1

@pluszek Bardzo ograniczony jest Twój komentarz - wiesz kto jest właścicielem, a nie masz bladego pojęcia o warsztacie dziennikarskim pracowników TOK FM.
Nawet nie wiesz, jak odmienni i barwni, a przede wszystkim niezależni są to ludzie.
Im nikt nie podkłada kartek jak Babiarzowi.
Pytanie o Hartmana uwypukla wielkość Twoich ograniczeń w myśleniu. Jesteś zaszufladkowany i szufladkujesz innych, a o temacie nie masz bladego pojęcia.

PS. w TOK FM, zajmowanie się Stanowskim stanowiłoby o upadku dziennikarstwa w tym radio. Margines ich nie obchodzi.

4

@macio_944 Zbłaźnił się totalnie tym komentarzem, który idealnie do niego pasuje.
Co do narcyza z YT, nie wyobrażam sobie, żeby moi ulubieni dziennikarze z TOK FM kręcili fejury na swój temat, po to żeby generować zasięgi. Ale oni też nie jeżdżą za patocelebrytami do Indii żeby zarabiać. Najgorsze jest to, że narcyz nakręci filmik typu "Co sądzę o Najmanie, który zesrał się w krzakach" a 500 tys. bezmyślnych wyznawców już leci to oglądać.
Takie to właśnie " dziennikarstwo". Dzięki takiej akcji, teraz spokojnie możemy na temat każdego materiału narcyza zadać pytanie: to ustawka z gościem czy rzetelny materiał?

1

@MesQueUnClub96 Widać, że nie znasz realiów siatkówki

1

@PIWOSZ89 Dokładnie to samo mówię, z wyjątkiem paru dyscyplin.

1

Kobiety siatkarki sięgają 2 metrów w wyskoku, faceci 5. Zupełnie inne dyscypliny.

1

@fart A jednak nie. Niby niemożliwe zmarnować 22 punkty przewagi, ale Australia dała radę.

10

Laporta to taki dyskotekowy don Juan managerki w różowej koszuli z cekinami, neseserkiem i zawsze patrzący w obiektyw. Ale facet przepala pieniądze w trudnej sytuacji finansowej Barcy niesłychanie.

1

@fart Niesłychane lanie, a Mills dziś przechodzi samego siebie

2

Co się dzieje? Australia - Serbia 44:20. Katastrofa Europejczyków.
Mills miał już 18 punktów po 12 minutach. Jak Jordan jakiś

0

Olmo w Barcy - strzelają korki od szampanów na oddziałach szpitalnych.

1

Dość sensacyjna 1 kwarta meczu Australia - Serbia. Kangury prowadzą, a w zasadzie demolują rywali 31:17. Energiczni ze świetnie wyregulowanymi celownikami.
Na razie Jokić i spółka bezradni, czekamy na odpowiedź

0

@FcPortoFan1999 Mimo tego co napisałem, trzymam kciuki za Antka

1

Jedziemy z 1/4 koszykarzy. Niemcy - Grecja na przystawkę. Niemcy murowanymi faworytami nie tylko meczu, ale widzę ich także w finale. Potencjalnie jedyny zespół, który może napsuć krwi USA.

0

@draxidox Ktoś go urodził i wychował gdy był kaszojadem. Zdajesz sobie z tego sprawę czy nie?

2

@tristan87 Trochę o czym innym pisałem ...
Poza tym, styl życia dzieci nie wynika dziś z braku orlików, boisk, basenów czy szerzej infrastruktury.

0

@MOLESTA A skoro Fermin nie był w stanie przebić się do "11", to znaczy, że Twój tok rozumowania jest ośmieszony

0

@MOLESTA To nie przypadek, że to Olmo a nie Fermin był gwiazdą ME. Turniej olimpijski należy do mało prestiżowych i poziom nie jest wysoki.
Fermin - wartościowy do rotacji, ale nie róbmy z niego nie wiadomo kogo.

0

@Barcasub Drugi najlepszy pomocnik? Typowe myślenie flashscorowe, zdaje się, że o piłce nie masz zbyt wielkiego pojęcia.

2

@Faro Fermin to nie jest wystarczająco dobry zawodnik by dostarczyć regularnej jakości na przestrzeni sezonu. Nie jest też wystarczająco regularny.
Smykałka do strzelania goli nieco zaciemnia obraz jak w przypadku McTominaya

3

@draxidox Jak w tym kraju ma być lepiej jak komuś przeszkadzają dzieci, które będą potem grać na orliku w weekend?
Niedługo nie będzie komu grać, bo ludzie zamiast zajmować się dziećmi kupują koty albo prowadzą swoje próżne, samolubne życie.

2

Brawo panowie. Nareszcie półfinał igrzysk. Po tylu latach czekania.

0

Ten Janusz zdecydowanie nie jest januszem siatkówki

0

Kurek dostosował poziom do inżyniera

1

Polskość to 2 set a nie pierwszy - chwalebne klęski. Możemy budować mit.

1

Po 3 kolejce start Lecha wygląda już lepiej niż po drugiej.

0

@FcPortoFan1999 O kolego, Ty mnie od Bidenów nie wyzywaj bo naślę na Ciebie gangi z Lizbony.

0

Piaście musisz!

6

Co za odmóżdżona nacja z Amerykanów. Błyskawica 100 km od stadionu - przerwa ze względu na ryzyko.
Tymczasem rozpierdziel bronią - nie ma problemu, liczy się wolność.

Może niech dają piłkarzom karabiny, w razie czego ostrzelają burzę

0

@sokot Trend może być taki, że słucha się np. szajsu. A ja nie o trendach tylko jakości. Masa na ogół słucha miernej papki.
Zawsze lepiej zarzucić komuś ego niż przyznać, że coś jest komercyjnym chłamem. Typowa reakcja obronna.

3

@Lucyfffer Za ten komentarz o żarciu dał bym Ci gwiazdkę Michelina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?