Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Ty lepiej się zastanów co zrobisz, jak Polacy wpompują Holendrom 3 bramki
2
@Encore Jeśli priorytetem są pieniądze a nie Złote Piłki. To jego sprawa, przechodzi do Realu z poslizgiem i teraz będzie miał całkiem sporo czasu, by wykazać swoją wyższość nad innymi piłkarzami.
Zobaczymy czy ma jeszcze ten pazur, bo ostatnio jakoś go nieco zatracił.
1
@Amidamaru Jak najbardziej liczy się z kim bramki się strzela i kiedy.
Np. 60 bramek w eliminacjach MŚ nie jest warte nawet 1 bramki dającej wygraną w finale MŚ, jeśli te 60 bramek nie jest tak naprawdę konieczne by do MŚ awansować.
Okoliczności mają bardzo wielkie znaczenie, sama cyfra może sporo znaczyć, albo całkiem niewiele.
1
Jak przetłumaczyć siła i pas na włoski?
Forza i talia
3
@Aferzysta Wróżysz z fusów. Nie podajesz żadnych argumentów za takim rozwojem Yamala.
Messi, Maradona - ci gracze osiągnęli wyżyny futbolu, praktycznie nie da się grać lepiej indywidualnie. Praktycznie nie da się mieć lepszych statystyk niż Leo.
Jeśli Yamal miałby być lepszy niż Leo, już za kilka sezonów musiałby wykręcać średnio 8 dryblingów na mecz przez cały sezon. To, ze Yamal startuje z wyższego pułapu w piłce seniorskiej nic nie znaczy, jest tylko pewnym niezobowiązującym wskaźnikiem, że dobrze raczkuje w tym sporcie.
Pułap startu to jedno, progres w latach kolejnych, to następny punkt obowiązkowy, a ten postęp musiałby być niebotyczny bo za 4-5 lat Yamal musiałby się zameldować się ze Złotą piłką.
Mbappe też wystartował jak kosmita, osiągnął super poziom, wygrał MŚ, jest tez wicemistrzem świata. Ale Złotej Piłki nie wygrał i gdzie mu do Messiego w primie.
Zatem dobry start sporo znaczy, ale jednocześnie nic nie znaczy.
26
Gundogan pokazał, że po przyjściu Flicka gracze Barcy są niezniszczalni. Mogą sobie wjeżdżać korkami, 2 nogami, 3 nogami - graczy Barcy to już nie rusza.
0
I oto mamy pierwszą kompromitację mistrzostw. Niemcy w 11 tracą gola ze Szkotami. Gdyby było 11 na 11 byłoby tutaj 4:4, jest to pewne
8
Niech Kroos wygra tę Złotą Gałę, a nie Vinicius, bo ten drugi jest z Realu
0
Arteta zrobił z Havertza monstrum.
9
Rozgrzeszam Zalewskiego, nie takie rzeczy w Ciechocinku odchodziły.
15
Już szambo poniżej wybiło, a zaraz następni przedstawiciele światłej konserwy dołączą do chóru. Brawo Dembuś - pięknie rozpoznałeś patologię.
5
@AlphaNumeric To konserwa z tej strony. W sumie mocno przegrani ludzie. Na LR jest ich plaga
3
@BorzyKrzys Jak mnie to przegadane babsko irytuje nie potrafię wysłowić. Dołączam do Twojego klubu
0
@Amidamaru Na pewno, ale jeszcze muszę odkryć czego?
6
No ludzie kochani, jak słyszę tutaj głosy 30, 40, 50 i 60-letnich szczyli, ze dla nich Euro mogłoby równie dobrze nie być, bo już z wiekiem zapał minął, to ja się pytam gdzie my żyjemy? 50 czy 60 lat i wypalenie, co to za pomysły w ogóle?
Przeżyj coś najpierw jeden z drugim, a potem mów, że to nie ten wiek.
Przecież to nawet średni wiek nie jest.
6
19-latka w Poznaniu zmarła po przedawkowaniu fentanylu. Przed chwilą 2 zombie szlajało się po ulicach, teraz panienka wykorkowała. Bawią się moi ziomale.
2
@NeroTFP1 Przerażała mnie ta kobieta w tym filmie
4
@against_modern_football Rosja próbująca zmienić geografię polityczną regionu to zawsze nasza sprawa i zawsze lepiej bronić się rękami Ukraińców niż własnymi.
Ta wasza prawicowa krótkowzroczność jest obezwładniająca. To jest perspektywa woła zaprzężonego w chomąto.
0
@Lucerfi A w innym wątku wyśmiewasz zmianę profilu uchodźców, co jest w sumie bezmyślne.
Przecież na początku rzeczywiście było widać te słynne karawany, i tam rzeczywiście były kobiety z dziećmi co potwierdzali aktywiści.
Nie jest powiedziane, że podejście służb białoruskich nie ewoluowało i szkolą migrantów do ataku, co nie miało miejsca wcześniej.
Więc w sumie wyśmiewany poseł PO w innym wątku może nieć rację, czego prawicowy rozum nie ogarnia. Bo sytuacja jest dynamiczna.
5
Manchester United zatrzymuje trenera ten Haga, ale pozbędzie się części zawodników.
Zarząd wreszcie dostrzegł gdzie tkwi problem Manchesteru. Zgrane, stare koty właśnie straciły grunt pod nogami.
Byle wreszcie zaplanować sensowne okienko transferowe, zamiast zakupów na łapu-capu i powinno być lepiej w nowym sezonie. Oczywiście jeśli pól składu nie będzie kontuzjowane.
3
@Faro Ale jesteś złośliwy i niepomocny. Nie wysłałbym Cię na misje do Afryki
0
@NeroTFP1 Świetne. Widać utarł mu ktoś nosa, ciekawe co on na to?
2
Boston wychodzi na prowadzenie 3-0 w wielkim finale NBA. Całkowita dominacja i pełna kontrola. Widać ogromną wszechstronność składu i 2 liderów, którzy biorą sprawy w swoje ręce, kiedy ważą się losy przełomowego meczu nr.3 w serii.
Sądzę, że Celtowie zabili dzisiejszym meczem tę serię.
Prawdę mówiąc dopiero w finale Boston pokazuje ile mocy ma ich silnik. W rywalizacji ze Wschodem tego nie było widać. Świetnie się chłopaki uzupełniają, sprawni ofensywnie, ale też zwarci w obronie.
@fart
1
@Arden Bayern Flicka zasuwał cały sezon aż miło. Zapierniczali jakby ktoś im motorki podłączył.
0
@Barcasub No nie szczególnie
4
@LukaszFan W Polsce w kwestii dobrobytu nic się nie zmieni, od 1989 roku bogacimy się i tak pozostanie przez jakiś czas. Chodzi o szacunek do własnego kraju, prawa, instytucji, samorządów i budowanie dobrych relacji z Europejczykami. Koniec z prywatyzowaniem kraju przez kolesi z pisowskiej ferajny i im podobnych
5
Jutro pół roku nowego rządu - przywracania Polski na demokratyczne tory, po niszczycielskich, antydemokratycznych i antyeuropejskich rządach PiSu.
0
@arasz1819 Trzeba ich trzymać w formie
4
W rankingu zaufania nr 1 Hołownia - 54%, Kamysz 52%, potem Czaskosky ale nie dosłyszałem procentów - tak podali w informacjach radiowcyh.
Czyli duch w narodzie inny niż na konfiarskiej La Rambli
2
@TaleOfUs Do dziś czekam dlaczego na wyjaśnienie dlaczego nie lubi Poznania. Kontekstem 22% poparcia dla Konfy i PiSu razem wziętych.