2

@Kgorecki2500 Mają w składzie młodych Mainoo, Garnacho Yoro, Hojlunda, zaraz może dołączyć młody 23-letni Ugarte, Zirkzee też ma 23 lata.

Onana już po procesie adaptacji w 2 części sezonu był znacznie lepszy. Mam nadzieję, że United błędy i dramaty zostawili za sobą. Oby omijały ich kontuzje.

Wreszcie dobrze to przebudowują. Moim zdaniem top 4 w tym składzie, chwilowo nie jest takie oczywiste, ale jest potencjał by o to powalczyć.

1

@Criss18Barca Tylko lewa strona krytykuje to gówniarskie wystąpienie? Było głupie i prostackie, panienka przypominała nakręconą nastolatkę z dyski.

Chyba tylko konfiarze i pisowcy ze swoim prymitywnym manichejskim widzeniem świata wpadli w dziki zachwyt.

Puścić niecywilizowanych ludzi do cywilizacji i efekt gotowy.

3

Man United właśnie opylił Greenwooda za 26,7 mln funtów. Zrobili sensowne (na papierze) zakupy, po sprzedaży Kambwali za 10 mln, pozbyli się za dobrą cenę aferzysty. Poza tym wylatuje nareszcie wiecznie kontuzjowany Martial, odchodzi Varane. Nawet de Beek jeszcze był w klubie do teraz.

Nowy zarząd po 2 transferach Zirkzee i Yoro, chce kupić Ugarte, a to jeszcze ponoć nie wszystko.

Po 11 latach odejścia z klubu Fergusona, United ma wreszcie pion sportowy, który planuje i myśli. Może wreszcie poszczególne elementy się zazębią.
Ciekawe jaki cel sportowy stawia zarząd przed ten Hagiem.

11

@AduŚ07 Zasłużył sobie całokształtem kariery jak nikt inny. Świetna decyzja!

2

@arasz1819 Czy podarłeś już dzisiaj kartkę i nagadałeś komuś do słuchu jak wczoraj konfiara? Czy też jesteś taki superowy i czy też po Twoim ataku ktoś nie będzie mógł się pozbierać do końca życia?

0

@Dari0G Dlatego tę kulturę krytykuję. Ona jest jednym wielkim wypaczeniem, ekstremum poprawności politycznej, przekształcającym tę poprawność w farsę.

0

@RosjaninBut Jaką wojnę? Mówisz o wojnie Ukrainy z Rosją? Ciekawi mnie ten link logiczny, polityka imperialna Rosji po 1989 roku nigdy nie zależała od czynników zewnętrznych. Putin miał swoje plany wobec republik postsowieckich i brutalnie je wdraża(ł).

0

@RosjaninBut W Polsce mamy konserwatywnych dziennikarzy czy konserwatywnych funkcjonariuszy? Raczej tych drugich, zatem żadna cancel culture nie wykosi konserwatywnych dziennikarzy, bo ich nie ma.

By the way, jak to cudownie, że gdy "Pan Plujący Jadem" Ziemkiewicz i funkcjonariuszka Ogórek dostali wyrok sądowy za zniesławienie, wysokości 10 tys, na funkcjonariusza czekał już inny funkcjonariusz pisowski Duda, z ułaskawieniem.

Patologia cancel culture to inny temat. Zgoda, że każda patologia jest zła, nowa potencjalnie tak samo jak stara po jej wyparciu. Choć na razie orkę z Polski robiła patologia prawicowa przez 8 lat. I na razie to ona mi daje powody do prawdziwego obrzydzenia

8

@okiemtypera_lucaxx95 Brzmisz jak dziaders - dzisiejszy świat jest kolorowy

2

Pierwszy raz widzę, że polski zespół gra w europejskich pucharach na orliku.
Żeby to Wisły nie przytłoczyło

8

@Peciak "Komentarze antypolaków" - kwintesencja pisizmu w ustach konfiarza.
Znowu ręka pod rękę idą dzielnie konserwatywne partie z tymi swoimi wybroczynami prześladowanych umysłów.

4

United zakupiło 23-letniego Zirkzee za 42,5 mln euro i 18-letniego Yoro za 62 mln euro.
Nowy pion sportowy wreszcie zaczął myśleć przyszłościowo zamiast zapełniać skład Eriksenami i Casemirami. Czy sumy za tych graczy są rozsądne, czas pokaże, ale wydaje się, że już nikt nie chlapnie 90 mln za graczy pokroju Antonego.

Jedyne co mnie martwi, to że Ztrkzee jest krajanem Haga. Holendrzy zawsze sięgają po te swoje zaciągi z ojczyzny, jakby na nich świat się kończył.

1

@fart Kult Trumpa wygląda na zorganizowaną sektę. Tam się wyznaje wiarę tego nadprzyrodzonego człowieka

6

@AlexDark00 A kto powinien grać w linii obok Lewego, żeby nasza gra była piękniejsza?

0

@pt9 Holland jest wyjątkowo obrzydliwa? Oszalałeś. Obrzydliwy to jest Ziobro, albo Holecka, ale Holland?

0

@KamQiX Toć na La Rambli mamy ekspertów od oceniania filmów po zwiastunach.
Taki tu mamy klimat. Coś wie o tym Agnieszka Holland

1

@John_Doe Nie, to bardzo niedobrze. Tu wskazujesz przykład, który śmierdzi kolesiowem i taki cwaniaczek powinien być rozliczony.
Nie ma podstaw by zrezygnować ze ścigania Karpińskiego, to jest ten sam przykład zachowań co pisowca okradającego dzieci.

Bardzo dobra uwaga z Twojej strony.

0

@deontay Nie dość, że to przypomniałeś, to jeszcze podobnie jak ulubieniec wszystkich rasistów tutaj Enzo "powiedziałeś tylko prawdę"

Powinni Cię masowo lajkować

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Różne wystawiali repki, czasami nawet te olimpijskie wygrywały, ale były nie takie przekonujące.

2

2 dni temu Team USA grając z Australią odjechał w meczu na 24 punkty, potem spasował i dowiózł 6 punktów przewagi. Momentami, kiedy gwiazdy się wysiliły, ich przewaga nad Kangurami była przygniatająca.

Teraz USA grają z Serbią Jokicia i prowadzą 68:45. Zaczęli leniwie, ale w 2 kwarcie dali koncert. I to pomimo prostych strat, braku zgrania i niedokładności.

Jest moc w te paczce

0

@lntrowertyk Ale co jest niemądrego w tym moim komentarzu? Przecież to stwierdzenie niepodważalnego faktu i wytknięcie hipokryzji.
Jak piszesz o aktywistkach PO to pisz do wyborców PO.

5

Błaszczak chce skarżyć w sprawie prokuratury do Rady Europy.

Jak to było, PełO donosi na Polskę do Europy? To to już się przestało nazywać donoszenie? Od grudnia 2023?

1

@KamQiX Doceniamy

1

@maroon Tusk nie złamał prawa. Delikwent nie został aresztowany. A podejrzanym jest.

3

@RosjaninBut Za podejrzanego uważa się osobę, co do której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów albo której bez wydania takiego postanowienia postawiono zarzut w związku z przystąpieniem do przesłuchania w charakterze podejrzanego.

Postanowienie wystarczy

2

@pluszek Jeśli nie znasz naszej poprzedniej rozmowy, to nie wtryniaj się ze swoim wyrwanymi z kontekstu komentarzami.

0

@Foton Twoim zdaniem wyrzucona w błoto. A moim bardzo dobrze wydana kasa - dla budżetu to grosze, a można sobie prześledzić jak pisowcy okradali własne państwo. Dobrze pokazane są też mechanizmy korupcyjne i nepotyzm.

Wyroki będzie uwalał Duda, bo też prowadzi działalność niegodną z prawem.
Swoją drogą jakie trzeba mieć beznadziejne podejście do standardów praworządności, skoro uważa rozliczanie się ludzi z układu mafijnego za niepotrzebne?

To nawet symbolicznie jest niezbędne. W kraju ludzi przyzwoitych, taka partia jak PiS byłaby skończona, ale czytając komentarze takie jak Twoje, wiadomo, że tak nie będzie. Postulujesz bezkarność

5

@RosjaninBut Jaki człowiek, takie wnioski. Mógłby czasem skorzystać z prawa do myślenia lub milczenia. Aż przeraża, że ten youtuber ma takie zasięgi, ale widać, że jego misja edukacyjna ma rzesze bezrefleksyjnych zwolenników

2

@pluszek Szkoda, że nie wzrusza cię jak marcjanna odzywała się do mnie w ostatniej naszej dyskusji.
Jako typowy sługa na misji, widzisz tylko jedną stronę medalu. W sumie czemu się dziwić, jesteś z tego samego obozu co ta wyznawczyni świętych zarodków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?