Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Śmiszek, partner Biedronia, mówił dziś rano, że w czasie seansu "Zielonej Granicy" wzruszał się i płakał.
1
@BorzyKrzys Zmienia się klimat a nie pogoda. To co opisujesz (tak rzeczywiście było) to inna pogoda jako pochodna zmian klimatycznych.
I w skalach geologicznych te zmiany są drastyczne.
1
@BorzyKrzys @arasz1819 Można? Można.
1
@arasz1819 Od rana już plwocina Ci się ulewa.
A teraz postaraj się o Jose coś pozytywnie, z uśmiechem. No, dasz radę.
3
Już mnie męczy ten kryzys tożsamości: jednego dnia zjadłbym golonkę z chrzanem i obejrzał mecz a następnego poszedłbym do ginekologa.
6
W nocy mogłem spać i nie miałem żadnej rozkminy
0
@MichuZ44 Przecież na fizyce są same teorie spiskowe, tego się nie słucha
1
@Pawel13sz Absolutlyś
0
Miałem to samo napisać na La Rambli ale tusz mi się skończył ...
2
@Lucerfi Rozumiem, że Twój wyższy poziom rozumienia tematu polega na tym, przywileje są zarezerwowane dla większości?
Czyli opatrznie rozumiesz demokrację
0
@against_modern_football Prze drag queen cywilizacja białego człowieka upada? Ciekaw jestem Twoich rozprawek z przeszłości.
Wnioski masz iście hipsterskie.
0
@against_modern_football To taka sama część rzeczywistości jak każda inna.
@Bilon87 To masz dwie opcje do wyboru: albo po nich jedziesz albo lubisz? Na prawicy widać innych opcji nie przewidzieli
0
@negreanu Te konserwatywne żarty od lat są związane z wykluczeniem innych, więc może moje poczucie humoru jest nieco inne i nie rozpoznało tej humoreski.
2
Bez Sergio Barca runie jak domek z kart. Może czas na inną zapchajdziurę w Barcy, młodszą i nie łapiącą kontuzji?
0
@negreanu Spokojnie, demokraci wiedzą, że do Waszych konserwatywnych dzbanków nie da się nic nalać. Uprzedzenia i zacofanie są ściśle strzeżone, pod mocno zamkniętym wieczkiem.
0
@Bilon87 Dlaczego zachwyceni? Ta głupota jaką z siebie wystrzeliłeś pokazuje, że nie rozróżniasz popierania czegoś/kogoś od zwykłej akceptacji.
I na tym polega zaściankowość typowego prawicowca/konserwatysty w Polsce.
0
@jacobFCB Idealnie budujesz propagandę. KO, to nie PO, tylko kilka partii i je należy rozpatrywać osobno.
W pierwszym kwartale PO pokazywane było w TVP najwyżej 21 godzin miesięcznie. Dla porównania politycy PiS rok temu 80 godzin.
Widzisz jakąś różnicę? Poza tym chodzi też o to jak się kogoś pokazuje a tylko ile czasu.
0
Iga jak Xavi - nie dojeżdża
0
W czasach Sereny Iga nie przeszłaby pierwszej rundy. Wiem co mówię.
0
@Colon Co małpki robią z matematyką!
2
@Radioactive9705 To tylko plotka, byłem tam wcześniej.
4
@Arys Pewnie chodzi o jej hydraulikę
1
Czemu ta pani sędzia ciągle wymienia nazwę czekoladek?
9
Flick bis Dezember!
6
Wilki nie chciały podzielić losu Indiany i nareszcie wyciągają wygraną. Byłoby dość niesprawiedliwe gdyby z 4 meczów na styku przegrali wszystkie w końcówkach.
Sweepa nie będzie.
Dziś dojechał wreszcie na mecz Towns, choć bardzo słabo ławka Wilków. Nieskuteczni liderzy Dallas.
Edwards prawie triple-double, dobry mecz, choć widać, że 22-latek jeszcze musi poprawić decyzyjność. Nie mniej jednak, nauki pobrane w tym roku powinny okazać się bezcenne w przyszłości.
Pora na drzemkę do 7.
9
Jeśli za kadencji Flicka paru zawodników nie zanotuje wyraźnej zwyżki i nie będzie wykorzystywać swojego domniemanego potencjału, będzie można śmiało postawić na nich krzyżyk.
1
Jogurt czy Flick?
3
@bartekvisca Pół połowy minimalnej, czyli 2 połowy, to znaczy minimalną krajową. Tak tłumaczył @Luciano99
1
Coraz mniej można kupić za pół minimalnej krajowej. Niedługo z pustym wózkiem człowiek ze sklepu wyjedzie.
1
A tu zonk, bo Flick na dzień dobry odstrzeli Yamala. Odstrzeli oczywiście w innym stylu niż typowo niemiecki, tak przenośnie bardziej.