4

Taki bramkarz jak Oblak to skarb - wprowadza niesłychany spokój w szeregi kolegów.

1

@arasz1819 Czy jako znakomity znawca tematyki Cristiano Ronaldo, mógłbyś uplastycznić na czym polega wybitny występ tego goleadora na EURO?
Czy 1 asysta w 375 minut to rekord EURO?

0

@Stinger_ Mogę się nie zgodzić? CR7 na imprezach mistrzowskich ma wyraźnie gorszy współczynnik skuteczności karnych niż w klubach. To jednak coś mówi.

35

Tym bardziej doceńmy jak Messi dźwignął temat karnych na MŚ. To nie jest LM, to nie jest liga, na takich imprezach karne ważą inaczej.

8

Nie martwcie się, drugiego spudłuje w serii rzutów karnych

2

Nie chcę widzieć Cancelo w naszym klubie - to defensywna katastrofa.

0

@BorzyKrzys To ale Messi musiał Cię nawkurzać

1

Jak to było, Copa sie nie umywa do Euro?

1

Nie mogę się zdecydować: Real się wzmocnił czy osłabił?

0

Węgrzyn myli nogę z głową. Ma sporo miejsca na poprawę

0

@BulaKG Mają się mocno - zdziwiłbyś się.

0

Gdyby rasizm z La Rambli przenieść na reprezentację Francji, to dziś nie wystawiliby nawet wyjściowej jedenastki. Wcześniej zgodnie z zaleceniami a może i marzeniami prawicowych strażników moralności powinni być zawróceni na granicy.

1

@tristan87 Już zluzowałeś gacie od wczoraj? No to napiszę od siebie, że od czasu gdy pije moją ulubiony kefir z butelki z doczepem, nie mogę ukryć irytacji. Jest tak przytwierdzone to gówienko, że nawet trudno otworzyć butelkę.

0

@wpwelement Nie da się tak zapytać o X żeby nie mieć w ogóle 2 skojarzeń, ale tylko dla części użytkowników. To nie ważne w jakiej kolejności. Jeden pomyśli o piłkarzu najpierw, drugi o użytkowniku, a trzeci, którego nie było tu na stronie w ogóle nie pomyśli użytkowniku.

Pomyśl przyszłościowo o skutkach: za 15 lat może się zdarzyć, że prawie nikt tu nie będzie pamiętał o X, a Ty lub Twój następca uwalisz wpis, bo nie uznajesz X jako piłkarza, który funkcjonuje w innej przestrzeni, tzn. piłkarskiej.

Odwrócę pytanie: czyli X został wymazany z tej strony również jako piłkarz, którego kariera piłkarska nie ma z tą stroną nic wspólnego?

0

@wpwelement Czytałem to, co tam było nie tak? Mi na myśl przyszła odpowiedź, a potem przypomniało mi się, że był tu na stronie. Ostro poszedłeś.
Oj Maestro, Maestro.

1

Nawałnica nad Poznaniem

3

@Deviler Tfu wszystko co niemieckie czyli Tusk i Poznań to ja nienawidzę. Garbusa tez hejtuję

0

@wpwelement No dobrze. Ja naprawdę nie chcę wchodzić w Twoje kompetencje, ponieważ generalnie szanuję Twoją pracę tutaj. Masz pewną linię, już mi to wyjaśniałeś, jak z tymi sucharami i ok, przyjmuję to do wiadomości.

Ale, to mi zapachniało Policją Myśli z Orwella "Rok 1984". Wiesz, ja nie udowodnię, że nie masz mocy prześwietlania tzw. myślozbrodni w naszych głowach, czyli wszystkich użytkowników, ale jeśli kontekstem jest np. Ronaldinho jako piłkarz, a nie jego nick np. "niesfornegacie" jaki miał na stronie fcbarca.com, to w moim przekonaniu przesadzasz. Rozumiem, rozwinięcie tego pytania w kierunku, który schodzi na wpspminanie użytkownika, wtedy można podjąć akcję, ale jednak "Sam Wiesz Kto" jest też piłkarzem.

I można śmiało tego nie mieszać.

1

@TheNekro94 To się nazywa obsesyjne i absurdalne rozumienie a w zasadzie nie rozumienie własnych przepisów. Nieodróżnianie użytkownika strony od piłkarza, który funkcjonuje w przestrzeni publicznej.

Tu element strzelił sobie totalnego samobója. Moim zdaniem to spora kompromitacja i ekstremalna nadgorliwość

2

@Pawel13sz To bardzo dobra wiadomość. Nie mogę się doczekać co ugotuje Niemiec z dostępnych składników.

3

Czy my w tym sezonie na poziomie klubowym widzieliśmy jakikolwiek klub, który grał na takim poziomie i tak atrakcyjnie jak reprezentacja Hiszpanii? Tam się wszystko zgadza.

2

@Antimadridista_WR transfers.info po angielsku i transferos.info po hiszpańsku

0

@Michau98 Sekciarz.

1

@arasz1819 I to podsumowanie wystarczy. Podpisuję się i zamykamy kulturalnie temat.

0

@Death_voice To nie jest prawda, że we Francji nie udało się zasymilować migrantów. Oryginalnie nikt tego nie zamierzał robić, a Ty tak to ująłeś jakby podejmowano jakiekolwiek próby.
Migranci mieli eden cel -wykonać swoją robotę, prawdopodobnie po niższych kosztach. Chodziło o wykorzystanie przyjezdnych. Tymczasem oni pozostali we Francji na stałe, przyszło kolejne pokolenie i okazało się, że polityka nie wdrażania ich do życia w społeczeństwie francuskim wystrzeliła Francuzom w ryje.
Tak się zakończyło cyniczne korzystanie z obcych kultur.
A jak się pozostawia całe grupy na marginesie, to nie ma identyfikacji, a jak jej nie ma, to prowadzi to do napięć.

Francuzi popełnili masę błędów w drodze do dzisiejszej sytuacji. Polacy mogą się od nich uczyć - jak tego nie robić. Integracja, wymagania, edukacja - to warunki jakie należy migrantom narzucać w sposób bezwzględny i wiązać emocjonalnie z nowym krajem. Unikanie gettoizacji to kolejny czynnik.

Zatrzaśnięcie bram to nie rozwiązanie wobec upadku przyrostu naturalnego w Polsce.
Dobrze się czyta Waszą dyskusję, trudno w pewnych kwestiach nie przyznać racji, ale popieranie radykalizmów do niczego konstruktywnego nie prowadzi.

2

@Lionel_Messi10 Dopóki Leo klepie w Albcelestes, on zawsze ma zagwarantowane MVP

31

Ja powiem tylko: Laporta musisz

2

Yamal do zmiany. I od razu na listę transferową

6

Ten Williams w Barcy - oj trzeba to przeprowadzić. Na takich dwóch skrzydłach jak Yamal i Nico można by daleko polecieć w przyszłości.

9

Zwróćcie uwagę na inteligencję Williamsa w tej sytuacji, 100% pomyślunku w tej akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?