2

@Albatros Ja tam mam luz, przecież typowanie to trudne zajęcie. Ale jak publicznie się coś ogłasza, to trzeba się z tego publicznie rozliczyć

5

@FabianekMrozek LR to Konfederaci, więc wybory są na ich miarę.

0

@Arys Rumunia na tamtym mundialu była zjawiskowa. A te gwiazdy czarowały magią

1

Jak to mawiał komentator Zydorowicz (smurfy nie pytajcie nawet kto to) dzisiaj grają Beldzy.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Ukraina wygra przynajmniej 1 połowę.
Nie, że wypominam, bo Ty strasznie się oburzasz, ale panie toż to pudło dnia.
Zobaczymy jak pozostałe 2 typy.

3

Ukraina jest za to zwycięzcą moralnym tego meczu. Tak jak my wczoraj.

0

@Zoker A kto Ci powiedział, ze większość ludzi się ze mną nie zgadza? Demokraci są w Polsce w większości obecnie.
Po drugie, kto powiedział, że większość ma racjonalne poglądy.

W moim przekonaniu nie chodzi tu o racjonalne poglądy, tylko demokratyczne poglądy. Tu akurat w moim przekonaniu to się nakłada, ale w Twoim racjonalnym widzeniu świata moja racjonalność nie musi być wcale racjonalna.

Dla mnie np. Konfederaci to takie disco polo poglądów, a disco polo to niziny muzyczne, więc jako osoba z nieco lepszą oceną muzyki pozawalam sobie na litość wobec tych, którzy w życiu nie mieli czasu, chęci, ambicji by poznać dobrą muzykę.

Oczywiście słuchając disco polo można być w życiu szczęśliwym, ale nie zmienia to faktu, że to niziny muzyki. W demokratycznym kraju na takie niziny nie można sobie pozwolić, bo kończy się takim upadkiem życia publicznego jak w latach 2015-23. 5 Mentzena czyli kompromitująca, nieprzystająca do czasów i w sumie haniebna propozycja budzi politowanie i grozę jednocześnie. Włącza lampki alarmowe.

To, że w 1939 większość Niemców było nazistami nie znaczy, że mieli rację. Co przyznali Niemcy po 1945 roku.
Większość może przegłosować, że 2+2=5, nie znaczy to, że mają rację.

0

@Zoker Bycie zwolennikiem demokracji i szacunku dla innych to specyficzne poglądy?
Rasizm, ksenofobia, brak szacunku do kobiet i szerzej do ludzi ma być tą alternatywą, która ma nie budzić mojej litości?

Myślę, że jestem lepiej ukształtowany by żyć w społeczeństwie niż prawicowa ściana popierająca kompromitującą 5 Mentzena.

0

@Zoker Nie zrozumiał i każe się zastanawiać. Śmieję się, że jedna wypowiedź Mbappe tak poruszyła radykałów. Lituję się nad poglądami radykałów.

Czy to było aż tak trudne?

0

@Zoker Cudze poglądy, które są rasistowskie i aspołeczne nie śmieszą mnie. Wzbudzają moją litość.

4

Mbappe postawił na baczność policję konfederacko-pisowską z La Rambli.
Znowu można się pośmiać.

6

Denerwuje mnie to podnoszenie minimalnej krajowej, bo ci z minimalną już mnie wyprzedzili.
Z pozytywów czereśnie za 16 złotych, więc mogłem kupić sobie 10 dkg.

9

A cóż to czytam, polska medalistka olimpijska, moja szowinstyczna prawicowa "ulubienica" Zofia K. z zarzutami.

Windurserferka ma prokuratorskie zarzuty o oszustwo. Według śledczych ojciec notarialnie przepisał na nią mieszkanie, ale jego stan zdrowia nie pozwalał na to, aby dokonać tego w pełni świadomie. Zrobił to krótko przed śmiercią. Oburzona tym faktem była rodzina K. Ponad rok od tamtej informacji wiemy już, że postępowanie dowodowe przeciwko olimpijce zostało zakończone, co potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko K.

Zgodnie z prawem grozi jej za to nawet osiem lat pozbawienia wolności.

To klasyka - brak miłosierdzia wśród wierzących i brak uczciwości wśród świętych konserwatystów. To tak powtarzalne, że aż nie dziwi.

4

Żeby się nie zdarzyło tak, że po przyzwoitym meczu z Holandią, w starciu o wszystko z Austrią, rodacy Hitlera nas pozamiatają. To byłby dopiero niesmak i konsternacja, że z Holandią tak wyszło, a jako zespół jednak leżymy.

Taki trochę mecz pułapka - tutaj ważna będzie psychologia, oby nasi nie uwierzyli, ze Austriacy sami się pokonają. Mam obawy co do tego meczu.

0

@sen Anglia grała "swoje" czyli typowa nędza za obecnego trenera, a Serbia sroce spod ogona nie wypadła.

0

@Midast Rozbawiłeś mnie ponieważ szczegółowo wyjaśniasz dlaczego napisałeś bogiem przez małe b, po czym piszesz pempek.

0

Widzę Austrię zwycięską, nawet jeśli będzie to zwycięski remis. Wierzę w Ragnicka i jego wybieganą sforę. Nie raz ten selekcjoner zadziwiał futbolowy świat i oby to się wydarzyło dziś wieczorem.
Francja na MŚ mnie nie zachwycała ale miała świetnych Mbappe i Griezmanna. Może Austriacy zniwelują gwiazdy kolektywem?

0

Mateusz, ile może być w końcu tych czarnych koni? Aż mi pociemniało przed oczami.

4

Jutro Austria bierze mecz z Francją, podopieczni Ragnicka zabiegają Mbappe i Griezmana i po raz pierwszy od 2 wojny światowej Austria się czymś wyróżni. Tym razem pozytywnie

1

@Benz Kroos jest niedoceniany a ma świetny sezon. Będzie wygrana z Niemcami, będzie Złota Gała

0

@sokot Jude tak, byle nie czarny

1

Walka o Złotą Piłkę trwa w najlepsze. Vini, Kroos, czy Jude

0

Spektakularny gol Juda

0

@marcin62 A czego się spodziewacz po prawicowych radykałach?

14

Polacy zagrali tak, Polacy zagrali smak, kompletnie nie ma to znaczenia, bo efekt jest taki jak zawsze czyli porażka i znowu czeka nas desperacka walka o pozostanie w turnieju. W dodatku z minimalnymi szansami na sukces.

Niestety mało pociesza mnie fakt, że Polacy powalczyli. To ciągle reprezentacja, która nie daje rady. Dziś szansa na 1 punkt była wybitna, bo trenerem rywali jest nieudacznik Koeman, który bardzo słabo przygotował Holendrów do meczu.

Jeśli rywal zawodzi, to nie patrzy się na jego nazwę ale wykorzystuje swoją szansę.
Polacy tego nie potrafili i nie zamierzam ich chwalić za to, ze znowu nie dowieźli.

1

Czyli o wszystko i o honor.

0

Jak tak Szczęsny będzie bronił to ma szansę zachować dziś czyste konto

6

Koeman - jak ten człowiek umie marnować potencjał. Nie żeby mnie to martwiło...

5

Gol stracony po kryminalnym wyprowadzeniu piłki w poprzek, już w momencie podania krzyknąłem, co ten id***a robi? Oczywiście jeszcze mieliśmy sytuacyjnego pecha.

Holendrzy są bardzo przeciętni (trochę taka kumanoza), a jednak powinni prowadzić 3:1 spokojnie. Zmarnowali kilka czystych sytuacji. Niestety, Holendrzy swobodnie wymieniają piłkę w okolicach pola karnego, jak choćby przy zmarnowanej sytuacji z Gakpo, który spudłował z 7 metrów.

Gra do poprawy, moim zdaniem trzeba wyjść nieco ofensywnej ponieważ Holendrzy wyglądaj na swojej połowie niepewnie. Czekanie na własnej połowie, to czekanie na wyrok.

0

@arasz1819 Ty lepiej się zastanów co zrobisz, jak Polacy wpompują Holendrom 3 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?