Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Niemce mają wygrać turniej, ku chwale ojczyzny, na złość prawicowej Polsce i ku radości Donalda "fur Deutschland" Tuska
3
@D10SLEO A na zmiennika Torresa ile wydaliśmy? Nic co głupie i dziwne w tym klubie nie powinno Cię dziwić.
2
Achtung, achtung! Hiszpania, Niemce, Portugalia i Francja na kursie kolizyjnym.
2 z tych zespołów na pewno wylecą z turnieju po 1/4 finału i skończy się ogromnym rozczarowaniem. Ambicje każdego z tych zespołów sięgają minimum finału.
A 2 strona drabinki już hipotetycznie słabsza. Potencjalne starcie Włochy-Anglia zapowiada się na wielki hit (też potencjalny), a jak to się stało, że Austria i Holandia znowu mogą zagrać razem w 1/4? Przedziwne ale możliwe.
Tak w ogóle to nie odbierałbym underdogom szans na niespodzianki. Kilka teoretycznie słabszych ekip jest świetnie przygotowanych do turnieju. A na pewno wykazują niesłychaną ambicję, co dobrze rokuje.
0
@stone80 Piszesz o sierpie a zachowujesz się jakby małpy dopiero cię wypuściły na lotnisku.
PS. nie pytaj czy ktoś pracował na lotnisku, to że sprzątałeś tam kible nie czyni cię znawcą w temacie CPK.
4
@arasz1819 Zgodzisz się, że na ostatnich MŚ i obecnym Euro Cristiano jest lokomotywą reprezentacji Portugalii?
10
CR7 trajektoria z wolnego jak za najlepszych lat. Naprawdę jest w top 11 Portugalczyków na Euro
0
@pluszek Pluszku, nie szalej
2
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys To punktatorstwo to najgorsze jest
3
Rumuni nawet karne wykonują spektakularnie
9
@BorzyKrzys Najpierw ta cała de Armas, teraz Dekiert. Chłopie, weź Ty gdzieś rozładuj te hormony wreszcie
1
@Death_voice Przed chwilą słuchałem wywiadu z Laskiem i mówił on o deeskalacji projektu, tak aby osiągnął racjonalne ramy.
Dodał, że spółka która ma udział w projekcie doradzała PiSowi zmiany na racjonalne, czyli skończenie z gigantomanią jednak PiS to wszystko równiuteńko olewał.
Nie wiem o co to bicie piany, skoro CPK ma ruszyć. Mam wrażenie, że Ty zakręcasz się z definicji, gdy rządzi nie ten którego popierasz. Zmienią się akcenty. Lasek powiedział, że lotnisko nie ma być dodatkiem do kolei, kolej ma służyć lotnisku a więc na odwrót.
11
@AlexDark00 Czy mógłbyś uplastycznić dlaczego sędzia wczoraj uratował dupę Lewemu i wybawił go z jego własnej nieudolności?
7
A Araujo dziś w nocy znowu odcięło prąd i skończył z czerwienią przeciw Kanadzie.
Trzeba sprzedać bo jest strasznie elektryczny. Na takiego defensora nie da się liczyć.
1
@Death_voice Interesem Polski nie jest ładowanie setek miliardów złotych w lotnisko, które nie ma sensu ale które się nie spłaci.
Niemcom nie warto dowalać za wszelką cenę, bo to bezcenne samo w sobie.
5
@Hindus Przecież wczoraj zatrzymał się aż 3 razy. Od czasu gdy jest w Barcy, Lewy zatracił pewność siebie w tym elemencie. Jest mniej zdecydowany, mniej dynamiczny przy karnych i strasznie kombinuje. Nawet podchodząc do piłki wygląda na znacznie mniej pewnego siebie.
Gdy oglądałem mecze Lewego w Bayernie, Lewy tak nie cudował. Moim zdaniem ten 3 krok to wyraz bardzo dużej niepewności.
Nie ma się co oszukiwać, to nie jest ten sam lewy co w Bayernie, nie tylko w karnych ale i w innych aspektach.
2
@Roobo Nieprawda, czytałem i słuchałem analiz, które podważały sens CPK. Są dwie strony medalu, ale sekta antyniemiecka już wie.
Juz nawet sam fakt, ze napisałeś nieprawdę co do opinii pokazuje, że szukasz jednej strony debaty.
2
@Roobo Nie wiem. Sam czekam na jakąkolwiek analizę, która nie pochodzi od wyznawców, tylko fachowców.
1
@Death_voice Nie masz pojęcia czy jest ważną dla Polski inwestycją, a nie ukrytym kotem w worku.
Uzasadnieniem budowy CPK nie jest Twoja nienawiść do Tuska.
0
@koksik2700 Niestety, Twoje wpisy trzeba brać z coraz większym przymrużeniem oka.
Nie dość, ze nie wiadomo czy to prawda, nie dość że nie wiadomo czy podajesz całość informacji to odpalasz się jeszcze jak jakiś wojownik ze zlotu fanatycznych pisowców
7
@clyde Słucham Mozarta i Beethovena od czasu gdy ich widziałem na koncercie na żywo.
0
@Zoker Czyli seria niezrozumiałych dla nikogo poza Tobą sarkazmów. Kiedyś inny użytkownik swoją indolencję w obliczeniu średniej moich wpisów na dzień, wytłumaczył plot twistem - on tylko udawał i mnie wkręcał. Uwielbiam te pseudo wyjaśnienia.
Tak reaguję na ewidentnie niemądre a nierzadko wręcz głupie wpisy.
0
@Zoker Twoje kolejne wpisy pokazują zupełnie co innego, więc nie ma mowy o sarkazmie.
0
@Zoker "A sam porównujesz" - chłopie weź długi rozbieg i zastanów się czasem co Ty wypisujesz.
Nieporównywalne jest tu użyte nie w znaczeniu, że nie można porównać tylko w znaczeniu, że są bezkonkurencyjne, lub znacząco lepsze.
Ty nie rozumiesz tego słowa, a Twoje literalne rozumienie to jest krzycząca lufa z języka ojczystego.
Żeby stwierdzić nieporównywalność czyli bezsprzeczną lepszość, wyższość czegoś nad czymś, trzeba najpierw dokonać porównania. Bez porównania jest to niemożliwe.
1
@fart 100% prawdy - to nie jest o komunizmie jak kolega wyżej zasugerował, tylko o potencjale zasobów. Jednak w naszym gatunku nie chodzi o uszczęśliwianie wszystkich.
2
No to albo dźwignę się o 3:00 albo obejrzę Argentynę z powtórki. Trudna decyzja, zobaczymy za 2,5 godziny.
2
@Kgorecki2500 IV dla mnie najlepsza, 5 i 6 to rozczarowanie, jakby były robione pod dzieciaków i z przedziwnymi rozwiązaniami.
21
Doceńmy dzisiejsze fajerwerki w naszej grupie. Tutaj bezbramkowa nuda.
1
@Kidd Dobranoc Panu
1
Austriacy po meczu zadzwonili do swoich rodzin trzymanych w piwnicach by podzielić się wieścią o wygranej.