0

@pluszek Nie znoszę tej niszczycielskiej mafii - nie przeczę. I jest do tego wiele powodów. Takiej choroby toczącej polską rzeczywistość nie było.
A prowadzenie polityki cmentarnej to wyższy wymiar tej patologii

2

Jeśli przy zasłonie dymnej prowadzimy 3:1, to co będzie gdy odsłonimy karty?

1

Remontadov włączy się w 2 połowie

1

@kulek22 A ta nowa matematyka to myślisz, że jakaś lepsza?

1

@Kapitan hawk Ja dzielę i co mi Pan zrobi?

2

Probierz: centrostrzałami ich

1

A Niemcy z Ukrainą zremisowali 0:0. Czyli strzeliliśmy już 2 razy tyle goli co Niemcy

0

Tej maszyny nic nie zatrzyma do 14 lipca

2

Jaki pech Arka - to stały element dekoracji

1

Polska - Ukraina 0:3. Probierz do 8 czerwca!

8

Przynajmniej mamy pewność, że nie zajadą chłopaka. Po doświadczeniach z Pedrim cieszy mnie ta decyzja. W wieku 21 za 4 lata będzie mógł wyjść w podstawie jesli jego rozwój będzie harmonijny.

No i przysłuży się to Barcelonie z całą pewnością

6

@Luciano99 Słuchaj, z okazji zawitania w gorących, i to jeszcze z artykułu a nie LR, co jest arcymistrzostwem, moglibyśmy jutro w ramach świętowania tego wydarzenia wyjść z warsztatu 2 godziny wcześniej? I jak zawsze dostać kufel (czytaj: puszkę) piwa tylko mniej rozcieńczonego wodą niż zawsze?

0

@Ermitano Od wczoraj pisowcy tańczą na grobie tego człowieka, kontynuując trwającą od Smoleńska politykę cmentarną.
A Ty powielasz populizmy o strzałach ostrzegawczych, mimo, że nie masz pojęcia czy ktokolwiek boi się ich oddawać, a sprawa nie jest zaledwie jednostkowa.

Ot cały rynsztok, a'la twitter. I w to włazisz z całą mocą. Bez wiedzy

0

@Bobo25 Ten facet jest wręcz uosobieniem hipokryzji. Przypomina pisowskich gości w dowolnym studio tv lub radia, gdzie notorycznie odklepują formułki.

0

@Lucerfi Ja? Wy już chyba nie rozumiecie znaczeń podstawowych słów. Podobnie jak pisowcy wszystkim wycieracie sobie gęby.
Chyba jesteś nieprzytomny. Gdzie przez 8 lat był @Saviola88 i ile razy odniósł się do systemowego niszczenia zasad demokracji i praworządności?

1

1:0. Totalna demolka, Porzingis X factorem w ofensywie, Doncić z 1 asystą.
Modelowo rozczytani rywale przez Celtics. Mecz bez historii.

Mecz 2 pokaże czy Kidd wyciągnie wnioski i utrudni życie Celtics, czy jednak Boston jest zbyt wszechstronny.

Co ciekawe, dotychczasowa droga Celtics w tych play-offs nie sugerowała, że moglibyśmy oczekiwać pogromu, ale jednak to się zmaterializowało.

@fart

0

@pluszek I złotóweczka wleciała. Ale od wczoraj propaganda PiSu szaleje na całym necie.

0

Komentarz usunięty

0

@against_modern_football Jest kolosalna różnica między Europą dla białych, przyjmowaniem wszystkich jak leci i prowadzeniem rozsądnej polityki migracyjnej.
Przecież ewidentnie widać, że są pewne nacje, których przedstawiciele mają skłonności do przemocy i jak napisane było w artykule to mieszkańcy Afryki Północnej. Trzeba ich identyfikować i ograniczyć czy uniemożliwić przyjazd.

Naprawdę, Hindus ma nie przyjechać do Poznania i nie zapełnić luki w MPK, bo brakuje kierowców, bo sugerujesz naziolskie wytyczne?
Uważasz, że wyludniającą się Europę stać na nieprzyjmowanie imigrantów?
Przy 1,2 dziecka na rodzinę w niektórych krajach, myślisz, że kto będzie budował przyszłość Europy? Sądzisz, że wszystkie luki pracownicze wypełnią biali. Nie, takie wymarzone przez Ciebie Hitlerkowo jest utopią.

Kolorowych należy przyjmować i robić to z głową. Nie mamy wyboru, sami ukręciliśmy na siebie bat demograficzny. Robienie autostrady dla imigrantów czy przyjmowanie, jak Francuzi po to by wyzyskać dla własnych celów, skończy się źle.

Jeśli jesteś taki do przodu, to powiedz mi kto będzie pracował dla Europy jeśli nie imigranci w przyszłości?

0

@against_modern_football teraz powiało oszołomstwem. Biała? Puknij się w głowę. Masz nazistów za idoli na plakatach? Dosłownie nazistów?

2

@_Specjalista Nie wolno zestawiać faktów w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi. Wenezuela nie jest w Unii i Szwajcaria nie jest w Unii i co w związku z tym? Co wnioskujesz z tego równie głupiego zestawienia jak Twoje?

4

Kongo i Wenezuela nie są w Unii. I co z tego wynika?

14

@_Specjalista Specjalista od manipulacji. Porównywać najbardziej specyficzne państwo o statusie neutralnym i inny kraj leżący na ropie, gdzie praktycznie śpią na pieniądzach do kraju z 35 letnim stażem wolności i demokracji.

Ty masz łeb!

3

Jeśli Holendrzy tak będą śmigać na Euro, to Polacy mogą dostać co najmniej 2 konkretne wpier**le, przyprawione klęską z posiadającą silną pomoc i świetnego trenera Austrią.

Jak źle pójdzie to może być najgorsza impreza dla Polaków od 2 dekad. Dużo na to wskazuje.

1

@Destroyer_of_Worlds Już 5 wpisów masz w tym wątku. 5x1 zł, zarobiłeś 5 złotych.
Musisz przyspieszyć jak chcesz zarobić więcej.
Kwestie ekonomiczne przedstawiłeś jednostronnie, zatem można to wyrzucić do śmietnika. Poza tym bez opisu otoczki niszczenia prawa i stworzenia mafii pisowskiej oplatającej instytucje w kraju, nastawionej na okradanie budżetu, analiza jest tak szczątkowa, że aż nie warta uwagi.

Ale kasę Ci przeleją

1

@Colon Bo oni tacy są. @arasz1819 też jest butny, ale to równiacha.

0

@Kozinho. Pomijając prymitywizm i chamstwo twojego wpisu (może tak wpływają na ciebie idole patoinfluencerzy), wybrałem jeden aspekt twojej wypowiedzi i się do niego odniosłem. Konkretnie 1 beznadziejne w treści zdanie. Widocznie twoja spostrzegawczość też jest pato.

0

@Kozinho. Równie dobrze mógłbyś napisać: nie tobie oceniać czy dwie patusiary lejące koleżankę to dla kogoś patusiary.
W ten sposób tworzysz makabryczny w skutkach relatywizm. Tzn. mój kumpel kradnie a ja oceniam, ze to nie złodziej.

Właśnie taki standard zaproponowałeś. A Ziemkiewicz to czysta patologia i ocean nienawiści, zatem powoływanie się na niego o czymś wymownie świadczy.

2

Ciiiiiiiiiiiicho, nie hałasujcie. @arasz1819 ogląda występ swojej ojczystej reprezentacji pod wodzą swojego ulubionego wujka.

0

@boss000 To były strzały do uciekających już uchodźców. Tak przynajmniej dziś doczytałem. Gdyby to było za same strzały ostrzegawcze, to byłbym zbulwersowany tak samo jak Ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?