Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kapitan hawk Nie podlizuj się. Ci z redakcji i element to góra a dół nie spoufala się z górą.
1
@Encore Poczekajmy na prawdziwe testy.
1
Co za sezon. Kibicuję Barcy, Bayernowi i Lechowi.
Śnie trwaj, trwaj i trwaj.
0
Innym kuriozum sytuacyjnym meczu Bayernu - Dinamo jest to, że jeśli Bayern strzeli kolejnego gola, to Dinamo pierwszy raz w historii zrówna się poziomem z Barceloną.
Tak wzrósł poziom futbolu w tym kraju.
4
Nawet CR7 czuje niesmak na to co robi Kane, a to o czymś świadczy.
3
Mecz Bayernu zamienia się w festiwal karniaków. Kuriozalne jest to starcie.
7
Tak grający Real Barca zdemoluje jak Gironę.
3
Gdzie Rzym a gdzie Krym? Gdzie Kane a gdzie Lewy?
3
Stuttgart poklepał śmietankowcyh jak Lech zespół z A-klasy. Brawo!
0
Bayern napiernicza dziś jak szalony
0
@Danny Gaucho Przestań szerzyć wreszcie te fake newsy
4
Jeśli ktoś uważa, że zero goli Lewego w tej edycji LM rozgrzesza fakt, że nie grał jeszcze meczu, to misi być grubo zaślepiony Robertem.
1
Mi się Mbappe bardziej podoba jako lider Realu niż taki CR7.
Sympatyczny, uśmiechnięty i rasowo właściwy. Modelowy lider.
18
Mbappe ma bramkę w LM, a Lewy? Ja się zapytywam, gdzie jest Lewy?
1
Co on sprawdzał tyle czasu w Madrycie? Czy Niemiec nie zaatakował powietrzem?
0
Klata Musiali i filmowa akcja Bayernu na 2:0. Gol Guerrero.
0
Kane strzela gola i wyprzedza Cristiano Ronaldo w tabeli wszech czasów LM*
*za jakiś czas
0
Klopp odszedł i zaczęły się porażki i kłopoty w LM.
Moim zdaniem Klopp powinien dostać zakaz stadionowy w tym klubie.
1
Aż 36 zespołów jest w tabeli LM w tym sezonie. Ciekawe ile zespołów musiałoby być w tej tabeli by załapała się do niej polska drużyna.
200, 300?
1
@kubix05 Jutro będziesz mógł o tym napisać w ramach "Nostalgia"
6
Chciałem napisać coś co by Was zaciekawiło, ale poddaje się
5
@Pawel13sz A to już dzisiaj mam typować? Poczekaj do czwartku. Jeszcze przez 2 dni pół składu z kontuzjami może wylecieć
0
@Mezocyklon87 Niekoniecznie. Mogli by to być klasowi gracze o większym doświadczeniu niż nasza młodzież, w wieku np.25-28 lat.
Na razie wszystko fajnie wygląda, ale poczekajmy chwilę.
Przed sezonem tu ponoć miała byc klęska, takie były braki w składzie. Teraz nagle mamy 11 topowych graczy.
0
@cules100pro Zespół wygląda bardzo dobrze, lecz nie idealnie, a Lewy obecnie to nie jest Lewy sprzed 4 lat. Lewy wyglądał wtedy kapitalnie, teraz mimo świetnych statystyk nie jest tak dobry i to widać w meczach.
Moje spekulacje dotyczą tego jak monstrualnie wyglądałby ten zespół, gdyby nie nie było łatania jeszcze nieukształtowanymi graczami, lub jak Lewy po swoim primie.
Nie wiem po co się tak spinasz.
27
Każdego dnia świętuję, że Xavi nie jest już trenerem Barcy. Trener-wymówka, trener-wieczne żale, trener-wszyscy wokół są winni.
0
@cules100pro W sumie chlapnąłeś sporą bzdurę. Chyba coś Cię ominęło w tym wpisie. Twierdzisz, że lepszy zawodnik w formie nie jest lepszy niż jego gorszy odpowiednik w formie?
W A klasie możesz mieć graczy w wybitnej formie, wstawisz ich do Barcy i przepadną. Nazwiska też mają znaczenie. Jeśli twierdzisz inaczej, to zastąp Yamala będącym w formie Adamą Traore.
Swoją drogą nawet badawczo jesteś nieuczciwy, bo zakładasz, że gorszy na rynku zawodnik jest w formie, a lepszy z Tobie tylko znanych powodów ma być bez formy.
4
Tak sobie myślę, że gdyby Flick miał do dyspozycji napastnika w primie, a nie Lewego w wieku 36 lat, jakieś tuzy defensywy zamiast nieopierzonego Cubarsiego i solidnego Inigo, rasowego DM-a zamiast Casado i lepszego lewego obrońcę zamiast Balde i kogoś bardziej klasowego niż Stegen, to strach byłoby się bać Barcy.
Zmierzam do tego, że my gramy znakomicie, mając całkiem dużo zawodników, którzy nie są optymalnym wyborem na swoje pozycje. A na pewno nie są uznawani za aktualnie wybijających się na świecie.
0
@yoli Masz bardzo schematyczny sposób myślenia. Wręcz robotyczny.
1
@barca__rządzi No popatrz, że ta perspektywa mi uciekła, a to czyni zbrodnię Tuska wyjątkowo perfidną.
0
@arasz1819 I dodając zupełnie serio, podejrzewam, że elektorat wyznawców Kaczafiego ma to kompletnie w dupie, nawet jeśli w partii co niektórzy patrzą na szefa jak na wariata.
Elektorat niestety nie dobiera żadnych bodźców.