Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Polaco9 Ale zrobili to na życzenie, żeby zaszkodzić koalicji? Przed wyborami, które mają stosunkowo najmniejsze znaczenie ze wszystkich trzech?
Moim zdaniem potężnie dorabiasz teoryjki. Generalnie generujesz zarzuty, które w 100% opierają się na snuciu domysłów.
0
@PatrykBarca Nie wiem jaka jest procedura, dla mnie strzały ostrzegawcze wydają się racjonalne. Ale to na początek, bo następnym krokiem powinny być dopuszczalne strzały w kierunku imigranta, jeśli nie reaguje.
Trzeba ograniczać możliwość uszczerbku własnego, ci udzie nie są u siebie i żaden Polak nie może ginąć w imię źle rozumianej humanitarności.
Nasza wspólnota musi tu być priorytetem.
0
@Polaco9 @Tomason Fizycznie wtrącają się w to co piszą dziennikarze? Zmuszają dziennikarzy do demokratycznych poglądów ze spluwą przy głowie?
Nie bądźcie śmieszni. Redaktor naczelny to nie czynnik wyższy, tylko pierwszy z dziennikarzy, którzy reprezentują zbliżoną linię.
To nie relacja media pisowskie - Kaczor, gdzie pismaki jak Karnowscy czy Sakiewicz piszą artykuły na kolanach, albo robią wywiady na zamówienie.
0
@JohnA Bzdura. Zasad obowiązujących żołnierza na granicy nie sformułowało w 2024 roku PO z PSL-em. Bzdurne jest też twierdzenie, ze ktoś każe żołnierzowi przyjmować ciosy. To wymyślone przez Ciebie kłamstwo, bo gdyby nie ono nie miałbyś o czym napisać.
Dyskutujesz sam ze sobą.
0
@Natenczas Ale takie rzeczy będą się zdarzać, bo są wpisane w bycie żołnierzem/strażakiem/ służbą graniczną. To niebezpieczna służba.
Jednak, nie zmienia to faktu, że żołnierz działać w ramach swoich uprawnień, nie jest bezkarny. Gdyby tak było Żandarmeria Wojskowa by nie istniała.
0
@Tomason Ponoć SG zgłosiła żołnierzy do ŻW. Czyli zadziałały procedury w przypadku przekroczenia przepisów przez żołnierzy. Bycie żołnierzem nie oznacza, ze wolno wszystko
0
@Polaco9 A od kogo są zależni? Kto narzuca im opinie - proszę bardzo, masz pole do popisu.
3
@tristan87 Feddek - infuencer.
0
Wyobrażenie konfederacko-pisowskie o polskim żołnierzu.
To taki 007 z licencją na zabijanie, Brudny Harry, który nie trzyma się zasad, przekracza granice i porządkuje rzeczywistość na swoja modłę. Wyjęty z rzeczywistości prawnej robi ze swoją spluwą co mu się żywnie podoba.
Naprawdę, nie wiem jaki trzema mieć pojęcie o armii i zasadach tam panujących, że konfederopis uważa, że żołnierza nie obowiązują żadne przepisy prawa.
0
@Zoker Nie. Wszyscy, którzy piszą rzeczowo, np Ty, o ile mnie pamięć nie myli.
Generalnie nie przypominam sobie, żeby ktoś z prawicowców umiał ugryźć temat merytorycznie - zawsze jest tak jak dziś, czyli jazgot i pieniactwo.
0
@Tomason Twój komentarz to absurd. Na kolegów nie wyciąga się brudów.
To nie są koledzy. To są niezależni dziennikarze. Ich nie mianuje ani nie finansuje Tusk jak Kaczor pisowców, że musza lizać komuś dupę. Jakbyś czytał Onet uważniej, to byś to już dawno zauważył.
0
@macio_944 Klasyczne pomijanie niewygodnych faktów - te typy tak mają. Już próbowałem z prawicowcami na argumenty, zawsze kończy się ich emocjami i wylewami. Nie trzymają fasonu, bo i tak finalnie kończy się tym, ze ich frazes jest ważniejszy od faktu.
0
@13th To co opisałeś to klasyczny tok myślenia osoby zmanipulowanej.
Przecież nie może być tak, że jak mną manipulują, to ktoś inny myśli niezależnie.
Nie można wszystkich wsadzać do jednego wora, o tym czy ktoś jest manipulowany decyduje jakość argumentów. Jedni argumentują rzeczowo, a ci zmanipulowani powtarzają frazesy i kierują się emocjami. Jak szalejąca dziś na LR konserwa - to wręcz pochód bezmyślności.
1
@Piernik Proszę się udać do kasy po 1 zł, za ten wpis.
6
@macio_944 To są ludzie, którzy krytykują lewicę. A wystarczy trailer filmu Holland, albo mini incydent na granicy i mamy pochód oszalałych konserwatystów.
Skąd ci ludzie się biorą? mam dzisiaj niezły polew
1
@Rhaan To nie jest rozmowa polityczna, to jest rozmowa o nieznajomości własnego języka - bardzo oporny z Ciebie typ.
0
@tomek8756 Tak, grudnia 2027
0
@Tasde Tak, zwraca też uwagę jak pisiaki w dowolnej sprawie rozpętują piekło, jakby świat się kończył. I zawsze dziwnym przypadkiem ze swoich kretowisk wyskakuje masa użytkowników, którzy pieją jak im pisowcy zagrają.
Zero rozumu i rozwagi, 100% wrzasku i podgrzewania tematu.
1
@Tomason Następny. Systemowe demolowanie i okradanie kraju przez 8 lat było lepsze niż to co robi KO bo ....? Uzasadnisz to jakoś?
2
@Rust_Cohle Ochłoń, chłopie
0
@Witekk10 Bo zawsze jedzie z nimi ramię w ramię. Oczywiście jak z każdym innym niepisowcem, jemu tylko tak zawsze wychodzi. Przypadkowo
0
@Tasde Duda zawsze w formie - czy ten człowiek zrobił coś pozytywnego dla kraju?
0
Komentarz usunięty
5
@Rhaan Najgorsze nie jest gdy ktoś popełni błąd, tylko jak wbrew wszystkim i wszystkiemu upiera się jak osioł i udowadnia, ze zrozumienie prostej informacji mocno go przerasta i gotów jest za ten błąd umrzeć na polu bitwy.
Wystarczy czasem autorefleksja.
Patrz, a wszyscy z Twoim wyjątkiem poprawnie zrozumieli, ze nie ma niepopulistycznej alternatywy dla populistycznych PiSu i PO.
10
@Rhaan Coś Ci chyba nie pykło w zrozumieniu wpisu kolegi.
4
@misterio W latach 2007-15 telewizja publiczna trzymała znacznie wyższy poziom.
Po 2015 TVP została zdemolowana, a obecnie rządzący w sumie nie mają żadnego pomysłu na jakiś nowy format.
Te dane są miażdżące i widać, że zadra po tym jak chamsko traktowano opozycję w latach rządów PiSu jest wielka. Ale Konfederacja przecież nie miała sama z tym nic wspólnego, więc jest to niezrozumiałe.
Obecnie TVP jest jaką atrapą telewizji. Normalność skończyła się tam w 2015 roku i tak to trwa do dziś.
0
@maroon Widzę, że nie tylko mi ten domniemany absurdalny spisek wyborczy wydaje się ekstremum żenady.
0
@pluszek Jeśli 5 twittów przez miesiąc to dla Ciebie spędzanie czasu na twitterze cały czas (jeszcze pewnie ma od tego ludzi), to najlepiej pokazuje jak zakrzywiasz czasoprzestrzeń
0
@pluszek A co jest w tym takiego ważnego? Tylko oszalała prawica widzi tu jakis problem.
0
@13th Sugerowanie, że premier ma widzieć albo zajmować się zwykła sprawą czy incydentem na granicy pokazuje jak bardzo jesteś odklejony od realizmu.
Po co on ma o tym wiedzieć - od tego są inne jednostki.
Może powinien jechać z plastrem jak jakiś żołnierz zostanie ranny?