Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pluszek Tak jest towarzyszu. Czuwaj! Tropmy te skandale - Tusk nie ma nic innego do robienia tylko siedzi na granicy i zastanawia się co tam się dzieje.
Nie ma żadnych innych obowiązków - siedzi na twitterze i czyta co ludziska wypisują.
Ciągle mnie zastanawia jak ta "sprawa" miałaby przysporzyć Tuskowi punktów procentowych, ale widzę, że prawica na misji i w amoku już orzekła.
1
@Pawlak1992 Przecież to artykuł "Przeglądu" a nie Onetu.
Najlepsze jest to, ze ci, którzy krytykują Onet ciągle w nim przesiadują, bo jest ciekawym źródłem informacji i analitycznych artykułów.
Czy pseudodziennikarze katoprawicy piszącoś o patologiach 8 lat PiSu? To są dla Ciebie autorytety
Jak ci redaktorzy Onetu są tacy źli, to co tam robisz?
1
@Albatros Nie możesz tego wiedzieć, kto był/jest najlepszy z tej trójki (Pele, Messi, Maradona). Wszyscy grali w różnych czasach i nie ma ich jak porównać.
Dlatego zasadne jest powiedzieć, że to ikony futbolu, ale to koronowanie na 100% króla futbolu to dziecinada.
Równie dobrze są fora, na których miażdżąca przewaga kibiców stawia najwyżej Pele czy Maradonę
5
@Arden Nieprawda. Ja też powiem, ze Kroos miał porównywalny wpływ. Od lat Niemiec jest niedoceniany, a to jakie posyła podania to czysta maestria.
Ja raczej powiedziałbym, ze na pewno go nie doceni kibic Barcy.
4
@Bobo25 To nie tylko to, że CR7 i Messi się nakręcili. Żadne nakręcanie by nie miało znaczenia, gdyby obaj nie mieli za plecami dwóch najlepszych zestawów zawodników jacy pojawili się w La Liga, a może i w świecie futbolu.
To były maszyny do kreowania sytuacji dwóm supergwiazdom.
Przy całym szacunku do obecnego Realu, ale gdzie im ofensywnie do tamtej ekipy? Real jest bardziej defensywny i znacznie trudniej Viniemu o spektakularne liczby.
0
@Pressinho Najlepszy komentarz w wątku
0
@Albatros No patrz, że są tacy, którzy wyżej stawiają Maradonę. Pewnie sobie coś ubzdurali.
0
@Rastafarnianin Ile bramek zdobył Neymar w finałach LM? A ie Vini i w jakim wieku? No właśnie.
1
@macio_944 Niemcom i Polsce
9
@Popitek12 145 - ale się wtedy rwało dzierlatki.
1
@Kgorecki2500 Ty Konfiarzu!
0
@Emhyr Nie bez kozery Herr Flick powiedział, że skład Barcy jest konkurencyjny
1
Pedri spóźnił się z podaniem. Skończył się. Ewidentnie mu nie idzie.
1
@Emhyr Ty się śmiejesz, ale bardzo ciekawe jest Twoje zestawienie i zmusza do zastanowienia czy obecna Barca ma na pewno słabszy skład niż tamten Bayern.
25
Różne jest podejście ludzi do wyprowadzenia się z domu na swoje. Jedni robią to wcześniej, inni później. Jedni rodzice oczekują szybkiego usamodzielnienia swoich dzieci, inni wręcz przeciwnie, a niektóre matki nie wypuściłyby ich nigdy.
U mnie rodzice byli z tych bardzo bezwzględnych i praktycznie wystawili za drzwi. Prosiłem, apelowałem, tłumaczyłem, podawałem przykłady innych znajomych. Bezskutecznie.
Wystawili walizki, dali odprawę na drogę i bez cienia wzruszenia w głosie powiedzieli:
"85 lat to najwyższy czas by zacząć życie na własny rachunek"
0
@RosjaninBut Gdy obsesja wjedzie do głowy za bardzo ...
Tymczasem cisza o autentycznych aferzystach i propagandystach z ostatnich 8 lat.
Szkoda, że nie nie masz wyczucia żenady
0
Filozofia Flicka jest ściągnięta z Wójcika: wurst hoch i golimy frajerów
0
@Czerwo64 Nie pisz jak pijany, to będzie łatwiej cię zrozumieć. Co ma staż kibicowania do sytuacji z Roberto? Widocznie to jakiś link logiczny dostępny tylko jednostkom wybitnym.
1
@mmaciass Ty jesteś ze Śląska, stąd te wypociny o węglu. Naprawdę dlatego decyzje o przyszłości energetycznej należy podejmować bez takich ludzi jak Ty.
Nie dość, że państwo od lat dopłacało miliardy do nieefektywnych kopalni, to jeszcze roszczeniowy Ślązak nie zauważył, ze pociąg z tym zacofaną kopaliną już odjechał.
Gdzie Ty zyjesz?
4
@Jakchcesz Też uwielbiam tych patriotów z zagranicy
8
@JarekS A może jesteś zwykłym ksenofobem - tak jest wymowa tego i innych Twoich wpisów ideologicznych.
Gdzie jest powiedziane, że Zachód zawsze i we wszystkim musi być dla Polski wzorem?
Dlaczego ksenofob ma decydować o tym czy miasto solidaryzuje się z sąsiadującym państwem zaatakowanym przez Rosję poprzez wywieszenie flagi?
W jaki sposób flaga ukraińska uderza w szacunek do własnej flagi?
To pokazuje raczej zaściankowe myślenie - fatalnie czyta się te wynurzenia.
Jak siedzisz za granicą to siedź i nie piernicz, ze Polacy nie mają szacunku do własnej flagi. Co święto widać ten szacunek wszędzie, nie mówiąc o dedykowanych eventach, rekonstrukcjach i innych wydarzeniach.
Sekcja ruskich troli ma się mocno. Oczywiście Wam to zawsze wychodzi przypadkiem.
0
@tristan87 Bosak z przeszłością w patusiarskiej Młodzieży Wszechpolskiej plus Kościół.
Co za piękne połączenie.
1
@Pawel13sz Nie, Herr Flick zagwarantuje nam dużo emocji. Będzie ładny dla oka, ofensywny futbol. Spodziewam się rozwoju poszczególnych piłkarzy i rozmachu przy przeprowadzanych akcjach.
Jedno małe pytanie: czy to się przełoży na punkty? Oby tak.
Inne pytanie: czy Real rozegra tak efektywny sezon i będzie dalej tak skrzętnie ciułał punkty? Tego nie wiemy.
Rozumiem, że pytanie ma w podtekście, czy mamy przerąbane bo Vini z Mbappe będą grali w jednym zespole? Nie przesadzałbym na zapas. W końcu Mbappe wiele traci kiedy potyka się z autobusami, a hiszpańskie zespoły potrafią grać w głębokiej defensywie. I nie zaniedbywałbym braku wpływu niemieckiego tempomatu czyli Kroosa, który dostarczał wielu przełomowych podań. Real musi zdefiniować się bez niego.
Patrzmy na siebie, jest duży potencjał, jest trener, który ma coś do udowodnienia.
Powinniśmy walczyć jak równy z równym, w lidze. Flick sam powiedział, ze ma konkurencyjny zespół.
0
@stone80 Ty jesteś jednym z tych użytkowników, który obwinia "głupią" matematykę, że jej nie rozumie.
Pamiętam z poprzednich dyskusji, że nigdy nie masz nic merytorycznego do powiedzenia i generalnie srasz wyuczonymi hasłami.
Np. "takie analizy nie istnieją" - oczywiście jak ma się nasrane w głowie, ze CPK jest bezwzględnie niezbędne, to jako wyznawca (czyli ktoś podchodzący do sprawy bezmyślnie) nie zainteresujesz się wadami projektu, a takie były wskazywane.
0
@BorzyKrzys Nie żebym zaprzeczał, że czasem stosuję uproszczenia ale Ty piszesz "tylko" ja napisałem "głównie". Więc trochę zmieniłeś znaczenie.
I to miałem konkretnie na myśli co widzę np. w sondażu dla money.pl cytuję
"Wśród wyborców PiS nikt nie opowiedział się przeciw"
0
@mientusek1407 Właśnie to co napisałeś o Kroosie, czyli poziom niżej niż Iniesta czy Xavi jest kwintesencją niedoceniania Niemca. Facet posyła epicką asystę w 1/2 LM, zagrywa kilka wybitnych piłek niedostępnych innemu piłkarzowi, a Ty go dyskredytujesz. O Złotej Piłce nie decyduje dziwność tego, że Xavi czy Iniesta jej nie dostali - oni zyli w czasach Messiego w primie.
Co do Viniego, staty to nie wszystko.
0
@BorzyKrzys Kiedyś czytałem ich sporo, ale ja nie notuję wszystkiego, żeby boksować się na necie. Min. pamiętam, że był to jakiś Klub, czy Ośrodek Jagielloński z ciekawym analitycznym artykułem i to nie jednym. Nie pamiętam nazwy, tam na konkretnych przykładach ktoś pokazał jak przeinwestowano w podobny projekt w innym kraju. Pamiętam, że podkreślono wagę komponentu kolejowego.
Więc hurraoptymizm konserwy głównie pisowskiej wydaje się taki bezrozumny.
0
Ty jeszcze nastolatkiem jesteś.
0
@Majkel34 Uważaj, tu jest jeden typek z zacięciem stalkera, który prowadzi szczegółowe akta wybranych użytkowników.
0
@zadafcb Ja nie jestem fanem żadnego z zespołów, Tatuma lubię, a Doncicia jeszcze bardziej. Czekam na widowisko, wydaje mi się, że Kidd jest bardziej wytrawnym trenerem niż coach Bostonu, zatem pewnie Dallas jest lekkim faworytem.