0

@JarekS Ty uczysz kultury? Mam wrażenie, że jesteś postacią z kreskówki, bardzo elastyczną

2

@pluszek Całkowite wypaczenie mojej wypowiedzi jest wygodne, bo można urządzić się bezpiecznie w swoim popieraniu patologii.

Twoja wypowiedź jest bardzo głupia nie dlatego, że jest niezgodna z tym co ja sądzę, tylko dlatego, że nie ma w niej grama prawdy.

1

@marcjanna PS. Już ci nie odpiszę w tym wątku, nieodmiennie marnujesz mój czas. Ty jesteś jakąś siostrą duchową użytkownika obiwancośtam, napawacie mnie zgrozą

2

@marcjanna Czyli jeśli ktoś będzie miał wiedzę i stwierdzi, że Polska została zaatakowana przez Niemcy w 1939 roku i tego nie wykaże, a druga osoba - podobny tobie ignorant nazwie go kłamcą, to znaczy, że automatycznie Polska nie została zaatakowana przez Niemcy w 1939 roku?

Jeśli nazwanie mnie kłamcą, sprawia, że odsuwasz od siebie świadomość własnej ignorancji, to dobrze. Czysty zabieg psychologiczny, wydarzenia traumatyczne z reguły się wypiera ze świadomości.

Biedna Zuzia. Od czasu bycia zarodkiem nie zrobiła wielkiego postępu

2

@marcjanna Wykaż, że Kodeks nie łagodzi kary za pedofilię. Przecież Ty jesteś tak ciemajdowata, że nie umiesz znaleźć nawet właściwego przepisu.

Póki co waliz ślepakami. Wykazujesz swoje prymitywne nastawienie do mnie, nic więcej. Ostatnio mnie obrażałaś, teraz rzucasz oszczerstwa.

2

@kokojambo10 Konstytucja nie określa kiedy zaczyna się człowiek. W innym kraju konstytucja stwierdzi, że od 3 miesiąca i to ma być wyznacznik? To kto ma rację.
Początku człowieka nie ustala się konstytucyjnie.

Domniemanie niewinności jest w sądzie. Jak widzę, gdy ktoś kradnie w sklepie w sądzie obowiązuje domniemanie niewinności, a ja wiem, że ten ktoś jest złodziejem.
Ten typek okradał, jak cała mafia Ziobry, polskie finanse i jak typowy oprych Ziobry teraz będzie się zasłaniał immunitetem.

Swoją drogą wy prawicowi święci skomlecie o zarodki, a potem jak kościółkowi gwałcą dzieci, albo oprychy Ziobry okradają je z ich kasy, to wypinacie na te zarodki w rozwiniętej wiele lat później formie, swoje wielkie uczciwe dupska,

2

@marcjanna Uzasadnij, obrończynio świętych zarodków.

0

Komentarz usunięty

4

@mrboom W ciągu roku nie mam czasu, teraz mam chwilkę, to mi się chce.

Rozmowy z ludźmi o odmiennym spojrzeniu, nawet tym patologicznym , są ciekawsze. Poza tym, nie można pozwalać by kłamcy, złodzieje, rasiści itp. byli bezkarni i zbyt wygonie urządzili się na naszym forum.

0

@sendesara Nic dodać, niż ująć.

5

@Kondziubarca To nie Tusk kradł pieniądze z funduszu przeznaczonego na dzieci.
Muszę stwierdzić, z zażenowaniem, że nie ma patologii, której ludzie o Twojej wątpliwej etyce, nie poprą by doczepić się Tuska.

Ten cwaniaczek chowający się za immunitetem to zwykły złodziej i zastanawiam się jak to możliwe, że stajesz o stronie złodzieja, a nie okradzionych dzieci.

3

Z komentarzy poniżej zaraz się dowiem, ze Enzo zaintonował piosnkę edukacyjną, a głupi świat nie zrozumiał. Muszę stwierdzić z zażenowaniem, że na tym forum, na stronie fcbarca.com mamy prawdziwe pochody rasistów.

6

@against_modern_football Ciebie kompletnie nic nie rusza. Ty masz tak totalną wyje**ę na wszystko co nie mieści się w Twoim nieskomplikowanym czytaniu świata, że co ma Cię ruszać?

Myślenie stadionowe przeniesione do życia. Dlatego, mnie tak mierzisz

1

@KamQiX Tak, to była neutralna przyśpiewka. A nawet przyjacielska, jak się dobrze zastanowić. Chłopie, otrząśnij się

1

@against_modern_football Mój pierwszy mecz na stadionie, to za dzieciaka
Lech - Bałtyk Gdynia, widziałem Mirka Okońskiego na żywo, a potem wiele, wiele meczów Lecha, Warty i Olimpii Poznań. Naprawdę chcesz mnie pouczać na temat tego co się dzieje na stadionie i co spiewają kibice?

Twoje poglądy są prymitywne, dlatego nie da się ich szanować.
Nawet mógłbyś mieć inne zdanie, ale nie musisz poglądów realizować jak troglodyta z jaskini. Edukacja życia w społeczeństwie Cię ominęła?

Ponieważ lubisz, szczerość to nie obrazisz się za to, ze uważam się za maksymalnego prostaka, nieprawdaż?

3

@Danny Gaucho Wiesz, bo poprawiałeś błędy językowe.

6

@Sulimo Już Dibu wcześniej w czasie ceremonii na MŚ dał pokaz swojego prymitywizmu. Zaczynam myśleć, że z tą nacją jest coś mocno nie tak.

4

@Arden I ten kontekst, wygrywasz Copę i zaczynasz śpiewać o Francuzach. Świętujesz i obrażasz kogoś, kto nawet nie jest związany z turniejem ani sukcesem.
Z tym obrażaniem otyłej kobiety, to tak jakby była fajna uroczystość, świętujesz ze znajomymi awans w pracy i nagle wy**bujesz pioseneczkę o otyłości.

I dla tego typa to jest normalne. O nie kuma o czym mowa.

0

@Firestone Ja to samo napisałem pod postem, w którym Vinicius wg kogoś nie jest top 1o na świecie. Który wpis uważasz za głupszy? Ja stawiam na ten z tego wątku.

10

@against_modern_football Bronisz prymitywów, bronisz bandytów z marszów niepodległości, bronisz prostackie ataki na film przez ludzi, którzy nawet filmu nie widzieli a jakby widzieli to i tak rozhisteryzowane łby nie pozwoliłby im zrozumieć treści.

Twoje poglądy są konsekwentnie i prymitywnie kibolskie. Żadnej subtelności, żadnego szacunku, żadnego taktu.

Intencją Enzo nie było mówić prawdę, tylko obrażać. Jeśli ktoś tego nie rozumie, ociera się o wręcz o intelektualną tępotę. Co ma zresztą Francja do Copy?

Może następnym razem Enzo zaśpiewa " Argentyńczycy to dobrzy kumple nazistów"

1

@Zoker Wiesz, jak zwolennik stanów południowych w USA mówi czarnych trzeba ćwiczyć, to może być ironia, a może nie być. Ale oceniamy tekst po wypowiadającym i wiemy, że nie jest.
Kolega wyżej szlachetnością poglądów nie grzeszy, więc tutaj obaj mędrkujecie i strugacie zabawnych, wbrew rzeczywistości.

1

@BorzyKrzys Ty mi od górnolotów nie wymyślaj. Twoja linia myślenia i poglądy wcale nie naprowadzają na ironię. Ta ironia zawsze łatwa wymówka, ale przecież mieliśmy rozmowę z cyklu Poznaniak ceni demokrację. I wtedy okazało się, że Twoje poglądy zastanawiająco momentami antydemokratyczne to nie ironia.

Sam pracujesz na swoje nazwisko i jak jesteś odbierany.

4

@BorzyKrzys A jakby ktoś śpiewał przy sąsiedzie Andrzeju "sąsiad Andrzej zaraz umrze na rak", to pierwsze co widzisz to "prawda" czy prymitywny brak kultury.

Ale zamiotłeś sam siebie pod dywan swoim komentarzem. Ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi?

25

@Jakchcesz Róbmy tak w pracy: " a Zosia przy biurku pod oknem jest gruba, pryszczata i samotna" zaśpiewajmy na głos. Co z tego, że przykre i chamowate, przecież to prawda.

A w pewnym takim wzmożonym ideologicznie obozie, prawda zwycięży

25

@Atlas Twój komentarz, mimo wczesnej pory, będzie dzisiaj w top 3 najgłupszych wpisów na stronie

20

@Death_voice Zidioceniem jest Twój komentarz na poziomie dziecka z zerówki.
Nie chodzi o "prawdę" tylko prymitywizm tej głupawej przyśpiewki, pokazujący jak pusto w głowie ma Enzo i koledzy. Ty dzielnie do nich dołączasz.

Co więcej, a propos naszej ostatniej dyskusji, ludzie Twojego pokroju dzielnie walczą o zarodki, a potem gdy z tych zarodków wyrośnie dziecko, to każą żyć w świecie skażonym swoim prostackim i uprzedzonym myśleniem.

Jeśli ktokolwiek miałby żyć w świecie urządzonym przez Enzo i nadskakujących mu klakierow, Twojego typu, to naprawdę lepiej się wyskrobać.

11

Mbappe na prezentacji Realu: dam z siebie wszystko, jak na EURO

2

@Majowy_ Jak Ranieri to czyta, to nie może przestać się śmiać

0

@TheCule Wiadomo. Naukowcy mają to rozgryzione i dowiedzione na wiele sposobów. Zresztą jest to tak proste, że osobiście się dziwię, że może budzić jakiekolwiek wątpliwości.

Jeśli świat przyrody nie nadąża za klimatem, to znaczy, że zmiany nie są naturalne.

3

@Stinger_ Ja co do CR7 mam opinię, że oprócz fenomenu własnego, jego siłą było środowisko, czyli superzespoły w jakich grał, czyli najpierw United, a potem w znacznie większym stopniu Real.

I z tego względu cenię Maradonę, bo on z reprezentacji przeciętnej zrobił Argentynę wybitną, z przeciętnego Napoli zrobił klub topowy. Cr7 gdy opuszczał kluby, w reprezentacji, bez tych potężnych mechanizmów pracujących na niego, dużo tracił. Zatem boski Diego dla mnie jest wyżej.

Pele pomijam, bo jego Brazylia, była gwiazdorska jak Real Cristiano. I pewnie było łatwiej tam o sukcesy niż w Argentynie Maradony, czy Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?