5

Ciekawe czy CR7 przewiezie się na plecach kolegów do 1/2 lub finału ME?
Potem mógłby się puszyć razem z fanboyami jak w 2016 roku, że jest sigmą galaktyki.

Pamiętam, że to udowadnianie wyższości CR7 nad Leo w po Euro 2016, było najbardziej irytującą brednią jaką spotkałem w przestrzeni publicznej. Facet zagrał 2 mecze z golem czy asystą, w pozostałych seriami ładował w gołębie nad stadionem, a wyznawcy stworzyli mitologię i jeszcze bredzili, że trenował ich przy linii w finale.

0

@Zoker Co kradniesz, tej?

0

Cristiano wczoraj wyglądał jak perła perła ligi arabskiej.

PS. liznąłem futbolu na WF jakby ktoś (CM 711) pytał?

8

@reloaded Jeśli przejechanie 200 m do sklepu na osiedlu bez kasku jest karane, to każdy pieszy za wyjście bez zbroi np. średniowiecznej też powinien dostać mandat, bo na pasach musi się chronić.
Absurd z kaskiem, odblaski powinny być stałym elementem wyposażenia, ale nie zawsze w formie kamizelki.

2

Czesi praktycznie walnęli sobie półtora samobója. Tak się nie da meczu zremisować

7

Cristiano oszukany!!! Skandal! Mamy awanturę!

2

W życiu nie chciałbym tego Lią w Barcelonie. Oby Flick nie ważył się takich farfocli ściągac do klubu

1

Ronaldo myśli w głowie - na razie wszyscy mnie zawiedli: Lią, Fernandes, inni koledzy, trener, kibice, pogoda, murawa, bramkarz rywali.

1

@FCB_dimiC Dziekuję za to zestawienie. A może to Cristiano dziękuje?

2

Ludzie, jakich my mieliśmy analfabetów piłkarskich w grupie

2

@tbas tbą, tak się Ciebie czyta, tbą

0

@okiemtypera_lucaxx95 Słabo to wyglądało do 30 minuty, ale nagle 1 akcja i 2 strzały na bramkę. Trzymam kciuki. Wszystko jest możliwe

12

Lią Messi

1

Na razie Cristiano najlepszy na murawie. To jest ten sznyt, błysk, to doświadczenie

0

Jest i On, sami wiecie Kto. Ale roztacza aurę wokół siebie.

0

@Zimny Bo zespół będzie wracał z sumy

7

@Cukson albo dynamiczniejszy, albo bardziej dynamiczny. Nie można stopniować 2 razy jednego wyrazu

0

@Mocher A Ty jako moher nie powinieneś siedzieć w kosciele?

0

@A4ron Nigdy nie pamiętam by Euro wprawiało mnie w taki zachwyt jak MŚ.
Ostatnio Europa taka silna, a Argentyna grała z Holandią i Francją jak z zespołami o 2 klasy słabszymi, mimo zawiechy w końcówce spotkań.

Gdzie ta magia w przeszłości na EURO bez Brazylii z czarodziejami.

0

Kvaradona przesiąkł już zgniłym zachodem

1

@okiemtypera_lucaxx95 To świadczy o tym, ze w całej zabawie, która jest jakby nie patrzeć hazardem, masz wbudowane bezpieczniki. A to ważne

3

Dzisiaj @okiemtypera_lucaxx95 rehabilituje się łatwo już po niespełna 1 połowie meczu Turcja - Gruzja.
Typ: Turcja wygra do zera - nie, kurs 1.45.

Czekamy na Portugalia - Czechy, typ: powyżej 8.5 celnych strzałów, kurs 1.75

5

Żewłakow i kolokacje językowe: zanotować notatki

@NeroTFP1

1

@FCB_dimiC Smurfie, nie ufasz moim doświadczonym oczom?

6

Polska obiektywnie jest obecnie jedną ze słabszych ekip na turnieju.

7

Ale rdzenni Niemcy na trybunach oszaleli ze szczęścia!

1

@Arden Nie, Tobie dobrze z oczu (wpisów) patrzy

14

@AmigoBlancos Stracił? Przecież on wykonał 711 połączeń do Fryzjera. To człowiek o reputacji szumowiny juz od dawna.

5

Przewiduję lekko 3 tys użytkowników online w czasie meczu Portugalii. Nie wiem skąd się nagle zlecą, ale CR7 odpala dawno nieodpalonych.

0

@negreanu Nie wiem, wiem że oglądałem pewien typ współczenego zidiocenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?