Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TV Republika - pasek: tortury i areszt bez zarzutów księdza Olszewskiego.
Mama księdza: kiedy go zobaczyłam, świat mi się zawalił.
Pani w studio mówi, ze mimo tego, że nie jest osobą emocjonalną, napłynęły jej łzy do oczu.
Z kolei pan celnie zauważa, że dziadkowie panów z PO więzili prymasa Wyszyńskiego. Ponadto Bodnar upadł.
0
O kurczę, funkcjonariusz Ziemkiewicz spisiał już do reszty:
Atakuje Konfederację: Konfederacja zachowuje się szczeniacko, popełnia duży błąd taktyczny
2
@NeroTFP1 Też słyszałeś o tych celowanych opryskach? A ludzie potulnie to przyjmują, trzeba nam buntu świadomych!
1
No i pacze przez okno i gdzie te opady? Po covidzie, WTC 9/11, mamy tu dowód na ewidentną kolejną ściemę czyli kłamstwo meteorologiczne.
2
@Lucyfffer Dlaczego aż tak nie wierzysz w La Ramblę?
1
@mmaciass Rzygać.
10
Prognoza pogody dla La Rambli:
W najbliższych dniach nadciągnie na La Ramblę wyż, który przyniesie gwałtowny przyrost znawców od intensywnych opadów, sposobów zapobiegania i radzenia sobie z powodziami oraz zmian klimatycznych.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 98%
0
@BorzyKrzys Krzysiu czy Ty już od rana musisz się ślinić do tej swojej idolki.?Ty perwersie jeden, Ty.
2
Życzę Lewemu pichichi, ale obawiam się, że jak Mbappe odpali wrotki i wskoczy na swój optymalny poziom, to może być ciężko.
Mimo wszystko liczę, że wygra Lewy 40 do 38.
4
@koziar Lata temu, CIV4, HoMM, no i oczywiście jako fan footballu Football Manager
1
@fart Nie zdawałem sobie sprawy, że to ma być aż taki armagedon. Te wartości są obłędne. Jeśli zostaną zmaterializowane, nie sądzę by szło się na coś takiego przygotować. Ewentualnie będzie mowa o minimalizowaniu skutków ulew.
0
@koziar To nie są "obrońcy", to są obrońcy. Byłeś protestować przeciw łamaniu konstytucji, czy jesteś patriotą klawiaturowym?
0
@ferdas_rawa Ja już nawet nie wiem o czym Ty piszesz (chyba tradycji stało się zadość). Sam rozwinąłeś rozmowę, a wymagasz odnoszenia się tylko do pierwotnego wpisu ( dostałeś już odpowiedź -sedno było), więc znowu narzucasz do czego mam się odnosić (poprzednio było to z otwarciem olimpiady - Twoja przypadłość nie minęła, sam od siebie tego nie wymagasz)
Nie porównałem Ciebie do pedofila, tylko zestawiłem A do B, ma się jak C do D.
Gdzie mogłem napisać, jak wilk martwiący się o owce. Tzn. odniosłem się do relacji. Mam prawo, bo w żadne Twoje dobre intencje nie wierzę, za dużo masz we wpisach miłości własnej.
Jak nie pierwszy konserwatysta w tym wątku, widzisz co chcesz widzieć.
Napiszę jeszcze raz: konserwatysta, czy 100% przewrażliwienia na swoim punkcie, 0% chęci zrozumienia innych.
0
@Zoker Ale mi poszło w pięty. Oto maluczcy z LR mają swoją chwilę.
0
@ferdas_rawa
Okrutnie mnie wzrusza konserwatysta, który się o mnie martwi.
To brzmi jak ksiądz pedofil martwiący się o dzieci. Poradzę sobie bez tej troski.
0
@koziar Daltonizm w rozumieniu pewnych zdarzeń nie jest atakiem ad personam.
Too zarzut, że zlewasz dwie strony w jedną masę.
To, że Ty mi przypisujesz atak personalny, świadczy o tym, ze mylisz pojęcia, względnie jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie i widzisz to czego nie ma.
Moje odpowiedzi do Ciebie w tym wątku są kulturalne, a Ty widzisz jakieś urojone ataki.
Taki jest Twój poziom. Zamieniasz świat urojony w rzeczywistość i w ten sposób możesz wszystko udowodnić. Nie udowodnisz mi agresywnego języka wobec kulturalnych osób. Jeśli jestem dosadny, to wobec agresorów.
Pewne aspekty życia publicznego PiS zdewastował i naprawa ich (o ile możliwa) potrawa bardzo długo. PiS to pierwsza partia, która przekroczyła nieprzekraczalne linie.
0
@ferdas_rawa Czyli rozumiem, że zachowujesz się jak korporacja, której produkt szwankuje, ale klient nie ma gdzie złożyć zażalenia, bo korpo rozwadnia swoją odpowiedzialność i wysyła go z działu do działu.
Oczywiście ona z linią partyjną nie ma nic wspólnego i dlatego jest w partii, bo od ich poglądów się odcina - żaden prawnik krętacz nie powstydziłby się Twojego toku nazwijmy to szumnie "rozumowania"
Nie specjalnie mnie rusza zarzut o obrażaniu, ponieważ te zarzuty formułują najczęściej laramblowe "Ewki", poglądami wykazujące brak szacunku wobec innych.
0
@pluszek I znowu opowiadasz kłamstwa na mój temat, bez umiejętności odniesienia się do czegokolwiek merytorycznie.
Klasyka prawicowca w Polsce:
szacunek dla innych - 0%
Wrażliwość własna - 100%
0
@koziar "z ta różnicą, że ja to widzę w obu przypadkach, Ty tylko w jednym."
Pisałem już - klasyczny daltonizm, wszystko Ci się zlewa nie musisz mi tego już udowadniać.
W ostanie kilka dni napisałem parę postów o Konfederacji, a sprawdź może ostanie pół roku. Albo lepiej nie, bo wyjdzie, że bajdurzysz.
Jeśli uważasz, że PiS nie był niszczycielem, to z łatwością można zakwestionować Twoją wiedzę, o tym co się działo w naszym kraju po 2015 roku, ewentualnie tak niskie są Twoje standardy.
To o ułomności umysłowej to już w 100% wymysł Twojego umysłu.
0
@Death_voice Wyjdź z amoku, poczytaj sobie o tym jak wygląda węgierska demokracja a'la watażka Orban.
Można być nieprzytomnym, ale Ty przeszedłeś samego siebie.
0
@ferdas_rawa Masz rację, ale jakoś seksizm w stosunku do kogoś z ugrupowania, które jest przesiąknięte min. homofobią, rasizmem nie wydaje mi się taki straszny.
Umówmy się; dziunia nabierze szacunku do innych, ja nabiorę szacunku do dziuni.
0
@pluszek Przypominasz mi starego dziada z Alzheimerem. Z reguły to ja spokojnie wyjaśniam i argumentuję, a białej gorączki dostają moi rozmówcy, którzy kończą atakami personalnymi, albo takimi wpisami jak twój, który aż roi się od kłamstw.
Ja dziuńki nie nienawidzę, najzwyczajniej nie budzi mojego szacunku, a przynależność do Konfy to podpisanie się pod rasistowskimi i homofobicznymi poglądami, więc o szacunek będzie trudno
W ostatnich dniach oglądałem sobie badawczo TV Republika. I świetnie się bawiłem, oglądając to poddaństwo Kaczorowi i spółce.
0
@ferdas_rawa Uciekanie od sedna, spoko
2
Trump przeszedł samego siebie - w debacie powołał się na pochwały Orbana, czyli skompromitowanego europejskiego watażkę.
To jest łeb.
1
@koziar @arasz1819 Słyszysz, z całego la ramblowego świata, to my robimy antagonizację.
Jedna rzecz - wystarczy napisać cokolwiek o konfederacji, a jej wyborcy dostają szału, co widać po wylądowaniu w gorących 2 razy w kilka dni.
Drugie - naprawdę długo nic o nich nie pisałem, więc coś chyba przesadzasz.
Trzecie - KO miała przywracać praworządność i sprzątnąć po PiSie. Jeśli zrównujesz niszczycieli z tymi, którzy ten burdel sprzątają (a jest to bardzo trudne zadanie), to przedstawiasz wręcz flagową dla Konfy postawę PiS i Peło to to samo.
To klasyczny dla tej formacji daltonizm.
1
@ferdas_rawa Żeby seksizm to była jedyna rzecz, którą można zarzucić konfederatom, byłbym szczęśliwy.
Zawsze fascynują mnie osoby, które oburza wyrażenie językowe, a nie zauważają 5 Mentzena. Konserwatyzm w pigułce
1
@Sulimo Oby więcej takich wyróżnień. Zasłużona nagroda.
21
Co Endrick i Vinicius pograli. Najniższe noty w Brazylii na flashscorze.
Endrick to w góle wygląda jak nowy Pele z tym swoim 5.9
2
@gg156 Każdy to wie, to prawda. Z uzupełnieniem "każdy odklejony"
5
I gdzie ten Messi? Jak trzeba to go nie ma. Schował się po 900 golu GOAT-a.