0

W których Legia?

1

@Arczi87 Serio - wiadomo

6

Wiedeń - muzyka klasyczna, Wisła - disco polo.

1

Praktycznie 2, 3 zmiany wobec składu na sezon w La Liga.

1

@tristan87 A konserwatywny ekspert od kultury wysokiej skomentował użytkowników liberalnych, z braku wiedzy merytorycznej na temat

0

@against_modern_football To ocena oderwana od tych przykładów. Polscy konserwatyści nie rozumieją (lub wypierają) , że już na starcie są bardziej konserwatywni niż na Zachodzie. Rzadko spotykam tu na forum umiarkowanych konserwatystów, a raczej takich arcywyrazistych w osądach jak Ty.
Brakuje mi umiarkowanej prawicy

2

@Encore Nie wiem czy Bryanta dałbym wyżej niż Curry'ego. Moim zdaniem Bryant jest trochę przeszacowany.
Garnett nad Durantem czy Jokiciem też są wątpliwi.
Harden tak wysoko, też budzi moje wątpliwości - to w końcu pan plajta w play-offs.

0

@Aragorn33 Klasyka: my kradniemy, to wszyscy złodzieje. Uwielbiam pisowców i konfederatów

0

@ProMILs Ty lepiej nie gdybaj, bo słabo Ci to wychodzi

1

@mekston To był instant classic

1

@against_modern_football Może co do samych konserwatystów rzeczywiście masz rację. Powinienem był dodać "radykalnych" lub coś w tym rodzaju.

3

@Uukasz_93 Tak się składa, że to co zrobiło KO a co wymienił kolega wyżej, to jest akurat nieważne, zastępcze, nieznaczące. Otóż dla Ciebie i Waszej konserwatywnej ferajny. Ale Wy nie stanowicie większości.

Tak można spuentować wszystko od 1989 roku, ale to pokazuje, że zadałeś pytanie, na które odrzucasz jakiekolwiek konstruktywne odpowiedzi.

Nie mówiąc o tym, że jeżeli nie docenia się tego, że pozwala się pracować urzędom i instytucjom w normalnym trybie, nie traktując ich jak podległe pachołki i że przywraca się praworządność, to też wiele mówi o człowieku.

3

@usztafik Polacy są jeszcze durniejsi niż mówił Stonoga - niektórzy a w sumie wielu przyjęło przewalanie miliardów przez PiS za coś normalnego i nie widzą normalizacji jako progres.

0

Gdy się zerknie na statystyki meczu Ryga - Śląsk, to można odnieść wrażenie, że Łotysze grają z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej.

1

@Kessie Już mi się znudziło cieciowanie, marzę o przygodzie w pracy

4

@Kinginiesta Z drugiej strony uratowała dziecko przed nią samą

5

@tomek8756 O ludzie, jaki cringe

7

@Luciano99 mógłbyś mi powiedzieć, jak złożyć wypowiedzenie, bo chciałbym złożyć wypowiedzenie?

3

@kamar24 Nieprawda. Te nakrętki są bardzo niewygodne. Przy piciu np. kefiru nie ma bata, że da się normalnie ustawić butelkę tak by piło się wygodnie.
W dodatki pozostałość kefiru na nakrętce spływa przy przechylaniu.

Dlatego, by obejść te idiotyzmy urywam nakrętkę.

0

@marcin62 W przerwie pierwszego meczu

1

@pluszek Bodnar nie steruje ręcznie sądami - wiem, że pisizm Ci impnował, ale czasy ziobrowania są skończone. Sądy kierują się prawem, Ty sprawy nie znasz, więc się nie wypowiadaj

1

@adrian5115 Przejęcie TVP przez PiS? Nie, nie było zgodne z prawem.
Ale to Bodnar osobiście zajmuje się wszystkimi sprawami? Przecież czasy ręcznego zarządzania wszystkim się skończyły.

3

@pluszek Bodnar działa w ramach prawa. To nie Ziobro.

0

@OBSERWATOR2021 Też mnie śmieszą palacze. Ludzie o słabym chrakterze.

0

@tristan87 Twoje płuca, Twoje życie. Właśnie tata koleżanki zmarł na raka płuc. Pewnie też był takim chojrakiem jak fajczył te swoje szlugi.
Ale jak mówię, to Twoja sprawa, choć uważam, że palacze powinni płacić wyższe składki na leczenie

1

@JarekS Retail prices of cigarettes in EU (2022)

https://www.statista.com/statistics/415034/cigarette-prices-across-europe/

Czyli jak zawsze gadasz od rzeczy. Chyba, że już wszyscy kłamią z twoim wyjątkiem.

PS. Porównania były do pensji średniej nie minimalnej, bo to ze zrozumiałych względów porównanie niemiarodajne (czego pewnie nie rozumiesz)

W ogóle wybranie jednej marki i obliczenia względem minimalnej, pokazują, że tak się znasz na ekonomii jak Zyd na gwiazdach.

0

Pod względem relacji płaca do ceny paczki papierosów, Polska jest na 2 miejscu od końca w Unii, a to oznacza, że możemy palić na potęgę.

Co ciekawe, inflacja w Polsce uderzyła w różne artykuły, co widzimy po cenach np. żywności, ale papierosy zostały nietknięte.

W powietrzu wisi wzrost akcyzy na papierosy o 25%

0

Komentarz usunięty

0

"Marca" zamieściła świetną okładkę. Kreatywne zdjęcie

3

@Tomason Porażasz wyobraźnią i błyskotliwością pytań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?