Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Recha_0684 Nie masz jednak zwyczaju uderzania się w pierś.
I stąd co Twój wpis to większy wyraz żenady na mojej twarzy.
PO to PO. KO to KO. Lewica to Lewica. A TD to TD.
Nie przypominam sobie głosowania na jedna partię o nazwie "PO i przystawki" na karcie. Tak widać na przykładzie aborcji, że to jedno i to samo.
To co, jakiś przejaw klasy na koniec, czy będziesz do szpiku ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami?
0
@Recha_0684 Nie zmieniaj tematu - przypisałeś mnie błędnie i uderz się w pierś.
Klasy nie kupisz. Zamiast tego dalej mnie błędnie przypisujesz. Dramat.
0
Komentarz usunięty
0
@ObiwanKenobi Co za światła myśl, sutanniarzu
0
@RosjaninBut Ale cringe. Pochwała łamiącego Konstytucję prezydenta, czyli kolegi skazanych mafiosów. I jeszcze powoływanie się na Stano, który kompromituje się romansowaniem ze skompromitowaną bezprawiem prawicą a szczególnie pisem.
I odgrzewanie fobii niemieckich - cały pakiet
1
@Recha_0684 Ja nie głosowałem na PO. Zatem kolego strzelasz ślepakami i to w sumie problem Waszego prawicowego środowiska, że mieszacie wszystko ze wszystkim.
2
@tristan87 Jak Ciebie nie lubię, w punkt.
0
W 2023 roku skrajne ubóstwo w Polsce osiągnęło 6,6% czyli po ośmiu latach rządów PiS wróciło do poziomu z 2105 roku - 6,5%. W międzyczasie było niższe, zatem socjale ostatecznie nie zadziałały.
901 zł dla gospodarstwa jednoosobowego,
773,69 zł na osobę dla dwuosobowego (kobieta + mężczyzna),
746,90 zł na osobę dla trzyosobowego (kobieta + mężczyzna + jedno dziecko młodsze)
814,85 zł na osobę dla trzyosobowego (kobieta + mężczyzna + jedno dziecko starsze),
785,92 zł na osobę dla czteroosobowego (kobieta + mężczyzna + dziecko młodsze +
dziecko starsze)
0
@skubi99 Kompresy, napary, leki, ziółka - to wszystko jest dostępne.
0
Ostateczny upadek BBC - użyli określenia "Misstiano Penaldo" na pasku.
Standardy rodem z Twittera rządzą niemal wszędzie
5
@BorzyKrzys Aleś się nakręcił. Więcej, więcej. Za mało tych wpisów o zdrajcach i złych Niemcach. Jesteś na misji.
0
@Gall To jak wytłumaczysz fakt, że ludzie głosują, jak sugerujesz, na najprzystojniejszych, a potem na końcu najlepsi są najwyżej? Psipadek?
0
@BorzyKrzys Gdy reparacje rozdmuchane przez PiS wejdą do głowy zbyt mocno.
1
@FcPortoFan1999 Daj mi czas, a jestem stary idę na dżemkę do 18.
0
@Gall A potem sprawdzasz tabelki z notami na koniec sezonu, wiesz kto jest kto i tabelki precyzyjnie to oddają.
Sporo wyjątków widziałeś, ale sumarycznie zawsze to się zgadza. Bo czasem wyjątki mają zawyżone noty, czasem zaniżone, a suma wyjdzie w normie.
Mi to do złudzenia przypomina krytykowanie Złotej Piłki. Ludzie psioczą, narzekają, wyzywają od plebiscytów popularności, a potem zerka się na Top 10 i praktycznie zawsze masz w niej najlepszych z najlepszych.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze nie siadłem do tego, z braku czasu, ale nie wyobrażam sobie by zawodnik bez gola w fazie play-off w MŚ mógł byc uznawany za top 10.
Poza tym nawet trudno powiedzieć o turnieju typu EURO, MS gdzie byłby najjaśniejszą gwiazdą.
Same liczby ogólne na EURO to zbyt mało.
0
@Death_voice Nie ma? Kurski też krytykował PiS? No to chyba jest jakaś fundamentalna różnica.
0
@Uukasz_93 @Death_voice Uwielbiam czytać wpisy zdradzające obsesję na temat domniemanej niemieckości Tuska. W tym sensie idziecie z prezesem Kurskim z TVPiS pod rękę.
Wskaż różnice - nie ma.
2
@Gall
1. Dlatego trzeba oglądać mecze i czytać statystyki razem z nimi
2. To co Ty podajesz, to raczej wyjątek a nie reguła, słowem przy większej próbce meczów, noty będą się +/- zgadzać
3. Zaletą tych statystyk jest to, ze systematyzują to co czasem nam w meczu umyka
4. Nie da się słabo lub przeciętnie grać grać przez cały sezon i mieć wysokie noty.
6
Tak sobie zerknąłem na klasyfikację graczy na EURO i Copie, żeby zobaczyć jak plasują się Messi i CR7.
Messi - whoscored 8.50, 1 miejsce, sofascore 8.30, 1 miejsce (razem z J. Rodriguezem)
CR7 - whoscored 6.98, 64 miejsce, sofascore 7.05, 132 miejsce
6
Prawie 14 a Ronaldo nadal trzyma La Ramblę w swoim żelaznym uścisku. Jeszcze nie było gracza z 1 asystą po 4 meczach EURO, który tak pobudzał wyobraźnię.
3
@Herato Messi ma 10 kluczowych podań w 2 mecze. I jest centrum operacji zespołu w ofensywie. To są te detale.
15
@AmigoBlancos Poznali go doskonale - jego oblicze boiskowe. Życie prywatne nikogo nie interesuje.. Może jeszcze napiszesz wytyczne, jak modelowo żyć i czym się przejmować. I przegłosujmy to w Sejmie, żeby każdego obowiązywało.
2
@gorgota Pod tymi typami mogę się podpisać. Pierwszy jest w wielkiej formie, a drugi przechodził samego siebie.
9
@Gaz Nawet na MŚ 2022 koledzy z naciskiem na Lautaro sporo zrobili by zaprzepaścić wysiłek zespołu i Leo.
2
@Tollusiek Nie dam rady, unikam kuchni jak ognia. To zbyt trudne
3
@gorgota Francja może to wziąć. Niby są nieszczególni, ale powolutku wszystkich odprawiają. Indywidualnie mają potworną jakość, a w defensywie trudno ich ugryźć.
To zespół turniejowy z wielkim doświadczeniem.
Wg mnie są lepsi od Portugalii. Ale tu może być na styku.
Niemcy są silne, Hiszpania jest mocna, jednak obstawiam, że Yamal i Nico są zbyt mało doświadczeni by wziąć turniej.
Z drugiej strony drabinki może zdarzyć się wszystko, tacy Szwajcarzy mają wszystko by wyeliminować tak tragicznie grającą ofensywnie Anglię.
Zakładam też, że Austria weźmie mecz z chaotyczną Turcją.
12
Przyznam się Wam (ale nie rozpowiadajcie tego zbytnio), że dziś rano zrobiłem kawę, która mi się nie udała. Dodałem zbyt dużo śmietanki i się rozpłakałem.
Nie wytrzymałem, coś we mnie pękło.
4
@Miszak Ta, całe mistrzostwa jest top
0
Sesko antybohaterem Słoweńców.