Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@BorzyKrzys Nie wiem czy problemem są tu widzowie TVN-u. Wydaje się, że to szerszy problem społeczny. Aczkolwiek w pewnych środowiskach, realizowanie siebie i mówienie o dzieciach jak trądzie, jest obrzydliwie popularne.
6
@Luciano99 Jest akcja ministerstwa - "Planuję długie życie, nie piję alkoholu".
Szefie, dołączamy?
1
@tbas To właśnie podnosiłem, żeby wygrane nie przysłoniły nam niedoróbek w zespole. przecież taki Casado to zupełnie nieopierzony gracz, a Balde wygląda bardzo surowy. Flick to zamaskował i narracja z klęskowej przed sezonem zmieniła się w hurraoptymistyczną. Nagle wszystko nabrało różowych barw.
Ale jako rzeczesz, niedoróbek jest sporo.
2
@KamQiX Twoja wypowiedź jest bulwersująca. Zarówno Ty i Twój przyjaciel Stegen lądujecie w zbanowancyh. Grajcie se razem w peesa
7
@Kapitan hawk Ty madrycka podszywko!
1
@RoberDzik No właśnie. A jeszcze te obławy na dziki w wielu miastach.
3
A jak napisałem kilka dni temu, że w Barcy jest fajny system, ale poszczególne elementy mogą być lepsze (w tym wymieniłem Stegena) to mnie tu paru chłopków roztropków o mało nie zjadło.
Trzeba patrzeć długoterminowo. Flick da świetny pomysł, ale wypalony klęskami gracz jak nasz bramkarz zawsze jest potencjalnie punktem zapalnym.
Wyobraźcie sobie Real ze Stegenem w zeszłorocznej edycji - dokąd oni by z nim doczłapali?
1
@Pawel13sz Zakładałem grę 11 na 11. Takich zdarzeń losowych jak czerwona kartka nie biorę pod uwagę.
6
Stegen zagrał mecz imienia Ronalda Araujo. A ponieważ to LM, czekamy kto teraz zagra mecz imienia Marca ter Stegena.
Sztafeto trwaj
3
@Peciak Psycholog to już wiemy i jeszcze do tego Peciak - wybitny obserwator.
Jeden słabszy mecz Stegena to tak jakby napisać jeden słabszy wpis Peciaka. To i to nieprawda.
6
Jeden Niemiec robi wszystko by wygrywać, drugi wszystko by przegrywać.
4
@Nazio_87 Chyba żartujesz.
5
Ale gniot w wykonaniu Barcy. Nawet 10 na 11 można zagrać lepiej.
Tytuł dzbana meczu, bezkonkurencyjny ter Stegen
5
Że tez nikt z La Rambli nie przejrzał Stegena. On chciał uratować widowisko przed jednostronna dominacją.
1
@Pawel13sz Golimy Francuzów dwoma bramkami: 3:1
8
Monaco jesteście tam? Hande hoch! Nie macie szans z flickową armadą.
1
@Baros1990 Messi po 27 też nie miał odejścia, jak wcześniej, ale grał dojrzalej.
Fascynuje mnie jak odmawia się tu Yamalowi potencjału na geniusza, mimo, że to co robi teraz jest genialne.
A co można powiedzieć o człowieku, który w 5 meczach ma 7 w kanadyjce w wieku 17 lat? Niby jak może mieć większy wpływ na grę?
A wpływ Yamala na mistrzostwo Europy? Kiedy młody Messi miał taki wpływ na zespół narodowy? Nigdy, liczby w repce robił za poważnego seniora, dopiero w 2014 roku na MŚ na dobrą sprawę.
1
@gaucho104 Yamal góruje nad młodym Messim (powiedzmy, ze 19-letnim dojrzałością). Tu sporo osób idealizuje młodego Leo.
0
@Bobo25 Nie zgadzam się z tym przekonaniem, że Yamal nie ma takiego potencjału jak Messi. Skąd to możesz wiedzieć, skoro wszystko póki co wskazuje, że jest dokładnie na odwrót.
0
@ricardo0705 A skąd to możesz wiedzieć. Punkt startowy Yamala był niebotyczny. Rozwój w ostatnim sezonie również. Jeśli tak będzie się rozwijał, dlaczego nie miałby być tym piłkarzem, który trafia się raz na 50 lat.
Messiego już przebił mistrzostwem Europy w młodym wieku, będąc top 3 graczy na imprezie, zatem start ma zdecydowanie lepszy.
Ma wykończenie, ma rozegranie i ma drybling, zatem potencjalnie pełny pakiet geniusza.
11
@Heros11 To są liczby legendarne. I należy to pamiętać i ciągle o tym przypominać.
6
@MichuZ44 Rzeczywiście, śmiechom nie było końca...
1
Komentarz usunięty
4
@Danny Gaucho Ty się znasz na piłce. Ten Messi, ma szanse wyprzedzić tego z 1 miejsca? Czy nie.
0
Chyba mam swoją nową ulubienicę, dziuńkę Ewę Zajączkowską -Hernik.
Och, jak ona wspaniale dziękuje tym, którzy pomagają powodzianom. Jej mowa dziękczynna czyni ten wysiłek sensownym. Cóż bez tych podziękowań byśmy poczęli?
Jednocześnie, używając całej błyskotliwości swojego wnikliwego umysłu, celnie punktuje tych, którzy zawiedli: "Nie wolno nam jednak zignorować przyczyn tak strasznych wydarzeń. Nie możemy przejść obojętnie wobec szkodliwej agendy, którą forsują politycy i aktywiści organizacji pseudo-ekologicznych. Wiceminister klimatu i środowiska w polskim rządzie pani Urszula Zielińska powiedziała: w dobie zmiany
klimatu i postępującego problemu suszy inwestowanie w zbiorniki zaporowe niszczące przyrodę, jest w naszej ocenie najgorszym możliwym rozwiązaniem"
I na końcu grzmi:
"Nie pozwólmy, by pseudoklimatyczna polityka ekoterrorystycznych organizacji była ważniejsza od zdrowia i życia ludzi. Nie dajmy się ogłupić zielonej propagandzie".
Spijajmy te słowa prawdy. Mnie przekonała a Was?
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/ewa-zaj%C4%85czkowska-hernik-politycy-z-rz%C4%85du-i-ekoterrory%C5%9Bci-blokowali-zbiorniki-ret/541372898401957/
3
@barcelonaLM Ja nie rozmawiam w trybie przypuszczającym. Real w zeszłym sezonie podobnie. Liczy się to co jest, a nie to co by było.
10
Inter taktycznie zneutralizował City. Brawo!
3
100 goli Roberta - dla nas, Polaków, z wyjątkiem takiego jednego na stronie, to byłby wielki moment. Czekamy, oby Lewy zrobił to w stylu Kane'a.
0
@Pustelnik Ten tekst ze stonogą mnie rozbroił, najgorsze, że zapewne masz rację.
34
Czyli wszystko jasne. Niemiec w zespole zaprowadza porządek przemocą. To się nigdy nie zmieni.