Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messner W 100% naturalnie.
18
Przecież ten karny byłby idiotyzmem - bez intencji, odwrócony i obrońca nie bronił ofensywnego działania przeciwnika (strzału, dryblingu, dośrodkowania)
4
Co Balde dzisiaj gra za partidazo. Miał uderzyć piłkę głową do przodu, a wyszło przypadkowe kopnięcię nogą do tyłu.
Diament
0
Yamal podbiegł jak do rzutu karnego - niesamowity chłopak.
17
Ćwiąkała: to może być sezon Yamala.
Panie Tomaszu, to mogą być 2 dekady Yamala.
1
Kounde do zmiany
0
Przyjemny ten kameralny stadionik Girony
0
Może Flick uratuje dzisiaj posadę, ale lekko nie będzie.
6
@Luciano99 Piękne wyznanie, szefie. Czy dostanę podwyżkę?
1
@Pawel13sz Jestem od początku sezonu optymistą, więc powiem, że wygramy dziś 2 bramkami
0
Dotychczas Barca się rozgrzewała, teraz trzeba do rywali zacząć podchodzić poważnie.
1
@Pawel13sz Miło mi Panie Ślązaku
1
@barcelonaLM I tak samo niektórzy ludzie na świecie mieszkają nieopodal wulkanów, biorąc ryzyko erupcji niejako z dobrodziejstwem inwentarza.
Tak to już jest
2
@Pawel13sz Na nizinach spokój, gdyby nie raporty z południa Polski, nie miałbym pojęcia o jakichś dramatach,
2
W Poznaniu też niedobrze - Warta cała w wodzie.
1
@skubi99 Sociedad walił w poprzeczki i słupki albo marnował sytuacje, a Real wbrew przebiegowi spotkania załadował z karniaka po naiwnym farfoclu obrońcy.
Znowu to samo: rywal gra, a Real strzela.
1
Lech przebiegł o 11,4 km więcej niż rywale. Motorycznie Lech jest w tym sezonie jak terminator.
0
Pierwszy gol Lecha to niby zasługa wielkiej dziury defensywnej w szeregach Jagi. Ale ja bardziej zwróciłbym uwagę na to skąd ta dziura się wzięła. Lech błyskawicznie rozciągnął grę transportując piłkę z prawej strony po linię z lewej strony boiska ze świetnym kontrującym zbiegnięciem Sousy.
To nieustanne sondowanie murawy, co chwilę robi wyłomy w defensywie Jagi, to że wcześniej nie padł gol, trochę spowodowane było sporym brakiem precyzji Lechitów.
2
@Borneo Nasz kolega @tristan87 jak widzisz, ma nieuleczalną szajbę na punkcie Tuska. Jak w kontekście kaczowego kolesiowa może przyjść do głowy Tusk?
Ewidentnie tristanka dopadła tuskoza.
To ciężkie do wyleczenia.
1
@FcPortoFan1999 To nie ma znaczenia.
3
Wyjątkowo dobrze słucha się Święcickiego. Zawsze miał klasę, ale w trakcie ostatniego EURO, kiedy można było go zestawić z innymi komentatorami, bardzo dużo zyskał.
5
Bardzo dużo pozytywnego myślenia w filozofii Flicka. Wszędzie chodzi z tą swoją strzykawą i zaraża wszystkich optymizmem. Jaka to odmiana od katorgi z Xavim.
0
Lechazo w Poznaniu
1
Bardzo dobra decyzja sędziego w Poznaniu - czerwo dla gracza Jagi.
Moim osobistym zdaniem, rywale powinni zawsze dostawać w Poznaniu czerwo prewencyjnie.
1
Souso - co Ty robisz?
0
Maszyna Frederiksena rusza! Oby po 3 punkty w świetnym stylu.
0
Nie ufam Flickowi, Yamala chwali, wielkiego Polaka nie.
3
Ale Kane zapierdzielił gola na 4:0.
6
@Rewolucja123 To mowa nienawiści - muszę Cię zgłosić za ten ręcznik
8
Jest 3:0 Bayernu, będzie 5:0 Lecha i 7:0 Barcy i będzie pan zadowolony