Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dalej Francuzi, lać ten niemiecki podnóżek!
A nie, to nie ta zakładka.
Dalej Polacy, nauczyliśmy ich jeść widelcem, dzisiaj nauczcie Francuzów siatkówki!
0
@krzakov Bardzo cieszy. Flick lubi zakładać pętlę na szyję rywala. Jednak to rodzi problem taki jak za czasów Pepa - nie dać sobie wrzucić piłkę za kołnierz.
A Bayern Flicka i jego reprezentacja Niemiec miała z tym problemy.
7
@NeroTFP1 Ta perfekcja! Jak to zestawisz z zawodnikiem, który niecelnie podaje do kolegi, który stoi 15 metrów dalej, jak wczoraj w meczu Raków - Lech, to ja widzę 2 światy jeśli chodzi o poziom profesjonalizmu.
1
@draxidox Widzisz do czego doprowadzili tacy jak Ty w Chinach? Wstydu nie masz. Jesteście juz nie tylko plagą Polski, ale i Europy, świata a nawet Drogi Mlecznej.
5
Jutro derby (czytaj: da:bi) Manchesteru o Tarczę Wspólnoty. Ciekawe co tam oba zespoły pokażą u progu sezonu.
1
Ale kulawa i koślawa ta gra Lecha. Nawet nie da się pochwalić defensywy mimo 0 - 0, bo Raków miał w 2 połowie parę sytuacji, po których powinien był załadować gola.
0
@PatrykBarca Czyli uznajesz wreszcie, że ten zarząd źle wydaje pieniądze?
2
@PatrykBarca A kto byłby tak głupi, żeby tyle za niego zapłacić? No może Manchester United.
2
Kolejny medal kobiety, faceci w Polsce się skończyli, niestety
0
@Kapitan hawk A kto zapewni mistrzostwo Hiszpanii?
3
@Kapitan hawk O niczym bardziej nie marzę. Skopać te aroganckie francuskie tyłki!
0
Lią, Lią, Cristiano, aaaaaaajjjjjjj, znowu zestrzelony gołąb. Może następnym razem się uda.
1
@Aragorn33 Nie łapię. Ci dwoje naprawdę przez 5 godzin stają na głowie, by wykazać, że te 2 dziewczyny były lesbami?
Muszę powiedzieć, że kiedy widzę te 2 nicki, zawsze można liczyć na rozmowy o niczym i jałowe bicie piany.
Żeby przez tyle wpisów nie poruszyć tematu tych dzieciaczków, tylko zajmować się czyimś mieszkaniem ze sobą. Ta rozmowa jest jakimś studium upadku człowieka i człowieczeństwa.
Jeden do upadłego wybiela Kościół i naszego papieża, gdy chodzi o pedofilię, druga do upadłego walczy o zarodki po zapłodnieniu, a gdy przychodzi sprawa brutalnego traktowania dziecka, zajmują się łóżkiem tych kobiet.
Wspólny mianownik - los dzieci maja głęboko w dupie.
Obi już wylądował wcześniej w ignorowanych, teraz dorzucam tę drugą.
4
@draxidox Byłeś w ZOO i efekt gotowy. Trzeba wykurzyć z Ciebie tego wirusa
0
Ciekawe czy Olmo złapie kontuzję i kiedy?
6
"Frenkie, czy Lewandowski, którzy są graczami o wielkiej jakości" - i jak to przełkną co niektórzy na tej stronie
1
@don'T.R.I.P.e Myślę, że będzie zbieranie doświadczenia. Zobaczymy czy będzie efekt Flicka jak w Bayernie, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze w Bawarii miał on produkt złożony ze składników kompletnych. W Barcy nieco brakuje, a to przez kontuzje, a to przez brak transferów.
1
@don'T.R.I.P.e Nie kupimy. Defensywni pomocnicy są z akademii a poza tym wszystkie pozycje obsadzone. Jeśli już to właśnie takie wynalazki za Coman na wypożyczenie, czy coś w tym rodzaju.
0
Przypominam, że Flick do grudnia!
0
@marcin62 Nie wiem po co mieszać w to kobiety? Co ma dać takie porównanie?
Jak patrzysz na ochlejów, którym nie chce się podjąć żadnej pracy, to tez porównujesz je do kobiet ochlejów? Nie? A dlaczego?
To takie porównanie z ciemnej dupy.
0
@Blantozaur Rzecz w proporcjach - jeśli co chwilę sprawdzam wiarygodność pewnych stwierdzeń z oficjalnymi danymi i wychodzi na to, że albo ktoś jest ściemniaczem, albo oficjalne dane kłamią, to trudno nie uważać kogoś za osobę z tendencjami do pajacowania.
Nie mówiąc o tym, że ocena ludzi ze świata sportowego jest często chybiona - i to potwierdziłem z innym użytkownikiem, który również też miał to samo doświadczenie. Kolejna teza naszego kabotyna i blagiera do zweryfikowania:
Flick to błąd Barcelony, bo to trener bez papierów na trenowanie, a Bayern to przypadek nie świadczący o trenerze. Może chociaż raz się rażąco nie pomyli.
Przepychanki nie przepychanki, jak ktoś mija się z prawdą, albo tworzy baśnie, to trzeba to prostować. I na marginesie, bardziej osobiście nie lubię rasistów i radykalizmów.
1
@PuszkinFan Powiedziałeś co wiedziałeś.
0
@Blantozaur Może nawet nie wiedzieć, ale za to bardzo chętnie się wypowie.
1
USA 32:15 w ostatniej kwarcie. Wygląda na, że wrzucili wyższy bieg dopiero wtedy gdy musieli. Chyba pierwszy raz na tym turnieju widziałem kilkanaście minut agresywniejszej defensywy Amerykanów.
Oczywiście nie ma słów, którymi da się opisać Curryego.
2
Dzisiaj mamy Choke Team a nie Dream Team.
1
Serbia na razie masakruje team USA. Jeśli utrzymają to tempo ofensywne rzucą ponad 120 punktów w meczu.
No to wiadomo, że nie utrzymają i tyle nie rzucą.
Swoją drogą to ciekawe, że Amerykanie w najlepszym składzie z reguły kompletnie nie grają niczego w defensywie.
1
Tak patrzę na te igrzyska i nie widzę, żeby Francja chyliła się ku upadkowi, jak zauważają tu niektórzy wnikliwi miłośnicy imigracji z konfopisu.
To jak to jest?
1
@Matheu12 Zabrzmiało jak rasowy Konfederata.
1
Komentarz usunięty
2
I na dodatek przez całą karierę łapał ciężkie kontuzje - wręcz stworzony do Barcy