Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stone80 Fikołki to masz w głowie. Wiele analiz różnych ośrodków wskazuje na możliwe straty generowane przez CPK, zatem rentowność inwestycji nie jest wcale przesądzona. Ciekawe o jak grubym hajsie mówisz i ciekawe jak głupi byli właściciele tych firm, skoro widzieli, że CPK jest wymysłem PiSu nie konsultowanym z żadną inną partią, co byłoby gwarancją akceptacji i ciągłości projektu.
Niestety jak rządzi się z buta jak PiS, to tak się kończą mrzonki o wielkości.
3
@mientusek1407 Na razie Vini ma potężne karty w swojej talii. Ja życzę mu żeby Argentyna wygrała Copę i zabrała karty. Jednocześnie chciałbym, żeby Niemcy wygrali Euro i Złota Piłka trafiła do Kroosa, który był kluczowy w 1/2 LM i finale. Zasługuje, jak żaden inny piłkarz w tym sezonie.
2
@maroon Składam samokrytykę. Za dużo tych przypuszczeń e życiu publicznym. No kto to widział, ze ktoś wyglądający jak kobieta to kobieta.
14
W sobotę szedłem przez centrum handlowe i moja uwagę przykuła stojąca w jednym ze sklepów piękna, soczysta blondyna o idealnych kształtach oraz wyraźnych nawet z daleka błękitnych oczach. Świetnie ubrana, widać, że przykłada uwagę do modnych nowości. To jedna z tych dziewczyn, obok których żaden facet nie przejdzie obojętnie. I jedna z tych, o które partnerki są bardzo zazdrosne.
Co mnie zdziwiło, to fakt, że tak długo stała nieruchomo w jednym miejscu.
Zatem podszedłem bliżej i okazało się, że to manekin sklepowy.
0
@Radioactive9705 Ewidentnie Ci chodzi o pedały, ty zarazo! Już ja Cię przejrzałem Ty elgebetezarazo.
1
@arasz1819 2 były naznaczone wielkimi błędami. Trzecia też miała swoje momenty.
Co ciekawe, te 2 wygrane Viniciusa są czyste.
0
@BorzyKrzys A kto to powiedział, że CPK zosttał zaplanowany wg tych cudownych wzorców? Gdyby plan był tak wspaniały, to skąd wzięłoby się tyle wątpliwości co do rentowności pomysłu i to wcale nie ze strony rządowej?
2
Od czasu gdy zatrudniliśmy Flicka czuć tę wielkość Barcy. Wstałem i jestem jakiś napęczniały od wielkości. Nie pamiętam kiedy miałem tyle tlenu w płucach.
Teraz jeszcze trzeba potwierdzić tę wielkość wynikami.
3
@Adran360 Troszkę zdystansował, o 1 trofeum. Jeśli chodzi o te inne puchary, to nie o tym był mój wpis.
0
@Czerwo64 Od ćwierćwiecza? To Roberto już jako 6-latek łatał dziury z miłości do klubu? Rzeczywiście taki tok myślenia przerasta mój intelekt. Musisz należeć do MENSY
5
Vinicius kolejny gol w finale LM mimo młodego wieku.
Toni Kroos - najbardziej niedoceniany pomocnik na świecie. 6 razy wygrana Liga Mistrzów i tytuł MŚ. Jeśli chodzi o tytuły wagi ciężkiej zdystansował nawet Messiego.
0
Jeśli myślę o symbolu upadku klubu, to ciągle na myśl przychodzi mi Roberto
6
Real wczoraj wygrał LM, ponieważ wiedzą, że Barcę przejął Flick, co oznacza dla nich 7 bardzo chudych lat. To była ostatnia szansa.
U nas dla odmiany zazieleni się od trypletów.
0
@bartekvisca Z powodu zalań. Mur beton niejedna piwnica, czy parter znajdzie się pod wodą.
2
Dzisiaj potężne ulewy nad Poznaniem od południa. Będą niektórzy płakać jak to się skończy.
0
@Emhyr Ostatnie 2 sezony mówią co innego o tym jak mocna sportowo jest Bundesliga.
0
Ja nie rozumiem jak można tak naśmiewać się z króla strzelców EURO 2024.
0
@Dari0G Mam haczyk - ja nie jestem grupą
4
@NeroTFP1 Tak? Górale to najbardziej chciwa grupa ludzi w Polsce. Jakbym mógł to ich zaprzągłbym do tych wozów.
1
@Janas11224 Psychologicznie rozmawiasz ze sobą z przyszłości. Twoja podświadomość wysyła Ci sygnały. To samoobrona.
5
Niektóre tenisistki mają tak obszerne uda, że mogłyby ciągnąć wozy w Morskim Oku zamiast koni
2
"Z zarzutów związanymi" - interesująca odmiana
0
@Kazragore Jak produkujesz gwoździe to nie, ale są zawody, gdzie można zwiększyć wydajność i skrócić godziny
0
@barteq Nie sądzę, żeby ich odpowiedź była dyktowana stanem polskiej gospodarki. Poza tym, zawsze wszelkie zmiany trafiają na opór.
A jednak mamy w Europie cywilizowaną pracę i Europa nie upadła w czasie gry wprowadzano zmiany przez ostatnie ponad 100lat.
0
@Barcasub Mogę, bo może to być 4x8, albo krócej. To nie jest powiedziane, że 4X10. A jeśli z definicji mówisz, ze nie ...
3
@Barcasub Mi to nie grozi, ale ludzie wolą pracować w róznych systemach
5
@michal26 Są profesje, w których 4 dni są całkowicie wyobrażalne, jednak z innych byłoby to nawet niebezpieczne dla funkcjonowania pewnych obszarów miast i państw.
4
Według sondażu IBRIS dla radia ZET, ponad połowa ankietowanych w wieku 30-39 lat jest przeciwnych 4-dniowemu tygodniowi pracy, przy zachowaniu dotychczasowego wynagrodzenia. 40 latkowie opowiedzieli się za skróceniem tygodnia pracy w 70%.
Jedna dekada, a jaka sieczka w głowie. Czyżby 30-latkowie byli niewolnikami idealnymi? Korpotresura weszła do głowy? A może to wyborcy Konfederacji, którzy są wrogami socjalu?
2
@JimMorrisonFCB Jakie to piękne zdanie - proszę następnym razem nie zapominać o tuszu
2
@JimMorrisonFCB A tam od razu lał. Skąd ta przemoc słowna u kolegi?