Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, cieszę się, tylko szkoda, że tak epatowała heteroseksualizmem z mężem.
6
Polka miała szansę na finał, to odpadła. I tak marnuje się szanse na złoto.
1
@FCB_dimiC Czemu dodałeś mi 17 lat? Co tak szastasz wiekiem?
4
Wspinaczka to jest trudna dyscyplina sportu - wiem, bo kiedyś wbiegłem na górkę na osiedlu.
2
@MesQueUnClub_87 Nie Ciebie nazwałem prymitywem, tylko tych którzy ubliżają homo z czystej nienawiści. A jest takich ludzi multum. O Tobie mam dobre zdanie, więc zaskakuje mnie negatywnie Twój tok myślenia tutaj, ale jak słusznie zauważyłeś, zostaniemy tu po innych stronach.
0
@MesQueUnClub_87 Miałem na myśli deformację psychiczną.
Rzecz w tym, że to nie tylko homokseksualiści bronią samych siebie (tylko przed czym i przed kim?), ale bronią ich heteroseksualiści, którzy nie mają w ty żadnego interesu.
Zatem ten "instynkt samoobronny" jak to insynuujesz, snując dziwaczne i w sumie obraźliwe porównanie do osób chorych psychicznie, jest do odrzucenia w całości.
Ewolucja jest zaprojektowana w ten sposób, że różnicuje jednostki w różnoraki sposób, by zwiększyć sposób na maksymalizowania przetrwania. To, że stworzyła homoseksualizm, może być jedną ze ścieżek, a ponieważ nigdy nie wiadomo, która zadziała, jest ona taka sama jak każda inna. Wiele ścieżek naturalnie nie wykorzystanych zanika.
Jedną z teorii powstania homoseksualizmu, jest nie tworzenie konkurencji wobec innych męskich członków stada. Może to prawda, a może nie. Ale dla mnie podpinanie homoseksualizmu pod choroby psychiczne jest objawem naukowego lenistwa, a na poziomie społecznym to narzędzie często stosowane przez prymitywów nie ogarniających złożoności świata biologicznego.
3
@MesQueUnClub_87 No jednak między deformacją wynikającą z kazirodztwa, a naturalnym homoseksualizmem u zwierząt, którymi też jesteśmy, mamy ocean różnicy.
2
@fart Widocznie treść nie była satysfakcjonująca. Napisałem, że Raphinha nigdy nie będzie dryblerem, ale umie wyjść na pozycje, ma dobry strzał i haruje w obronie, co przy pressingu Flicka jest dużym atutem.
Zatem sam oceń co tu jest kontrowersyjnego. A tam cała nitka nie poszła?
2
@fart Nie wiem, może element złamał się psychicznie i nas wszystkich teraz usunie :)
Nasz kontent nie skłania do optymizmu
0
@Faro To był tylko mecz towarzyski
23
Flick odzyskał najlepszą wersję Lewandowskiego, który w meczu z Milanem zdobył 2 bramki. @AlexDark00 Czy mógłbyś uplastycznić powrót Roberta do wybitnej formy?
0
@pt9 Weź nie prowokuj od rana. Zawsze najeżdżasz na te parówki.
6
Daje czas Flickowi do 3.30. Potem niestety trzeba będzie się poważnie zastanowić.
0
@Dari0G Właśnie się totalnie skompromitowałeś, tworząc kłamstwa na mój temat i kwitujesz to śpiewką? To co zaprezentowałeś właśnie to szorowanie po rynsztoku.
Ty chyba jesteś idealnym odbiorca Stano.
Razem z obrzynaczem tyłków powyżej możecie sobie uścisnąć dłonie. Nie ma nic rzetelnego na użytkownika, to wymyśli się własne "fakty". Za komuchów w Polsce obaj mielibyście gwarantowaną robotę w aparacie propagandy.
0
@Dari0G Jacy moi ulubieni dziennikarze z "Wyborczej"? Przegrzały Ci się ostro styki i bredzisz po całości. Podaj ich nazwiska.
Sam jak Stanowski generujesz fejka o moich ulubionych rzekomo dziennikarzach i odnosisz się na bazie tego kłamstwa.
Jacy moi DurniRazem? Co Ty człowieku bredzisz? I Tobie się zdaje, że masz kwalifikacje by ze mną rozmawiać? Z tym poziomem zakłamania?
Więc jak mam Cię traktować: jak błazna czy poważnego rozmówcę? Na tego drugiego nie wyglądasz.
2
@koziar No jest, udało się znaleźć. Tylko co?
Wróbla, który prowadzi poranny przegląd prasy. Zatem natura tego programu polega na tym, że podaje się informacje na temat tego co w prasie piszczy: od "Faktu" do poważnych gazet. To w żadnej mierze nie oznacza poważnego zajmowania się konkretna sprawą, tylko facet przez 10 minut czyta wycinki o czym głośno jest mowa w prasie. Równie dobrze na podstawie tej audycji mógłbyś udowodnić, że w TOK FM "Fakt" jest szanowany.
Jeszcze jakbyś znał Wróbla z poranków, to on często naśmiewa się z wagi tego co porusza prasa lub traktuje to z dużym przymrużeniem oka.
Niestety kolego wrzucasz linki, ale kompletnie nie znasz natury radia TOK FM
2
@koziar Poniżyłem dziennikarzy z radia TOK FM, którzy się tymi bzdurami nie zajmują ponieważ na tokfm.pl, które jest czyś odrębnym, znalazł się artykuł z komentarzem w lekkim tonie w wykonaniu jakiegoś pana?
tokfm.pl to nie radio z jego radiowymi dziennikarzami, ale jak widzę ta wiedza jakoś Cię przerasta. Podaj mi w takim razie, którzy dziennikarze radiowi TOK FM piszą artykuły do tokfm.pl, bo odnosiłem się do nich, czyli dziennikarzy radiowych.
0
@Ojciec5tkidzieci Boli obnażenie tego, że obrzynasz dupy na privie? To podkreśla twój upadek i jest on bezsprzeczny. Nawet sam zapomniałeś jaki jesteś beznadziejny - musiałem ci to odświeżyć, wiadomo wypierasz prawdę o upadłym sobie.
Dla kontrastu twoje "fakty" to urojenia na mój temat przeklikiwaczu twittów
2
@koziar Oj chłopie, no nie kumasz i to jest właśnie dramat rozmów z ludźmi na La Rambli.
Jeszcze raz: słucham TOK FM. Nie czytam tokfm.pl, które też jest skorelowane z Gazetą.
"W końcu jest wakacyjny ogórek, których tam nam brakowało, bo były tylko same
głąby kapuściane - skomentował w rozmowie z TOKFM.PL dr Mirosław Oczkoś.
Nie w rozmowie z dziennikarzem TOK FM w programie radiowym, tylko z tokfm.pl.
Nie ma radia tokfmpl.
A Oczkoś to gość, który kiedyś w tok fm się pojawiał, w jakimś rozrywkowym i luźnym cyklu ok 6 rano w poranku. Więc to tez pokazuje, jaki stosunek do tej całej sprawy ma nawet portal tokfmpl.
2
@pluszek To raczej Ty zdradzasz objawy nieograniczonej tepoty.
A gdzie jest powiedziane, że prywatne radio ma być obiektywne?
Nie masz pojęcia o dziennikarzach tok fm to się łaskawie nie wypowiadaj. Jak ich poznasz, to zabierz zdanie. Dlaczego wszystko sprowadzasz do widzenia świata lewica/prawica. To pokazuje jak bardzo ograniczony masz światopogląd.
I pytanie: dlaczego nienawiść do polskiej prawicy, która jest w większości patoprawicą ma być z natury zła? 8 lat PiSu uzasadnia wszelką krytykę prawicy, a na dokładkę z Konferderacją propagującą nienawistną piątkę Mentzena, mamy dowód całkowitego upadku po tej stronie.
0
@koziar Mówię o radiu i dziennikarzach radiowych. Tok fm jest podpięty na necie jako strona do Gazety, bo to w ramach Agory. Nie słyszałem wczoraj czy dzisiaj, żeby zajmowali się Stanowskim w jakimkolwiek programie.
0
@Azi Jeszcze co do Olmo. Tu pełna zgoda - Olmo jest jaki jest, a trudno mieć do niego pretensje, że chce przejść do Barcy.
Czy gdyby Grosickiemu zaproponować to samo, odrzuciłby ofertę? Wiadomo, że nie.
1
@Azi Ale go wyprodukował tak? A to samo w sobie jest wymowne, pokazuje w 100% naturę tego człowieka i jego załogi.
Od zawsze mam do niego zerowy szacunek, typowy karierowicz z rysem narcyza. Trzeba mu oddać, że fajnie sobie sektę owinął wokół palca - to pięknie pokazuje społeczeństwo 21 wieku.
4
@Azi A wolność słowa to wrzucanie fejków do sieci? Nie wiem dlaczego nad tym przechodzi się do porządku dziennego. Youtuber z parciem na kasę, robi coś czego nie robi żaden szanujący się dziennikarz na swój temat by robić zasięgi.
Zachwyt nad megalomanem Stanowskim i ty co zrobił podkreśla upadek jakichkolwiek standardów w sferze publicznej. Sekta Stano zachwycona - to ich poziom, ale gdyby mój ulubiony dziennikarz tak generował zainteresowanie, pozbawiłby się wiarygodności.
Można kogoś obnażyć (co to za odkrycie, że liczy się obecnie szybkość info a nie jej jakość) i jednocześnie zrobić z siebie cyrkowca.
1
@pluszek Bardzo ograniczony jest Twój komentarz - wiesz kto jest właścicielem, a nie masz bladego pojęcia o warsztacie dziennikarskim pracowników TOK FM.
Nawet nie wiesz, jak odmienni i barwni, a przede wszystkim niezależni są to ludzie.
Im nikt nie podkłada kartek jak Babiarzowi.
Pytanie o Hartmana uwypukla wielkość Twoich ograniczeń w myśleniu. Jesteś zaszufladkowany i szufladkujesz innych, a o temacie nie masz bladego pojęcia.
PS. w TOK FM, zajmowanie się Stanowskim stanowiłoby o upadku dziennikarstwa w tym radio. Margines ich nie obchodzi.
4
@macio_944 Zbłaźnił się totalnie tym komentarzem, który idealnie do niego pasuje.
Co do narcyza z YT, nie wyobrażam sobie, żeby moi ulubieni dziennikarze z TOK FM kręcili fejury na swój temat, po to żeby generować zasięgi. Ale oni też nie jeżdżą za patocelebrytami do Indii żeby zarabiać. Najgorsze jest to, że narcyz nakręci filmik typu "Co sądzę o Najmanie, który zesrał się w krzakach" a 500 tys. bezmyślnych wyznawców już leci to oglądać.
Takie to właśnie " dziennikarstwo". Dzięki takiej akcji, teraz spokojnie możemy na temat każdego materiału narcyza zadać pytanie: to ustawka z gościem czy rzetelny materiał?
1
@MesQueUnClub96 Widać, że nie znasz realiów siatkówki
1
@PIWOSZ89 Dokładnie to samo mówię, z wyjątkiem paru dyscyplin.
1
Kobiety siatkarki sięgają 2 metrów w wyskoku, faceci 5. Zupełnie inne dyscypliny.
1
@fart A jednak nie. Niby niemożliwe zmarnować 22 punkty przewagi, ale Australia dała radę.