1

Komentarz usunięty

1

@fart Jak nie gra? Gra i to jak!

1

@Tibu Ja jestem centrystą, ale już nie chce mi się tego tłumaczyć.
Mnie zrugał za ignorancję, bo przed dwumeczem PSG-Barca, stwierdził, że Enrique to zupełnie inna liga trenerska niż Xavi. I dopóki grali 11 na 11 w dwumeczu Enrique okazał się kompletnie nie dojeżdżać. Fuentes w reprezentacji też uwypuklił dużą ignorancję Enrique.

Następna predykcja: Flick to ogromny błąd, gość przypadkowy, bez warsztatu itp.
Czyli w taki razie powinno się okazać, że to będzie trener świetny.

1

@Tibu Ty też? Przejrzyj sobie moją ostatnią dyskusję z nim na temat otwarcia olimpiady. Niesamowity popis prostactwa i tak robi prawie w każdej rozmowie ze mną. Nadęty, radykalny, często strzela ślepakami jeśli chodzi o wiedzę.

0

@Colon Ale miało być niedopowiedzenie, wszystko zespułeś.

1

Mam nadzieję, że tych 2 typków uda się znowu skazać w sądzie.

Prokurator Generalny Adam Bodnar przekazał dziś do Przewodniczącej Parlamentu Europejskiego wnioski o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej
posłów do Parlamentu Europejskiego Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Według rzeczniczki prokuratury zebrany materiał dowodowy pozwala ustalić, że mimo
orzeczonego wobec nich prawomocnego zakazu pełnienia funkcji publicznych, Kamiński i Wąsik w dalszym ciągu wykonywali mandaty posłów.

Bodnar konsekwentny, liczę na pudło dla tych notorycznych przestępców. Państwo nie może pozwalać sobie na to, że ktoś z premedytacją łamie wyrok sądu.
Pisland już się skończył.

3

@zadafcb To jest akurat prawda, ta sekcja TV wyglądała dobrze.

1

@Colon a colon po angielsku znaczy dwukropek i inne nieciekawe miejsce.

4

@JarekS Odpowiadasz za 38 mln rodaków? Ty rzeczywiście wiesz absolutnie wszystko. Szacun!

0

@Kidd Bzdura. Załóżmy, że Ty kulturalnie uważasz, że nie należy wpuszczać imigrantów, a ja że należy. Gdyby Cię pobili to bym Ci współczuł. Zatem widzisz jak prosto wykazać, że zjadła Cię nadgorliwość i poglądy nie mają tu nic do rzeczy.

Klepackiej nie współczuję bo przekracza wszystkie niedopuszczalne granice. Jest zakałą społeczną w mojej ocenie. Nigdy nie pochwalam agresji fizycznej bo jest niedopuszczalna, obejmuje nie tylko poszkodowanego ale i sprawcę i należy sprawcę ukarać. Ale takiej okropnej osobie nie współczuję. Ani trochę.

1

@Kapitan hawk To jest stara sprawa. Ta baba ewidentnie ma jakiś problem z łepetyną

1

@Kidd Kompletnie wypaczyłeś sens mojej wypowiedzi, ale to nic nowego w labambowym świecie.

0

@tbas Nie mam pojęcia. Może to po prostu karma. Powinienem się oburzać na taki incydent, a ja nie mogę wskrzesić w sobie grama współczucia dla tej baby ujadającej na wszystko co nie białe i prawicowe.

2

Klepacka, znana rasistka i homofob, a niegdyś olimpijka, pobita w Warszawie.

0

Hansi Flick jest uczniem Xaviego. Kto by pomyslał?

0

@clyde Taka selekcja naturalna mi odpowiada. Wyjątkiem dziecko, które może nie zdawać sobie sprawy z tego co robi, ale wtedy obowiązkowy mandat dla rodziców za nieodpowiedzialność.

1

@kazbychu Tego mu nie wytłumaczysz. "Zdanie na temat LGBT" a za tym kryje się czyste uprzedzenie. Coś czego prawicowe zakapiory nie rozumieją, to fakt, że atakowanie kogoś za bycie gejem nie jest opinią tylko niedopuszczalnym szczuciem na kogoś, kto nie ma wpływu na swoja orientację.

Ten wpis wyjściowy w tym wątku jest niedorzeczny, ale sprany uprzedzeniami prawicowy umysł nawet nie wie dlaczego.

Klepacka jest przepełniona nienawiścią do pewnych ludzi i kibicowanie takiej kreaturze jest dla mnie niewyobrażalne. To przykład kiedy można się wstydzić, że taka osoba jest moim rodakiem

8

Dajmy się wyszumieć @AndresCuccittini. Młody, hormony buzują, niech chłopak się wyszaleje. Kiedy jak nie za młodu?

0

@ferdas_rawa Podziwiam Twoją umiejętność takiego doszukiwania się w tekście sensów, by się nie zgodzić. To chyba taki rys charakterologiczny.
Mnie to męczy.

3

@Barcasub Peowcy jako agenci niemieccy to specjalność Holeckich, Kurskich i babaiarzopodobnych. Ta obsesja kwalifikuje się jako zaburzenie psychiczne.

3

@bartas97 To odwiesić, a potem natychmiastowo zawiesić za słynne zdęcie z Kurskim, Popek i Holecką. Funkcjonariusze pisowscy out ze sfery publicznej.

1

@arasz1819 Dzisiaj jestem tu urobiony po pachy. Ale mam czas i chęci akurat, atak konserwy od rana jest niesłychany.

1

@Ojciec5tkidzieci To dlaczego w prywatnej rozmowie ze mną wymieniasz nicki i je charakteryzujesz?

Przejrzyj sobie zapis naszej rozmowy na privie. Tej po której dorzuciłem cię do ignorowanych. Tam masz fragment, gdy wyśmiewasz rzeczonego użytkownika, którego ja cenię, którego obsmarowałeś z własnej inicjatywy.

Tak, tak, aż tak nisko upadłeś.

2

@JarekS Rzeczywiście Melenchon oznacza wielką falę oburzenia niekatolików we Francji.
Znaj umiar panie wodolejco. Francuzom otwarcie się podobało, a to, że otaczasz się podobnymi sobie zaburza ci odbiór rzeczywistości.

Znaj umiar mocium panie, cała ceremonia to nie jedna wybrana scena.

1

@Ojciec5tkidzieci O, teraz dokucza ci wybiórcza skleroza, a tak masz kwity na każdego?

Jeśli ktoś dostanie screena to sam zainteresowany. Ale nie zamierzam tego robić, choć kusi mnie od dawna.
Nie musi wiedzieć, że rozmawia z takim fałszywcem. Wystarczy mi, że ja wiem co z ciebie za typek.

2

@ferdas_rawa OK, ale dlaczego Francuzom miało by się to otwarcie nie podobać?
Wiadomo, że kościelni będą miałczeć, ale z tego co czytam praktykujący katolicy chodzący do kościoła to 2%. Zaledwie.

Więc nawet na nosa, bez ankiet, takie wyniki były/są do przewidzenia. Sprawa z obrazem jest taaaka, a konserwatyści zrobili z niej TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKĄ

To co napisałeś na końcu, to oczywisty przykład odpowiedzi wynikających z pewnych obiektywnych ograniczeń.

0

@Ojciec5tkidzieci Pomówienie? Chcesz żebym wywołał omówionego przez ciebie użytkownika i przekleił mu twoja recenzję na jego temat? Chętnie to zrobię. Jest w tym wątku.

3

@tristan87 Maciuś wrzucił źródło. Przerasta Ciebie i tę całą waszą prawicową sforę wielokrotnie i jakością komentarzy i uczciwością.
Właśnie się zbłaźniłeś.

1

@BorzyKrzys A powiedz mi czy wpis na necie to praca doktorska czy magisterska?
Jeżeli w radiu korespondent podaje wyniki sondaży bez wskazania nazwy sondażu, to mam zakładać, że jest kłamcą? Podałem wiadomość za korespondentem, zaufałem mu, czyli wykazałem się brakiem waszych obsesji i okazuje się, że był w temacie.

Czy do wszystkiego co tu stwierdzasz dodajesz załączniki?

2

@macio_944 Dzięki za udowodnienie mojej "wątpliwej" wiarygodności. Użytkownikowi, który na privie obrzyna dupy innym użytkownikom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?