Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dziś asysta Vinicius, gol Endrick na 3:2 dla Brazylii. Widać, że tworzy się nowe połączenie, które będzie gnębić Barcę przez dekadę.
4
@Pawlak1992 Pokaż realną alternatywę demokratyczną dla KO.
Nie widzę.
A chętnie bym ją zobaczył.
0
Chyba nie tylko żeński tenis doświadcza mocnego obniżenia lotów...
1
@tristan87 Z całą pewnością nikt nigdy takich nie nagrał. Jak ja Ich nie wrzucę, tzn. że nie istnieją.
Ps. A w polskich więzieniach siedzą hobbyści i niewinni. Ciężkie macie łby w tej waszej sekcie
0
@Barcanajlepszyteam I już sprowadzasz rozmowę do absurdu.
Pokazywać tak, ale co jest nadzwyczajnego w jego zachowaniu, czego w Polsce nie mieliśmy.
Czy Ziemkiewicz pokazuje tak zachowujących się krajanów, np. tych nawalających kobiety, albo wszczynających burdy? Oni też pewnie chcą sobie poboksować polskie chłopaki.
Czy Ziemkiewicz kiedykolwiek zająknął się krytycznie o nieskażonym inżynierami Kościele, który ukrywał pedofili? Pełnym białych, polskich samców.
1
@tristan87 Pierwszy przestępca w dziejach Polski. Pierwszy człowiek w historii naszego kraju na haju.
Dziękujemy funkcjonariuszu Ziemkiewicz za czujność. Spocznij.
A teraz znowu baczność! Miejmy nadzieję funkcjonariuszu, że napłodzisz ze swoimi prawicowymi kompanami tylu Polaków, że zapełnią luki na rynku pracy. Będzie biało, będzie swojsko, będzie polsko.
1
@Stinger_ Top 3 plebiscytu to Yamal, Pedri i Lewy. To nieuniknione
2
I teraz wyobraźmy sobie w jaki nowy świat przeniesie nas Herr Flick. Ponad 3 gole na mecz, rozmach, wykorzystany w 100% potencjał ofensywny.
Barca na tle rywali będzie wyglądać jak Hiszpania z Irlandią Północną.
1
@Adran360 Ponieważ wóz ustawił się przed końmi i nie czekał na swoją kolej - tako rzekę ja, Comentateiro
7
Pedri świętuje odejście hamulcowego trenera Barcy w spektakularny sposób.
2
Pedri se wesoło jebn*ł z radości, że Xaviego nie ma w klubie.
1
@FcPortoFan1999 On zostanie wniesiony na Złotej Tacy na pierwszy mecz EURO.
Sparingi to nie jego level
0
Widzę, że Chorwaci z Portugalią statystyczna miazga w 1 połowie. Mam na myśli xG.
Czyżby wychodziły powoli braki trenera Portugalii? W Belgii poza udanymi MŚ nie powalał.
2
@AmigoBlancos Topówka jeśli chodzi o ostatnią dekadę. Piłkarz wybitny i niedoceniany, co widać po wielu komentarzach.
10
@Arden Oczywiście gnębią dla przyjemności, a nie dlatego, że nieproszeni przybysze próbują sforsować nielegalnie granicę.
Kobieta przekracza granice śmieszności i smaku. Ale w tym przypadku można powiedzieć nawet o braku szacunku dla człowieka, który zginał wykonując trudną pracę.
0
@dafik85 Czyli numerem 134.
1
Rywalka Igi w finale, onegdaj walczyłaby o kwalifikację do turnieju głównego.
Tak bardzo tenis upadł.
1
@marcin62 Ciekaw jestem opinii tych specjalistów od wierszówki, którzy tu piszą za 1 zł.
14
Messi madryciok, Neymar madryciok. Po wielu latach mamy wyjaśnienie tajemnicy sukcesów Realu. Mieli u nas krety.
1
@draxidox Kiddo Hot Wheels, Child Road Fury
0
@pluszek Nie znoszę tej niszczycielskiej mafii - nie przeczę. I jest do tego wiele powodów. Takiej choroby toczącej polską rzeczywistość nie było.
A prowadzenie polityki cmentarnej to wyższy wymiar tej patologii
2
Jeśli przy zasłonie dymnej prowadzimy 3:1, to co będzie gdy odsłonimy karty?
1
Remontadov włączy się w 2 połowie
1
@kulek22 A ta nowa matematyka to myślisz, że jakaś lepsza?
1
@Kapitan hawk Ja dzielę i co mi Pan zrobi?
2
Probierz: centrostrzałami ich
1
A Niemcy z Ukrainą zremisowali 0:0. Czyli strzeliliśmy już 2 razy tyle goli co Niemcy
0
Tej maszyny nic nie zatrzyma do 14 lipca
2
Jaki pech Arka - to stały element dekoracji
1
Polska - Ukraina 0:3. Probierz do 8 czerwca!