu - nie chcę Cię martwić, ale albo jest się krajem otwartym, albo zamykamy się w czymś nieprzenikalnym na wzór komunistycznego skansenu, względne tworzymy coś jak chińska hybryda, tj. zamordyzm ideologiczny i wolność gospodarcza.
Ostatnio rozmawiam z moim przyjacielem, który ok 20 lat temu był skrajnie liberalny i był za pełnym otwarciem granic dla imigrantów. Zapytałem go wtedy, czy nie obawia się potencjalnych konsekwencji. Wtedy się nie obawiał, dziś oprzytomniał. Poza tym sam mi opowiada o ideologii "woke" i skrajnej poprawności politycznej, która całkowicie wykrzywia rzeczywistość.
Moja opinia jest taka, że pewne procesy są ponadpaństwowe. Nawet imperium rzymskie się rozpadło, a każda cywilizacja a swój peak, po czym następuje zapaść.
2
@Barcanajlepszyteam To jest część szerszego tematu, którym jest tożsamość europejska. Moim zdaniem sami ją oddajemy, rozwadniamy i być może to jest nie do uniknięcia.
Europejska dzietność jest tu głównym problemem, a nie brak wiary.
Twórzmy rodziny z kotami i psami a nie dziećmi, a w 22 wieku nie poznamy kontynentu.
Ja nie dramatyzuję, być może to naturalny proces migracyjny, sprawia, że mieszanki międzynarodowe są poddane nieustannym fluktuacjom.
Zatem Europa podlega zwykłym procesom, które są silniejsze niż nasza sprawczość czy wola polityczna.
2
@maroon W Polsce raczej nie ma takich zwolenników. To często prawicowa sraczka patriotyczna powoduje, że nawet jak ktoś mówi, żebyśmy załatwili Katyń po wojnie, w dogodniejszym czasie, pada oskarżenie jakie np. Ty sformułowałeś wyżej.
Nie ma Polaków, którzy karzą przemilczać Katyń.
Kościół wyżynał swoich wrogów jak Ukraińcy Polaków i tym Polakom, którzy ciągle podnoszą Wołyń nie przeszkadza to w przynależności do Kościoła.
Mamy tu ogromny miszmasz i niekonsekwencje.
2
@koziar Mylisz się - jestem przeciw adopcji dzieci przez pary homo, za wykluczaniem transów ze sportów kobiecych, przeciw narzucaniem zaimków dla różnych dziwaków. Nawet mimo poparcia dla kobiet w sprawie aborcji, osobiście jestem raczej przeciwny.
Zatem jak widzisz zakłamujesz rzeczywistość, jest dokładnie odwrotnie. Wszystko co jest na lewo od skrajnej prawicy uważasz za skrajnie liberalne.
Albo czytasz wybiórczo moje posty.
3
@Barcanajlepszyteam Islam to znacznie większe niebezpieczeństwo niż katolicyzm. Tam religia jest ściśle zespolona z polityką państwową, a fanatyzm osiąga poziom niebywały.
Mnie jedna zaraza nie zachwyci, bo istnieje jeszcze większa, która tu się nie zadomowiła.