0

@draxidox Ktoś go urodził i wychował gdy był kaszojadem. Zdajesz sobie z tego sprawę czy nie?

2

@tristan87 Trochę o czym innym pisałem ...
Poza tym, styl życia dzieci nie wynika dziś z braku orlików, boisk, basenów czy szerzej infrastruktury.

0

@MOLESTA A skoro Fermin nie był w stanie przebić się do "11", to znaczy, że Twój tok rozumowania jest ośmieszony

0

@MOLESTA To nie przypadek, że to Olmo a nie Fermin był gwiazdą ME. Turniej olimpijski należy do mało prestiżowych i poziom nie jest wysoki.
Fermin - wartościowy do rotacji, ale nie róbmy z niego nie wiadomo kogo.

0

@Barcasub Drugi najlepszy pomocnik? Typowe myślenie flashscorowe, zdaje się, że o piłce nie masz zbyt wielkiego pojęcia.

2

@Faro Fermin to nie jest wystarczająco dobry zawodnik by dostarczyć regularnej jakości na przestrzeni sezonu. Nie jest też wystarczająco regularny.
Smykałka do strzelania goli nieco zaciemnia obraz jak w przypadku McTominaya

3

@draxidox Jak w tym kraju ma być lepiej jak komuś przeszkadzają dzieci, które będą potem grać na orliku w weekend?
Niedługo nie będzie komu grać, bo ludzie zamiast zajmować się dziećmi kupują koty albo prowadzą swoje próżne, samolubne życie.

2

Brawo panowie. Nareszcie półfinał igrzysk. Po tylu latach czekania.

0

Ten Janusz zdecydowanie nie jest januszem siatkówki

0

Kurek dostosował poziom do inżyniera

1

Polskość to 2 set a nie pierwszy - chwalebne klęski. Możemy budować mit.

1

Po 3 kolejce start Lecha wygląda już lepiej niż po drugiej.

0

@FcPortoFan1999 O kolego, Ty mnie od Bidenów nie wyzywaj bo naślę na Ciebie gangi z Lizbony.

0

Piaście musisz!

6

Co za odmóżdżona nacja z Amerykanów. Błyskawica 100 km od stadionu - przerwa ze względu na ryzyko.
Tymczasem rozpierdziel bronią - nie ma problemu, liczy się wolność.

Może niech dają piłkarzom karabiny, w razie czego ostrzelają burzę

0

@sokot Trend może być taki, że słucha się np. szajsu. A ja nie o trendach tylko jakości. Masa na ogół słucha miernej papki.
Zawsze lepiej zarzucić komuś ego niż przyznać, że coś jest komercyjnym chłamem. Typowa reakcja obronna.

3

@Lucyfffer Za ten komentarz o żarciu dał bym Ci gwiazdkę Michelina

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy Flick scementuje swoją spuściznę po pierwszym meczu Barcelony?
Na razie jego dorobek jest nie do podważenia.

0

@pluszek Wy atakujecie mnie często. I moja osobę też.

0

@pluszek Mnie to cieszy, bo na tym foru doznałem wielu krzywd od katolików.

1

@fart Wiesz, z Rumakiem Lech wyglądał tak tragicznie, że jakiekowliek zalążki zorganizowanej gry cieszą kibica Lecha.

2

Południowy Sudan nic sobie nie robi z Jokicia i na razie minimalnie prowadzi z Serbami. Cudna, radosna koszykówka Afrykanów.

4

Nareszcie jakieś widowisko Poznaniu. Dawno nie wiedziane sceny na Lechu

4

Ale akcja Lecha na 2-0. Widać tu rękę Rząsy i Rutkowskich. Wybitni ludzie

7

Rutkowscy won! Wymęczone 1-0 w 4 minucie

2

@escarabajo Ty się znowu popisujesz tymi niszowymi ligami. I co tu z Tobą począć?

1

@SawneyBean Nie, ponieważ muzyka, której słucham jest dobra lub bardzo dobra. Jeszcze nigdy tak nie było, że masowy gust był wysokiej jakości, więc może raczej nie wykrzywiajmy rzeczywistości.
Ja przeszedłem drogę od słuchania gniotów do muzyki z lepszej półki. Oczywiście, eksperci od swiftopodbnych tworów będą się zapierać, że to nie masówka tylko szczyt wyrafinowania, ale czy koszmarnie brzydkie dziewczę patrzące w lustro uzna, że jest brzydkie? No właśnie.

Co do szarpidrutów, oni też są mi bliscy, więc wiem czym to się różni od chłamu z jakiego wyrastałem. A to były swifciaki moich czasów.
I co ma powiedzieć, ktoś kto słucha szarpidruta, ale nie rozumie czego słucha? Lepiej się oszukać i powiedzieć, że to głupie, zamiast spojrzeć w oczy i stwierdzić, że samemu jest się zbyt głupim na to co się słyszy.

Czy ja komuś coś narzucam? A opinię mogę sobie mieć jaką chcę.

0

@kosiarz92 Spacerek Amerykanów, już nie ma co oglądać, 27 punktów przewagi

0

Kurek ucisza La Ramblę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?