1

Dziś jakiś ekonomista podał szacunek, że średni rachunek za prąd dla gospodarstwa domowego wzrośnie średnio o ok.30 złotych.
To u mnie się podwoi. Muszę zacisnąć pasa

1

@fart Niestety ofensywnie jest tam Edwards i długo długo nic. Brakuje systemowej ofensywy, może zawodnicy mają zbyt mało talentu. KAT 5/18 - jeśli to ma być "Pippen" Edwardsa, to współczuję młodemu.

1

Były przewidywania, wcale nie odkrywcze, ze Knicks nie wytrzymają konfrontacji z Pacers przy tak dużych minutach wyjściowej piątki. Dzisiaj w 1 kwarcie New York nie dojechał na mecz.
W kolejnych meczach Pacers powinni również korzystać z szerszej rotacji, szaleńczego tempa jakie narzucają i w końcu spodziewam się ich wyjazdowego zwycięstwa.
Jak się nie oszczędza swoich zawodników, gdzieś to musi wyleźć i Thobodeau za chwilę przejedzie się na swoim zwyczaju totalnej eksploatacji.

0

@BartqRKO Spursi znowu mają całkiem fajną szansę na wartościwoego zawodnika. Może jakieś wsparcie dla Wemby?

2

Uwielbiam różne wykonania amerykańskiego hymnu przed meczami NBA. Do wyboru do koloru. Dosłownie i w przenośni.

1

Co do Rutkowskich - możesz wyjść z Wronek, ale Wronki z ciebie nie wyjdą

4

Muszę zwrócić honor Rumakowi. Zarzucałem mu ciągle, że Lech nie kreuje i mało strzela, ale jak widać ten Orzeł, ten Mag, ten Czarodziej trenerki już znalazł rozwiązanie

2

Boston odpowiada całkowicie pozbawiając rywali tlenu.

@fart

1

@Encore Dziś do wygranej zabrakło detali. Świetnie sobie radzą, jak na tak niedoświadczony zespół, ale Dallas okazało się nieco bardziej wyrachowane.
Dla OKC jak dla Denver, sytuacja wygląda tak, że muszą wziąć mecz numer 4, bo mogą zakończyć play-offs będąc faworytami.

4

Wybitnie ciekawe są tegoroczne play-offs w NBA. Dużo stykowych rywalizacji i sporo zaskakujących wyników. Dzisiaj czekamy na odpowiedź Bostonu po niedawnej w wpadce. Jeśli ktoś ma aspiracje mistrzowskie, to powinien umieć odpowiadać w mistrzowskim stylu.
Doncić na 1 nodze, nieco spowolniony, ale Dallas biorą 3 mecz w serii.

1

Komentarz usunięty

18

Szatnia Barcy mentalnie wyczerpana zawodnikami, którzy w niej siedzą

0

@TR3YWAY Niemce uber alles!

4

@stone80 Bardzo dobre masz podejście.

Przyjmujesz, że skur***ła tv publiczna to normalność, nepotyzm to normalność, złodziejstwo i dotacje dla znajomych to normalność, odcinanie od kasy samorządów, które nie liżą dupy PiSowi to normalność, łamanie konstytucji i prawa to normalność, zniszczenie instytucji to normalność, sprostytuowanie trybunału, który wydaje wyroki na żądanie Kaczora to normalność, zastąpienie doświadczonych prawników znajomymi nieudacznikami to normalność, traktowanie spółek państwowych jak taniej dziw*i, którą zawsze można wykorzystać to normalność, nie przyjęcie kasy w miliardach euro na odbudowę po covidzie to normalność i przy takich założeniach co jest normalnością,
za rządów PiSu nie było afer.

Ja właśnie założyłem, że kurczak to dziczyzna i dziś na obiad mam dziczyznę.

3

Ciekawe czy Messi dostanie powołanie na Copę?

5

@Hawajczyk Usprawiedliwiasz potop lizusie szwedzkich blondasów? Hańbisz Polskę, łatwo to przełknąłeś. 350 lat Ci starczyło by się pogodzić ze szwedzkim gwałtem?

Ja tylko testowałem jak to jest być naszym kolegą. Fajnie dać się ponieść emocjom.

4

@John_Doe Powiedzenie "Komuno wróć" wzięło się z niewiedzy i tępoty intelektualnej części Polaków. Szczególnie tych starszych dziadersów. Sam z takimi beznadziejnymi przypadkami toczyłem jałowe dyskusje.

A ten Twój pakiet, co wspaniałego komunistyczna Polska pod butem Rosji zrobiła dla swoich obywateli, to klasyczny "zestaw obciachu" reprezentowany przez tych od "komuna wróć"

3

@John_Doe Ale sie odpaliłeś emocjonalnie? Kozakiewicz reprezentował III Rzeszę?
O ile mi wiadomo, nie?

5

@pasjonat Rewelacyjnie oddałeś moje własne odczucia w tym temacie

0

@Safrani I nie ma na celu udupić nikogo konkretnego

1

@lucca87 Nie 24 a dokładnie 29, zaokrągliłem o 1.

1

Ależ kompromitacja Bostonu. Jeśli organizacja poważnie uważa się za kandydata do tytułu mistrzowskiego, przegrywanie na jakimkolwiek etapie rywalizacji z Cleveland 30 punktami to potwarz. Zawodnicy Bostonu kolejny sezon pokazują swoje gorsze oblicze wtedy gdy trzeba pokazać jakość. Dla mnie ten dzisiejszy wynik jest niewyobrażalny.
@fart

9

Patrzę na wynik Leverkusen i nie wierzę. Jeszcze ktoś tu chwilę temu zwalniał Alonso w grudniu

5

Xabi Alonso do grudnia

1

@sebo939 Neuer mnie zglanował i wdeptał w ziemię, ale wstałem.
Koszmarne okoliczności porażki, koszmarny koniec sezonu dla mnie.

3

Bayern jest w grze, ważne, że potrafią się przemieścić pod bramkę rywal, gorzej,, że tam samo rozegranie szwankuje. Małe korekty, więcej precyzji i może być pięknie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie krytykuj się, bo jeszcze się zablokujesz na stronie, tak jak zrobiłeś ze mną.

5

Jeszcze ich boli, i ma boleć po wsze czasy

1

@FcPortoFan1999 Nie znam, ale mówili, że wygrał lige z Broendby parę lat temu. Zobaczymy

2

Lech mnie zawiódł, Barca - szkoda gadać, ostał się jeno Bayern.
Liczę na awans w dobry stylu i po spektakularnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?