Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ciekawe czy CR7 przewiezie się na plecach kolegów do 1/2 lub finału ME?
Potem mógłby się puszyć razem z fanboyami jak w 2016 roku, że jest sigmą galaktyki.
Pamiętam, że to udowadnianie wyższości CR7 nad Leo w po Euro 2016, było najbardziej irytującą brednią jaką spotkałem w przestrzeni publicznej. Facet zagrał 2 mecze z golem czy asystą, w pozostałych seriami ładował w gołębie nad stadionem, a wyznawcy stworzyli mitologię i jeszcze bredzili, że trenował ich przy linii w finale.
0
@Zoker Co kradniesz, tej?
0
Cristiano wczoraj wyglądał jak perła perła ligi arabskiej.
PS. liznąłem futbolu na WF jakby ktoś (CM 711) pytał?
8
@reloaded Jeśli przejechanie 200 m do sklepu na osiedlu bez kasku jest karane, to każdy pieszy za wyjście bez zbroi np. średniowiecznej też powinien dostać mandat, bo na pasach musi się chronić.
Absurd z kaskiem, odblaski powinny być stałym elementem wyposażenia, ale nie zawsze w formie kamizelki.
2
Czesi praktycznie walnęli sobie półtora samobója. Tak się nie da meczu zremisować
7
Cristiano oszukany!!! Skandal! Mamy awanturę!
2
W życiu nie chciałbym tego Lią w Barcelonie. Oby Flick nie ważył się takich farfocli ściągac do klubu
1
Ronaldo myśli w głowie - na razie wszyscy mnie zawiedli: Lią, Fernandes, inni koledzy, trener, kibice, pogoda, murawa, bramkarz rywali.
1
@FCB_dimiC Dziekuję za to zestawienie. A może to Cristiano dziękuje?
2
Ludzie, jakich my mieliśmy analfabetów piłkarskich w grupie
2
@tbas tbą, tak się Ciebie czyta, tbą
0
@okiemtypera_lucaxx95 Słabo to wyglądało do 30 minuty, ale nagle 1 akcja i 2 strzały na bramkę. Trzymam kciuki. Wszystko jest możliwe
12
Lią Messi
1
Na razie Cristiano najlepszy na murawie. To jest ten sznyt, błysk, to doświadczenie
0
Jest i On, sami wiecie Kto. Ale roztacza aurę wokół siebie.
0
@Zimny Bo zespół będzie wracał z sumy
7
@Cukson albo dynamiczniejszy, albo bardziej dynamiczny. Nie można stopniować 2 razy jednego wyrazu
0
@Mocher A Ty jako moher nie powinieneś siedzieć w kosciele?
0
@A4ron Nigdy nie pamiętam by Euro wprawiało mnie w taki zachwyt jak MŚ.
Ostatnio Europa taka silna, a Argentyna grała z Holandią i Francją jak z zespołami o 2 klasy słabszymi, mimo zawiechy w końcówce spotkań.
Gdzie ta magia w przeszłości na EURO bez Brazylii z czarodziejami.
0
Kvaradona przesiąkł już zgniłym zachodem
1
@okiemtypera_lucaxx95 To świadczy o tym, ze w całej zabawie, która jest jakby nie patrzeć hazardem, masz wbudowane bezpieczniki. A to ważne
3
Dzisiaj @okiemtypera_lucaxx95 rehabilituje się łatwo już po niespełna 1 połowie meczu Turcja - Gruzja.
Typ: Turcja wygra do zera - nie, kurs 1.45.
Czekamy na Portugalia - Czechy, typ: powyżej 8.5 celnych strzałów, kurs 1.75
5
Żewłakow i kolokacje językowe: zanotować notatki
@NeroTFP1
1
@FCB_dimiC Smurfie, nie ufasz moim doświadczonym oczom?
6
Polska obiektywnie jest obecnie jedną ze słabszych ekip na turnieju.
7
Ale rdzenni Niemcy na trybunach oszaleli ze szczęścia!
1
@Arden Nie, Tobie dobrze z oczu (wpisów) patrzy
14
@AmigoBlancos Stracił? Przecież on wykonał 711 połączeń do Fryzjera. To człowiek o reputacji szumowiny juz od dawna.
5
Przewiduję lekko 3 tys użytkowników online w czasie meczu Portugalii. Nie wiem skąd się nagle zlecą, ale CR7 odpala dawno nieodpalonych.
0
@negreanu Nie wiem, wiem że oglądałem pewien typ współczenego zidiocenia