2

@Aragorn33 I jeszcze jedna fatalna cecha tego rozmówcy - to on zawsze kończy dyskusję, taką ma obsesję, że ostatnie słowo nie może należeć do kogoś innego. To obsesja by "udowodnić rację".
Zresztą sam widzisz jaką dostałeś ostatnią odpowiedź - popłuczyny po swoim merytorycznym do bólu wpisie.

5

@Aragorn33 Ananas? Tak jest zawsze u tego typka. Tak można powiedzieć o człowieku, który w życiu czymkolwiek się kieruje., ale nie o nim.

On twierdził, że nie ma dowodów, ze JP2 wiedział o pedofilii. Po czym gdy doinformowałem go, że w Kodeksie z 1983 roku, JP2 złagodził kary za pedofilię, bzdurnie przeczył, że złagodził, ale wpadł w pułapkę, bo tym samym potwierdził, że papież wiedział o pedofilii. Mimo tego dalej żądał dowodu.
No to mówię, że sam uznajesz, ze złagodził Kodeks, czyli przyznajesz, ze wiedział o pedofilii. I uważaj na odpowiedź: JP2 wiedział o zjawisku ale nie przypadkach. Rozumiesz co to za typ? Jeśli znajdą cię zakrwawionym nożem, mów, ze nie twój, albo to nie nóż. Oczywiście, nie rozumiał, że skoro rzekomo JP2 nie wiedział o przypadkach, tzn, że znowu przyznał, że zignorował problem.
Innym hitem jest uznanie, że to nie księża dokonują pedofilii, tylko osoby podszywające się pod księży.
Itd. np, ponoć księża pedofile są tak samo traktowani jak każdy inny pedofil,, a tymczasem możemy przeczytać o tajnych instrukcjach w Kościele, które zalecają maksymalne utrudnianie dostania się księdza w ręce świeckie.


Itd, itp. Nawet wczoraj taki kwiatek. Koleś napisał: "Śmieszy mnie jak ludzie
najeżdżają na Konfederację za wejście w sojusz z afd bo tamci gloryfikują żołnierzy wermachtu mordujących Polaków w czasie 2WŚ jednocześnie ci sami ludzie wspierają, bronią, tłumaczą ludzi, którzy gloryfikują banderowców brutalnie mordujących Polaków na Wołyniu i to już im nie przeszkadza"
Na moje pytanie co to za CI, którzy wspierają, wrzucił materiał o ............. uwaga, uwaga materiał prasowy o manifestacji Ukraińców w Polsce. Czyli znowu sprowadził temat do absurdu, bo nie o tym była mowa. Ale już nie odpisałem, bo kolejną odpowiedzią byłoby, że on wie najlepiej o czym mowa, co już przerabiałem.

Szkoda czasu na typa. Sam zmarnowałem kilka minut na ten wpis, ale warto by inni wiedzieli

0

@against_modern_football Ale przeprosiła, motywacja nie jest istotna, nie siedzisz w jej głowie. Ty do dziś nie umiesz się wycofać z tej błazenady z filmem Holland.

Widziałeś ten film, że się wypowiadasz na jego temat?
Jeśli nie nie zawracaj mi głowy, bo nie da się Twoich wpisów traktować poważnie.

Ja znowu o tym, bo Twój wpis o filmie na podstawie trailera, pokazuje, że to Ty uprawiasz propagandę. I tego nie podważysz. Twoja nadgorliwość wręcz bije z Twoich wpisów.

Co mówi ocena? Może to, że Tobie podobni masowo dawali jedynki, żeby zaniżyć średnią. Mnie interesuje rzetelna i pogłębiona ocena krytyków a nie randomów z neta. A Ciebie noty randomów, bo służą propagandzie.

0

@Tomason Co osiągnął Trump? Majątek odziedziczony od ojca, know-how mataczenia i unikania płacenia podatków też.
To jest cwaniak, a wiedzę o świecie ma żadną. I dlatego traktuje USA jak firmę, a interesy tylko na swój wykrzywiony biznesowy sposób.

0

"W trakcie szczytu NATO w Waszyngtonie Donald Trump zabrał głos na ten temat na swoim wiecu wyborczym. Były prezydent USA stwierdził, że zanim objął najważniejszy urząd w państwie, nie wiedział, czym jest Sojusz Północnoatlantycki. — Zrozumiałem to w dwie minuty — opisał kandydat Partii Republikańskiej w nadchodzących wyborach"

Nie wypada tak źle na żywo jak Biden, na szczęście na inna zaletę, głowa jest zasadniczo pusta - jednak szybko się uczy.

0

Komentarz usunięty

0

@against_modern_football Jak już zobaczyłem Twój nick, to wiedziałem, że uderzysz w najwyższe, wręcz dramatyczne tony. I nie zawiodłem się. Aż Ci dałem lajka za niesłabnące zaangażowanie.
Jeśli zwiastun przekreśla reżysera, to co dopiero taka jawna wypowiedź?

Wiesz co? Ja bym ja powiesił.

Przeprosiła, każdy ma prawo do błędu.

2

@adambądkowski93 To jeszcze dodam, ponieważ wskazałeś koniec dnia, że u dziadka wśród cudnie wyżynnego krajobrazu (a nie ta nudna stolnica z Wielkopolski) zachody słońca były spektakularne i zwieńczały widok wielkich połaci pół z różnymi uprawami.
Ludzie jeżdżą do Egiptów, Tunezji, a po latach dopiero doceniam, czego już nie doświadczę.

0

@mekston Z tymi nazwiskami i Hiszpania była w zasięgu. Przy dobrym trenerze?
Niestety czasu nie cofniemy i nie zweryfikujemy.

1

@MOLESTA Wiesz, że wyborców PiS to nie obchodzi? Tyle, że ja nie wiem co tych ludzi obchodzi kiedy oddają głos na PiS.
Kiedyś było, że są uczciwi - nie są. Że chronią przed imigracją - nie chronią. Że likwidują biedę - ludzi poniżej progu ubóstwa jest tyle co w 2015 roku. Nie ma powodu by na nich głosować, PiS zabrał swoim wyborcom argumenty- a ci dalej swoje.
Nawet to kłamstwo, ze niepis zabierze 500+ okazał się kłamstwem.

Nieprzemakalni.

6

@TheNekro94 Nie mogę darować federacji z Argentyny, ze spierniczyli taką paczkę z 2010 roku. Zestaw osobowy był na kosmiczną piłkę, a durnie wyznaczyli Maradonę na trenera. Wtedy mógł być, a wręcz powinien pierwszy finał Leo w MŚ.
Maradona zmarnował koncertowo potencjał tych graczy.

0

@Polaco9 Martwi mnie, ze po fakty sięga się do takich funkcjonariuszy, którym plwocina nie przestaje lecieć z pyska. Tak się ich legitymizuje.

Poza tym co wielkiego objawia funkcjonariusz Ziemkiewicz? Że (pseudo)gwiazda TV wraca do TV? Że coś chlapnęła bezmyślnie, za co zresztą przeprosiła.
Nie rozumiem w czym problem?

2

@adambądkowski93 Oczywiście żartowałem. Pamiętam, że dokładnie takie same widoki widywałem przez wiele lat jadąc na wakacje do dziadka z Poznania do Hrubieszowa (ok 650 km). Pociąg z Poznania do Lublina był o 23.30, więc od 3 nad ranem oglądałem takie widoki przez jakieś 2,3 godziny. Spektakularne

2

@RosjaninBut Już sam fakt korzystania z konta Ziemkiewicza rzuca na człowieka światło. Mroczne. Fajnych masz idoli, nie ma co. Zniknęła szczujnia TVP, jest szczujnia Ziemkiewicz.
Powtarzam to na okrągło, pisowiec, konfederata, inny konserwatysta - Wy zawsze jesteście przeżarci pisizmem.

0

@adambądkowski93 Udowodnij, że to nie photoshop

4

@Faro Obejrzyj "Labirynt Fauna" - dla mnie rewelacja, czasy wojny domowej w połączeniu z fantasy. Obraz, który dość wstrząsa i daje do myślenia.

4

Jeśli w tej chwili widzimy, że 1-ligowa Wisła trzęsie Europą, to co to będzie się działo gdy do rywalizacji wejdzie mocarna Ekstraklasa?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty się nie podniecaj tym co inni piszą. Na necie nie możesz się tak przejmować, rób po prostu swoje.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Słynny Dudeląż

0

@Chada Nie piję i zabija mnie ochlej za kółkiem.
Rak społeczeństwa to ludzie bez wyobraźni, czym się właśnie wykazałeś.

1

I jeszcze wygrał więcej trofeów.

5

@draxidox @vangoor @HarveySpecter @JimMorrisonFCB @Sulimo
Może nie jestem z ambasady, ale chyba popłynęliście. Argentyna z MŚ to zespół, który każdemu może rzucać rękawicę. To Holendrzy i Francuzi zostali zdominowani i mieli szczęcie, ze dotrwali do karnych.
Hiszpania z 2010 roku przegrała w grupie ze Szwajcarią 0:1, wygrała 2:0 z Hondurasem i 2:1 z Chile. W fazie pucharowej z Portugalią, Paragwajem, Niemcami i Holandia osiągnęli skromne 1:0. To nie jest tak, że rozjeżdżali rywali trzema bramkami.

Moim zdaniem nie doceniacie, jak twardy i waleczny jest zespół Argentyny. Poza tym ma dużo jakości piłkarskiej.

0

@ObiwanKenobi Litery mnie nie bolą, bo to nie ja cierpię. Zastanawiam się tylko gdzie rodzą się ludzie twojego pokroju, cyniczni, pozbawieni zupełnie kośćca moralnego.

2

@Jakchcesz Wiadomo, że formalnie ma rację, ale każdy ćwierćinteligent widzi skrót myślowy. Nasz (to straszne słowo) kolega, do perfekcji opanował sztukę migania się i ślizgania po niewygodnych tematach. A ja boleśnie i obleśnie przerobiłem to na temacie pedofili w Watykanie, gdzie ten człek wykazuje wobec dzieci empatię rodem z SS.

2

@ObiwanKenobi O ludzie, jaki elastyczny umysł, no to od cyrkla: kto w Polsce wspiera "ludzi, którzy gloryfikują banderowców brutalnie mordujących Polaków na Wołyniu"

0

@ObiwanKenobi Kto wspiera w Polsce banderowców?

3

W przyszłym sezonie wszyscy zawodnicy Barcy będą grać w protezach. Teraz będziemy nie do zarzymania.

1

Komentarz usunięty

0

@draxidox Z czego miasto żyje, ale co jednocześnie miasto zabija.
Są dwie strony medalu.

3

Ale co się Kolumbijczyk zdziwił, że dostał czerwień, za to, rywal zaatakował brzuchem jego łokieć, to jego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?