Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Matheu12 Też odnoszę wrażenie, że do MŚ zespoły są znacznie lepiej przygotowane. Francja z tak grającym Mbappe jak na EURO nie miałaby czego szukać na MŚ
0
@Rust_Cohle Oby, na to właśnie liczę
6
Być 3 razy w półfinale wielkiej imprezy to nie przypadek. Raz może się zdarzyć, ale nie trzy. Southgate jest niezwykle skuteczny, trzeba mu to oddać.
17
W Polsce mamy miasto, którego nazwa wprost wywodzi się z hiszpańskiego
El Bląg
2
Jeszcze są tu tacy, którzy uważają, że za 200 mln powinno się sprzedać Yamala?
Kto tu takie herezje wygłaszał?
2
@mekston A co śmieszniejsze, to pudło z Chorwacją niektórzy liczą jako asystę, w tym nasz kolega wyżej.
Z tym wygraniem EURO w pojedynkę, to jakiś nienormalny mit, który zalągł się w głowach co niektórych.
0
@Gaz Czyli Yamal nie jest lepszy od CR7 i Messiego w wieku 16 lat, dlatego jest gwiazdą imprezy, o której tamci mogli pomarzyć?
Mnożysz wymówki. Jeden jest zbyt mały, inny ma złą technikę, trzeci nie ma siły, czwarty nie myśli. Dlatego Yamal jest najlepszym 16 latkiem w historii futbolu.
3
@Pressinho 3G+2A. Jeden świetny mecz w fazie grupowej, 1 świetny mecz w fazie pucharowej. To defensywa Portugalczyków z bramkarzem na czele była w centrum uwagi na tym turnieju.
Poza tym CR7 grał na nie najwyższym poziomie. To nie był dobry turniej CR7.
Yamal jest bardziej wpływowym, równiejszym zawodnikiem na tym EURO, co potwierdzają poszerzone statystyki.
1
@mekston Właśnie w tym rzecz. W 2016 CR7 zagrał 2 świetne mecze, a reszta była przeciętna lub wręcz słaba.
W poprzednim EURO, CR7 był dobry, momentami bardzo dobry, ale nie wpływał na zespół w fazie pucharowej.
Zatem nie widzę podstaw by nie uważać, że Yamal jest lepszy.
5
Nie pomylę się gdy napiszę, że CR7 w swojej karierze nie zagrał lepszego turnieju EURO lub MŚ niż Yamal tego Euro?
2
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Pruski dryl zrobi z tych miękkich faj gladiatorów.
4
@Gaz Co to znaczy, że nie trafia do Ciebie, ze Yamal w wieku 16 lat jest lepszy od Messiego i CR7?
Jest lepszy i tu nawet nie ma o czym dyskutować. Miessi i Cristiano w tym wieku byli materiałem na gwiazdy, a Yamal jest gwiazdą na EURO i to wielką.
Bycie lepszym polega na wyższych niż rywale umiejętnościach i lepszym przygotowaniu fizycznym. Yamal spełnia oba warunki, Messi i CR7 nie spełniali. Poza tym Yamal ma niespotykaną jak na jego wiek, i nawet rzadką wśród seniorów inteligencję.
1
@Luciano99 Jest Cubarsi, ale czy to będzie perła to się okaże. Talent na pewno ma
0
@SawneyBean Niekoniecznie, grał bardzo dobrze w defensywie. Jeszcze większą, tytaniczną pracę w defensywie wykonał Morata.
Poza tym nie uwzględniasz tego, że gdy rywal ogranicza Nico, reszta partnerów zyskuje więcej miejsca do gry.
9
I pomyśleć, że na skrzydłach Yamala i Williamsa Hiszpania może fruwać na wysokich pułapach przez kolejne 15 lat. Jeszcze gdyby kontuzji nie łapali Gavi i Pedri, to przyszłość Hiszpanów rysuje się kolorowo.
Przydałyby się jakieś brylanciki w defensywie, żeby zastąpić starą gwardię.
2
@arasz1819 Przyznaj się, nie spodziewałeś się takiego obrotu spraw w najoptymistyczniejszych snach?
15
@arasz1819 Już po prysznicu, w garniturze i z bukietem kwiatów, czy dopiero wyszykujesz się przed meczem?
5
Wchodzi Otamendi - ukryta opcja kanadyjska
4
@Faro Niestety, Messi robi to co zawsze: okrada kolegów z goli i asyst. Terrorysta z Rosario.
2
Ale bramka Messiego! Kosmiczna forma, atomowe uderzenie z 5 metrów i mamy 2:0.
9
Alvarez potwierdza swoją wysoką jakość jako napastnik. To jako dodatek do aktywnej gry w prasowaniu rywala.
5
Trzeba się zdrzemść przez Argentyną. Mam nadzieję, że ostatni katastrofalny występ był ostatnim tak złym na tej Copie
2
Hiszpania - Holandia? Jestem na tak!
6
16-latek decydujący w półfinale ME. To nowy wymiar wielkości, zapowiada się zjawisko, które będzie w stanie wejść w buty w Leo. Nie chcę zapeszać, ale tak to wygląda, bo chłopak rośnie z meczu na mecz.
5
Mbappe znowu w beret i prawidłowo
0
Giroud z golem w 89 minucie
2
Chciałem powiedzieć, że ja strzelałem gole w wieku 17 lat ale na MŚ, także Yamal ok, ale gdzie tam mu do mnie, wielkiego Pele
3
Dobry mecz, właściwy wynik, pożądany strzelec gola. Tak trzymać!
3
Hiszpański walec robi naleśnika z francuskiej bagietki.
5
Kocham tego chłopaka!