1

@Barcanajlepszyteam Mam na myśli wyborców PiSu, choć jak Konfederatów docisnąć to też zaczyna się wicie

4

@Michael24 @fart Wasz wpis czytany razem brzmi sensownie, odkrywczo i widać tu wielką myśl filozoficzną. Razem daliście jakość śp. trenera Górskiego, a to nie byle jaka półka

1

@arasz1819 Ci ludzie to makabra. Łżą, manipulują, oszukują.

Zamiast schematu: uczciwe zasady - wnioski, mamy schemat: sekciarstwo - przekaz dnia - zero wniosków

1

@Piernik Chodziło o mundur w kajdanach, to jest dokładnie ten sam temat. Jak żołnierz łamie prawo na granicy, to tak samo je łamie jak w każdym miejscu w kraju.
O tym już tu mówiłem, ale pisobeton jest nie do skruszenia. Twój komentarz tez jest w podobnym, bezsensownym tonie.

1

@tristan87 Bardzo dobre info premiera.

Już tak jest, że jak Bieńkowska nie została szefową Orlenu, to mamy taki sam nepotyzm w KO jak przy 500 pisowcach obsadzonych w spółkach i spółeczkach.
TV też jest ponoć taka sama i nic się nie zmieniło.

PiS uprawia propagandę, i nawija naiwniaków, jak tu kilku wyżej w tym wątku.

3

@nelson25 On zapełniłby każdą lukę

0

Nie wierzcie, że Lewy nie zagra. To takie samo kłamstwo jak Covid.
Pewnie nietoperz go zaraził. Taa. Aha, już to łykam.

#inplaskiglobuswetrust

0

@Michau98 Zasady demokratycznego państwa prawa były demolowane przez 8 lat PiSu. Żadna inna partia po 1989 roku nie ważyła się tego robić

1

@Barcasub @kigani Ale piszecie o mieście samym w sobie? A co konkretnie Wam się tak nie podoba?

1

@Prorokk 9/100 obietnic w pół roku to znacznie, znacznie więcej niż 2/2 w 8 lat.

1

@kubix05 Znałem Ciebie jako przyzwoitego człowieka, a tu siejesz takie zgorszenie.
Teraz to już wszyscy upadli na LR

1

@AxelF Jesteś rasistą - znowu muszę klękać pisząc komentarz.
Vinni life matter!

10

Poznań, dlatego szanuję Poznaniaków:
KO - 51,3%
PiS - 17,7%
Lewica - 12,68%
Konfederacja - 9,61%
TD - 7,58%

I nie chodzi mi o KO czy Lewicę, tylko o fakt, że antydemokraci i populiści z rysem antyeuropejskim uciułali zaledwie 22,3% łącznie

5

Dlaczego jeszcze nie dostałem Złotej Piłki Redakcji lub LR? Przecież daję z siebie wszystko.

1

@mekston I że niby ten żart był zabawny? Tenisista i koszykarze w jednym teamie?
Nie podobają mi się takie żarty. W sumie to mowa nienawiści.

2

@Kengo To było możliwe, ponieważ ta zbieranina jest wzbogacona o perłę wszech czasów. Do kopyt dodał szczyptę magii i efekt gotowy. Co fajniejsze, to przy Messim Scaloni dorobił się szczęśliwie graczy lepszych niż typowi waleczni kopyciarze i teraz nawet bez Leo to silny zespół. Uwielbiam oglądać ich mecze.

0

@Ojciec5tkidzieci O to chodzi, ewidentnie Ty nie dorabiasz teorii, podajesz racjonalne wyjaśnienie wyniku Konfederatów. A kolega wyżej z domniemań zrobił pewnik i jego wyjaśnienia są dla mnie niewiarygodne. A z pewnością są co najwyżej niepotwierdzalną spekulacją. Dlatego nawet nie wejdę z nim w dalszą polemikę

0

@RosjaninBut Dorabiasz wyjaśnienie na miejscu.

Musiałbyś wykazać wiele rzeczy:
- że Onet jest sterowany przez Tuska (co jest bzdurą) i ma interes w podważaniu TD (jaki?)
- że news o żołnierzach jakkolwiek wpłynął na wynik, a nie np. miganie się w prawie aborcji i inne działania TD
- że specyfika wyborów europejskich nie wpłynęła na wynik

Równie dobrze można by na siłę dorabiać teorie o skoku w wyniku Konfederacji (wymyślisz coś?)

1

@takisobiektos "rozpoczynamy" - a które Ty masz miejsce w rankingu, żeby się tak spoufalać?

3

@Kgorecki2500 Ty nie kontestuj tej prawdy, tylko się wytłumacz, co z Wami nie tak?
Dlaczego chcecie zniszczyć dorobek przodków.

No, czekam.

2

@FrankliN7 Co racja to racja, może często nie ma się czym chwalić, ale rzeczywiście są tam politycy wierni swoim wyrazistym poglądom.

2

@fart Polityka króluje jak Boston w play-offs. Gratki świetnych występów.

9

Widzę, że dziś Messi zagrał meczyk do zapomnienia. No trudno, już na World Cup 2022 było widać, że napompowali (uratowali) go koledzy, no ale widać, że już nie dają rady.

3

Dziś w TOK FM gośćmi były min. przedstawicielki Lewicy i Konfederacji. Obie wypadły błyskotliwie.

Pani lewicowa kompletnie nie potrafiła zdiagnozować przyczyn słabego wyniku. Na sugestię, że wzywanie do walki o prawa imigrantów w sytuacji gdy nastroje społeczne są za polskimi mundurowymi mija się z celem, coś tam bez sensu odburknęła, ze to nie błąd. Poza tym nijak nie potrafiła wyjaśnić, że Biedroń tak ustawił listy by zapewnić głosy swojemu partnerowi i koleżance. Słaby występ, bardzo słaby.

Z kolei gwiazda z Konfederacji powtórzyła zwyczajową mantrę o kobietach atakowanych przez imigrantów, po czym na pytanie czy martwi się o kobiety atakowane przez polskich mężczyzn nie wiedziała chwilowo co odpowiedzieć.
Ale po momencie refleksji, zasugerowała, że to inna skala. I tu trzeba się zgodzić, imigranci póki co są znacznie mniej szkodliwi dla polskich kobiet, choć wiadomo, że miała na myśli coś odwrotnego, niezgodnego z prawdą.

Słowem KO i PiS mogą spać spokojnie. Takie rozmowy utwierdzają w przekonaniu, że alternatywa dla duopolu jest żadna.

4

@barcelonaLM Ale chcesz odtworzyć szczujnię i system okradania państwa przez PiS.
Czy ominęło Cię w jaki sposób wyprowadzano systemowo pieniądze przez ostatnie 8 lat?
I jeszcze rozumiem Konfa miałaby do tego przykładać rękę?

0

@BorzyKrzys Bardzo dobry wybór koszulki GOAT-a

0

@Lucyfffer Oby było tak jak sugerujesz

0

@Encore Nie wygląda, wykończenie to nie wszystko

0

@Barcasub Pytałem o demokratyczną alternatywę, a nie radykalnie-prawicową smurfie

0

Braun będzie się przechadzał po Europarlamencie korytarzem i zastanawiał się:
co to jest ten fire extinguisher? A potem instynkt każe mu sprawdzić świeczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?