Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Już wszystko wygrał w piłce klubowej, więc...
1
@vangoor Masz nieco skrzywione podejście do tematu. W Londynie nożownicy to smutna codzienność i jest wśród nich wielu białych, rdzennych Brytyjczyków.
Rozumiem, że przed przybyciem imigrantów w Europie więzienia były puste, a wszyscy zmarli śmiercią naturalną?
4
@Lola120 O ludzie, co za cringe'owy zestaw dla nastolatek. Już nie ma innej muzyki?
1
@Pawel13sz W zeszłym sezonie, nie brak typowego LS był problemem, a gra defensywna całego zespołu. Jak choćby w meczu z Realem u siebie.
W Realu też widać ogromną przewagę wpływu lewego skrzydła nad prawym z racji gry Viniciusa.
Moim zdaniem, dwójka Yamal - Raphinha wystarczy, można śmiało przesunąć akcenty ofensywne do prawego skrzydła, Yamal a Raphą mogą się na nim rotować jak Nico i Yamal w reprezentacji.
Co więcej, akcje można prowadzić środkiem, przy tylu technikach i progresywnie grającym Olmo.
Moim zdaniem Flick ma i bez Williamsa cały szereg możliwości, nie martwiłbym się o to.
Ważniejszym aspektem będą: lepsza fizyczność (zagwarantowana), lepszy pressing (bardzo prawdopodobny) i uważność w defensywie (tu mam obawy, z racji tego, że Flick tu tuzem nie jest i ofensywa nadrabia u niego z reguły braki w obronie)
1
Cały świat czeka dziś na ceremonię zamknięcia igrzysk a konserwatyści na nią czyhają.
To są te detale. To z miłości do Francji
1
@fart Zero litości - z Legii zostaną tylko ości!
2
Puszcza, Puszcza! Lać Legię lać bezlitośnie!
@fart
0
@jacobFCB Widzę, że Ty na poważnie. Widocznie masz słabszy dzień.
0
@jacobFCB Nitras? Interesujące są Twoje linki logiczne.
2
Flick jeszcze 4 miesiące i out na gwiazdkę. A szkoda, lubiłem chłopa.
2
@Majkel34 Aktywiści antypisowscy grają wg zasad PiSu, to znaczy, że żadne zasady nie obowiązują. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
0
@partymaker Brzmi to nieprzekonująco. Nawet z Edwardsem, który będzie gwiazdą. Tatuma chyba widziałeś a właściwie nie widziałeś, a Butler będzie miał 38 lat, więc nawet nie wiem skąd pomysł, że on będzie grał.
@FcPortoFan1999 Zupełnie się nie zgadzam. Takiej luki międzypokoleniowej jeszcze nie widziałem w historii USA. I tak rosnącej roli gwiazd spoza USA w NBA.
0
@tristan87 Trochę w tym stwierdzeniu jest braku wyobraźni. Dlaczego? Duranta, LBJ, Curry'ego nie będzie na kolejnych igrzyskach, a to oni robili robotę.
Obawiam się, że następcy nie wyglądają w przybliżeniu tak dobrze. Brakuje rasowych strzelców, graczy zjawiskowych. A w reprezentacjach narodowych innych krajów coraz więcej talentów. Na Haliburtonach i Tatumach team USA takim pewniakiem nie będzie.
2
@fart Dobra decyzja, zasłużył, był na pewno najregularniejszym graczem USA w przekroju turnieju.
Swoją drogą, w takim wieku robić taką robotę? Unheard of.
0
@MesQueUnClub96 Najlepszy strzelec w dziejach, ale nie gracz.
3
@fart Można tak argumentować. Zależy od optyki. Faza grupowa to formalność, jednak Curry błyszczał w 2 najważniejszych meczach.
LBJ też miał triple double w 1/2, jednak zakładam, że gdyby w pojedynkę Curry nie utrzymał USA w grze z Serbami w 1 kwarcie, różnie mogło być.
Zobaczymy co zdecydują. Dla mnie każda decyzja zrozumiała. Bez LBJ też sukcesu by nie było.
12
Bez Curry'ego nie byłoby finału, bez Curry'ego nie byłoby złota!
Dla mnie MVP.
3
@D10SLEO Przygotowania były za 2 kadencji PiSu. Zostawili państwo w ruinie pod każdym względem
12
Ale wśród kobiet jest najlepsza.
1
@Stinger_ Dlatego tak ciężko porównywać dokonania. Wiadomo, że LM waży najwięcej, ale są to rozgrywki pucharowe, przez co mają swoją specyfikę.
Trudno sobie wyobrazić by Ancelotti był w stanie wygrać z City 4 mistrzostwa Anglii z rzędu. Praktycznie jestem pewien, że tego by nie zrobił.
Mam też przekonanie, że w rywalizacji w Hiszpanii z Pepem też nie wygrałby. Może 1 sezon, ale nie więcej. W liczbie tytułów mistrza kraju nawet nie stoją w pobliżu, a Carlo został zwolniony z Bayernu dość szybko, gdzie Pep totalnie w Bundeslidze dominował.
Regularność - to domena Pepa. I takiej nie miał żaden inny trener w historii, na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
1
@fart Miarkuj swoje zachowania - mam Cię na oku
0
@Stinger_ Top 1 zaraz za Ancelottim
1
@fart Ależ skąd. Legioniści są na dopingu! Obiecuję
2
@fart Nie ufam Legionistom w sprawie dopingu.
0
Pep się skończył.
0
Borussia - Aston Villa. Nie wiedziałem, że Bundesliga już dzisiaj rusza.
4
Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachoooooooooooooooooo!
United 1-0.
1
A za 25 minut ten Hag rusza po pierwsze trofeum w sezonie.
1
Sweep - w sumie nie było na co patrzeć.
2
@tomek8756 Nie wierzę w Twoje słowiańskie korzenie. Musisz być germanem jakimś