Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Tak, niech wróci do domu i nie wraca nigdy do klubu w charakterze trenera pierwszego zespołu.
0
@Archie Za Valverde pierwszy raz w życiu zdarzało mi się drzemać na meczu. I nie dlatego, że skończyłem 155 lat, z nudy. I potem oczy zamykały mi się regularnie.
0
@tristan87 Widać, że jesteś amatorem - kibicem. Ewidentnie nie rozumiesz, jakie spustoszenie w organizmach zawodników powodują 4 mecze po 90 minut.
10
2,5 sezonu bez stylu Barcy Xaviego, 1,5 roku bezkształtnej brei Koemana, 0,5 sezonu nieporozumienia Setiena, 2,5 roku nudnej i apatycznej Barcy Valverde, choć z jakimiś tytułami.
Właśnie sobie uświadomiłem, że Barca buja się już 7 sezonów bez żadnego stylu.
I to właśnie chcę zobaczyć - Barcę mającą jakąś rozpoznawalną charakterystykę, rozwijającą własny styl gry z widocznym znakiem jakości. Narzucającą rywalom swoje warunki. Już pal licho mistrzostwo. Jestem w stanie przeżyć w obecnym sezonie wicemistrzostwo, ale niech to wszystko zmierza w jakimś kierunku.
I zachęca do oglądania meczów, zamiast powodować ziewanie i irytację.
7
@wpwelement Ale złośliwy przytyk. Zastanówmy się uczciwie, czy to nie nadaje się na 2-dniowego bana.
0
@lucas/catalan To powiedz od razu jaką dżągę byś mu wrzucił na tego T-shirta.
3
@MesQueUnClub_87 Carrefour, taki kosz z T-shirtami za 9,50. Proste, funkcjonalne, bez zbędnych dodatków. Jeszcze są pogniecione, i zawsze przewalone przez kilku klientów wcześniej.
Może Ty marudzisz, bo nie nie jesteś Dżuaną Krupą gustu modowego?
0
@Majkel34 Całe szczęście, duchowi w narodzie nie zaprzeczę.
0
@Majkel34 Jakiej Polsce? Wiesz, że jak ogląda się świat z perspektywy Chin na mapie to ta Wielkość to taki maluteńki pypeć, którego prawie nie widać?
Zresztą tej wielkiej Polski po miesiącu już nie było w czasie WW2.
Nie szarżujmy.
0
@Kubox Problem jest z Twoją twarzą nie sprzętem.
2
@karci0 Nie, ponieważ Flick bardzo stawia na fizyczność
3
Odpuścić tę farsę. Jeśli Laporta robi to na poważnie, facet jest do posprzątania.
Kolejny przepłacony i niezrozumiały transfer.
0
@mekston Gęba, ryj albo pysk. Jak zwał tak zwał, ale na pewno godna tej propagandowej szczujni.
4
Co ona gada w tym studiu? Jaki dzień konia? Kobieta może mieć dzień klaczy.
1
3xNIE namalował Pawlak w "Samych swoich". To nie jest nowy koncept.
Ciekawe czy Pawlak byłby przeciw Olmo?
5
Nie sądziłem, że Flick w 2 tygodnie zrobi z Barcy zespół porównywalny ze zwycięzcą LM w ostatnim sezonie. Podobnie jak Real wygrali z Cityw karnych, mając wyższy xG.
I to nie mając wielu graczy pierwszego składu.
Generalnie już możemy ten sezon udać za udany.
1
@Ostatnikrwawygang Specyficzne artykuły. Dużo słów, a brak danych.
Jeden jest sprzed 14 lat, więc wobec tego czego doświadczamy w Europie w ostatniej dekadzie, trudno uznać go za miarodajny.
Kolejny ma tekst, brak danych, jakieś odnośniki, pod którymi znowu nie widze danych.
A USA wykluczyłem ze względu na specyfikę tego kraju, to znaczy panujący tam kult broni palnej.
Nawet sami Niemcy niedawno podawali dane o wzroście przestępczości związanej z migracją, więc coś jest na rzeczy. Ale to, że tak jest w Niemczech nie znaczy, że tak jest wszędzie. A może nie w takim stopniu.
Na razie nie mam czasu wgłębić się w temat.
3
@Donnie_Darko @John_Doe Tematu przestępczości związanej z imigracją chyba nikt rozsądny nie neguje. I to nasilenie chyba właśnie ostatnio ma miejsce.
Swoją drogą ciekawy jest temat nożowników w Anglii. Nie wiem czemu, ale tam jest to gruby temat. I to nie tylko wśród imigrantów. Ciekawe dlaczego?
0
@marcjanna Na razie mamy jakąś niesprecyzowaną formę przejściową.
TVPiS była okropna, była chyba największym gniotem w dziejach europejskiej TV.
A o obecnej TV nie mogę wyrazić specjalnie zdania bo jej nie oglądam, ale z sygnałów prasowych (takich jak ten, który zamieściłaś) wiem, że do standardów TVP sprzed 2015 roku jest daleko.
Mam nadzieję, że to etap sprzątania po złodziejskiej mafii Kaczyńskiego, ale nie jestem wcale takim optymistą, patrząc jak świat się generalnie zmienił wokół.
0
@Ls0811 "wbrew pozorom za tvppis miałeś większą wolność słowa niż teraz"
Zacznij leczyć Alzhaimera już teraz, to może jeszcze się życiem trochę nacieszysz.
2
@barcelonaLM Babiarz to znany bojownik o wolność słowa w TVPiS.
Razem z kumplem Kurskim zrobili z TVPiS oazę wolności.
1
@Encore Ten Japoniec do szału mnie doprowadza swoim i rozwiązaniami
6
Robert Lewandowski będzie dzisiaj sigmą w meczu z City.
@AlexDark00 Czy mógłbyś to uplastycznić.
2
Ten Romeu na środku przeraża.
1
Era kojarzy się z czymś wielkim. Lepiej poczekajmy z używaniem takiego nazewnictwa.
1
@NeroTFP1 A tam, poloniści są dziwni
3
@Ostatnikrwawygang USA to bardzo specyficzny kraj, stąd trudno o wiarygodność tego kraju przy porównywaniu danych.
To kraj wyłącznie imigrantów, włącznie z ekipą z Mayflower.
Ich nabożna kultura broni, czyni współczynnik zbrodni naturalnie wysokim.
0
@ObiwanKenobi Sugerujesz, że gdyby dziennikarze nie napisali, że Roque jest słaby technicznie, to nikt by nie zauważył? Specyficzne rozumowanie.
Nawet pedofili w zakrystiach z czasów JP II nie udało się utrzymać w tajemnicy, a co dopiero brak umiejętności, który jest podany na tacy.
4
@Yamal_Williams Można liczyć na podobnie beznadziejny komentarz. Niech żyje w swoim świecie
7
@Yamal_Williams @Zoker Liczba morderstw na 100 tys. mieszkańców w UE (2022)
https://www.statista.com/statistics/1268504/homicide-rate-europe-country/
Nie wiem czy Na Łotwie, Litwie i Finlandii jest aż tylu inżynierów o śniadej cerze?
Chyba ktoś tu zbyt łatwo wyciąga wnioski.
Co ciekawe Polska niewiele lepsza od Niemiec