0

@Colon Co małpki robią z matematyką!

2

@Radioactive9705 To tylko plotka, byłem tam wcześniej.

4

@Arys Pewnie chodzi o jej hydraulikę

1

Czemu ta pani sędzia ciągle wymienia nazwę czekoladek?

9

Flick bis Dezember!

6

Wilki nie chciały podzielić losu Indiany i nareszcie wyciągają wygraną. Byłoby dość niesprawiedliwe gdyby z 4 meczów na styku przegrali wszystkie w końcówkach.
Sweepa nie będzie.
Dziś dojechał wreszcie na mecz Towns, choć bardzo słabo ławka Wilków. Nieskuteczni liderzy Dallas.

Edwards prawie triple-double, dobry mecz, choć widać, że 22-latek jeszcze musi poprawić decyzyjność. Nie mniej jednak, nauki pobrane w tym roku powinny okazać się bezcenne w przyszłości.

Pora na drzemkę do 7.

9

Jeśli za kadencji Flicka paru zawodników nie zanotuje wyraźnej zwyżki i nie będzie wykorzystywać swojego domniemanego potencjału, będzie można śmiało postawić na nich krzyżyk.

1

Jogurt czy Flick?

3

@bartekvisca Pół połowy minimalnej, czyli 2 połowy, to znaczy minimalną krajową. Tak tłumaczył @Luciano99

1

Coraz mniej można kupić za pół minimalnej krajowej. Niedługo z pustym wózkiem człowiek ze sklepu wyjedzie.

1

A tu zonk, bo Flick na dzień dobry odstrzeli Yamala. Odstrzeli oczywiście w innym stylu niż typowo niemiecki, tak przenośnie bardziej.

2

@skubi99 Strażnik Teksasu

7

Czy Laporta to poważny prezes czy roztrzepana własnymi emocjami nastolatka?

8

Moje źródła podają, że Flick zgodził się trenować Barcę za minimalną krajową w Hiszpanii czyli 1134 euro plus zmienne.

11

@Coutinho007 Dlatego skończy się 4:3 dla Barcy

1

@Kozinho. Co kablujesz, tej?

1

@ferdas_rawa Szok kulturowy!

6

No to z okazji przybycia Hansiego, okolicznościowy, świeżuteńki, prosto z pieca sucharek:

- Jak nazywa się nudny mecz podopiecznych Hansiego?
- Flicki z olejem

10

Flick bis Dezember!

9

No to odliczamy do przemówienia Flicka:
zehn, neun, acht, sieben, sechs, funf, vier, drei, zwei, eins.

1

@Maziarz Czwórplet, piątplet i sixplet.

1

No to w listopadzie i grudniu oktoberfest!

0

@pt9 Rozliczenia, komisje, kontynuacja rozdawnictwa, ale koniec złodziejstwa i powszechnego nepotyzmu.

Co do konstruktywnych planów i projektów - na razie brak.

0

@pt9 Moim zdaniem powinniśmy zachować maturę z polskiego, ale przesunąć akcenty w stronę niemiecką. Więcej Goethego, Schillera, Grassa.

1

@fart Gratulacje wygranej.

Moje prawdziwe odczucia są takie, że to Królestwo jest coś marniutkie w tym roku.
Nijak nie umiem docenić wyniku Bostonu, ze względu na poziom rywali.

Zasadniczo pierwsza poważna przeszkoda będzie w Wielkim Finale i na tle tego rywala poznam autentyczną siłę Tatuma i spółki.
Zakładam, że Boston tak naprawdę nie wrzucił 5 a nawet 4 biegu do tej pory. Bo nie było potrzeby.

3

Pól roku a jak różnica - Polska w dobrych niemieckich rękach i Barca w dobrych niemieckich rękach.

7

@AlexDark00 Ty nie opisujesz faktów. To co opisujesz pokazujesz, jak ograniczony tok myślenia posiadasz. Nawet nie nazwałbym tego myśleniem, tylko skurczem miejsca, gdzie powinien funkcjonować pewien szary organ.

Jak bardzo nawiedzonym i ograniczonym w wiedzy piłkarskiej trzeba być, żeby twierdzić, że król strzelców z Girony nie poprowadził ich do tytułu mistrza, więc wnioskiem jest to, że mistrzostwa wygrywa się defensywą?

Gole Dovbyka wywindowały Gironę na sensacyjne 3 miejsce w tabeli, co jest osiągnięciem ponad miarę. Grubo ponad miarę.
Kompletnie bezsensownie interpretujesz powiedzenie Fergusona, bo samą defensywą mistrza nie wygrasz. Ważne są wszystkie elementy i dlatego płaci się najwięcej kasy za napastników, bo przy solidnej defensywie, decydujące są trafienia. Bez nich nie ma mowy o sukcesie w futbolu.

3

@AFA Nie, to opis sprawności Twojego przyrodzenia

7

Bardzo stosowny artykuł. Idealnie na miejscu.

0

@FcPortoFan1999 Wybaczam Smurfie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?