0

@Messner W 100% naturalnie.

18

Przecież ten karny byłby idiotyzmem - bez intencji, odwrócony i obrońca nie bronił ofensywnego działania przeciwnika (strzału, dryblingu, dośrodkowania)

4

Co Balde dzisiaj gra za partidazo. Miał uderzyć piłkę głową do przodu, a wyszło przypadkowe kopnięcię nogą do tyłu.

Diament

0

Yamal podbiegł jak do rzutu karnego - niesamowity chłopak.

17

Ćwiąkała: to może być sezon Yamala.

Panie Tomaszu, to mogą być 2 dekady Yamala.

1

Kounde do zmiany

0

Przyjemny ten kameralny stadionik Girony

0

Może Flick uratuje dzisiaj posadę, ale lekko nie będzie.

6

@Luciano99 Piękne wyznanie, szefie. Czy dostanę podwyżkę?

1

@Pawel13sz Jestem od początku sezonu optymistą, więc powiem, że wygramy dziś 2 bramkami

0

Dotychczas Barca się rozgrzewała, teraz trzeba do rywali zacząć podchodzić poważnie.

1

@Pawel13sz Miło mi Panie Ślązaku

1

@barcelonaLM I tak samo niektórzy ludzie na świecie mieszkają nieopodal wulkanów, biorąc ryzyko erupcji niejako z dobrodziejstwem inwentarza.
Tak to już jest

2

@Pawel13sz Na nizinach spokój, gdyby nie raporty z południa Polski, nie miałbym pojęcia o jakichś dramatach,

2

W Poznaniu też niedobrze - Warta cała w wodzie.

1

@skubi99 Sociedad walił w poprzeczki i słupki albo marnował sytuacje, a Real wbrew przebiegowi spotkania załadował z karniaka po naiwnym farfoclu obrońcy.
Znowu to samo: rywal gra, a Real strzela.

1

Lech przebiegł o 11,4 km więcej niż rywale. Motorycznie Lech jest w tym sezonie jak terminator.

0

Pierwszy gol Lecha to niby zasługa wielkiej dziury defensywnej w szeregach Jagi. Ale ja bardziej zwróciłbym uwagę na to skąd ta dziura się wzięła. Lech błyskawicznie rozciągnął grę transportując piłkę z prawej strony po linię z lewej strony boiska ze świetnym kontrującym zbiegnięciem Sousy.
To nieustanne sondowanie murawy, co chwilę robi wyłomy w defensywie Jagi, to że wcześniej nie padł gol, trochę spowodowane było sporym brakiem precyzji Lechitów.

2

@Borneo Nasz kolega @tristan87 jak widzisz, ma nieuleczalną szajbę na punkcie Tuska. Jak w kontekście kaczowego kolesiowa może przyjść do głowy Tusk?
Ewidentnie tristanka dopadła tuskoza.

To ciężkie do wyleczenia.

1

@FcPortoFan1999 To nie ma znaczenia.

3

Wyjątkowo dobrze słucha się Święcickiego. Zawsze miał klasę, ale w trakcie ostatniego EURO, kiedy można było go zestawić z innymi komentatorami, bardzo dużo zyskał.

5

Bardzo dużo pozytywnego myślenia w filozofii Flicka. Wszędzie chodzi z tą swoją strzykawą i zaraża wszystkich optymizmem. Jaka to odmiana od katorgi z Xavim.

0

Lechazo w Poznaniu

1

Bardzo dobra decyzja sędziego w Poznaniu - czerwo dla gracza Jagi.
Moim osobistym zdaniem, rywale powinni zawsze dostawać w Poznaniu czerwo prewencyjnie.

1

Souso - co Ty robisz?

0

Maszyna Frederiksena rusza! Oby po 3 punkty w świetnym stylu.

0

Nie ufam Flickowi, Yamala chwali, wielkiego Polaka nie.

3

Ale Kane zapierdzielił gola na 4:0.

6

@Rewolucja123 To mowa nienawiści - muszę Cię zgłosić za ten ręcznik

8

Jest 3:0 Bayernu, będzie 5:0 Lecha i 7:0 Barcy i będzie pan zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?