Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hansi Flick, zrobi Barcę wielką w mig
3
Od zatrudnienia Flicka, wszystko w kubie klika
1
@Gaz Mecz ma swoje prawa. Trzeba brać komentarze w czasie meczu w nawias
1
Żeby jacyś Katarczycy przejęli Lecha od nieudaczników Rutkowskich. Albo chociaż ktoś zakatarzony
24
@Gaz Krytykować rzeczowo to nie hejtować.
Słowo 'hejtować' za bardzo uderza niektórym do głowy
1
@Encore Jednak nie, to legenda Realu
1
Z Realu odejdzie Niemiec, do Barcy przyjdzie Niemiec i od tej pory gracze Barcy będą oglądać Real we wstecznych lusterkach - tego sobie i nam wszystkim życzę.
1
@koksik2700 Pisz sobie co chcesz, na szczęście większość Polaków nie ma Waszych antyzachodnich obsesji i oby to się nigdy nie zmieniło.
1
@koksik2700 Prozachodni kierunek jest naszą, polską racją stanu, dlatego to Wy się mylicie i Wasze uprzedzenia sprowadziłyby Polskę na manowce.
0
@ShawnC A może ograniczeni kibice Realu nie rozumieli z jakim profesorem rozegrania mają w pomocy. Już od dawna śmieszyli mnie krytycy Kroosa.
Modrić miał wiele sezonów na wielkim poziomie. Już w Anglii się wyróżniał, dlatego trafił do Realu.
11
@Kgorecki2500 @Sulimo @lucas/catalan @RosjaninBut @DLFCB
Podpisuję się pod Waszymi słowami
2
@Lucyfffer Wykończy się jak Pedri
7
Rumak nieudacznik, nie dość, że rujnuje sezon Lecha, to jeszcze spuszcza Wartę do 2 ligi.
To jest nieudacznik przez wielkie R.
Won z Poznania!
1
@Pawel13sz Zobaczymy. Nie chcę się wypowiadać na zapas. Nie wiem, czy Flick wyciągnie wnioski z nieudanej przygody z reprezentacją.
Zakładam, że tak. Ale ciekawe jest to, ze się aż tak pogubił.
Jeśli przez "sprawdzi się" rozumiemy trofea, trudno wyrokować, ponieważ można zaliczyć świetny sezon, a przegrać wszystko o włos. Wiele zależy od tego, jak wypadnie Real, jakie będą okoliczności ewentualnych porażek, jaki styl gry zobaczymy.
Liczę po cichu, że mając w pomocy Gundogana, Pedriego, de Jonga, Gaviego, zrobi wielki ogień. Sporo sobie obiecuję po Flicku.
0
@RosjaninBut Zawsze powtarzam, że życie na ziemi jest oparte na bezwzględnej brutalności. Idea humanitaryzmu to rzadki wyjątek
0
Nieoficjalnie dowiedziałem się, że Flick zacznie ustalanie składu od Oriola Romeu.
1
@tomek8756 Już to napisałem wczoraj czy przedwczoraj. Niech się nie przyzwyczaja szkop jeden.
0
@FcPortoFan1999 Krąży straszna plotka, że Kompany. To jakiś koszmar
11
I pomyśleć, że grudzień przeciągnął się o 17 miesięcy. Jak to w ogóle możliwe, że nikt nie wziął pod uwagę mojego zdania?
1
@Pawel13sz Jestem zadowolony, ale do grudnia ma już go nie być w klubie : )
2
@RivaldoVitorBorba Zależy czego alkoholowego Laporta się nażłopie rano.
4
Z Flickiem może być na odwrót niż z Xavim w jego sezonie mistrzowskim - gra będzie szybka, efektowna i widowiskowa, ale czy w parze pójdą wyniki?
Reprezentacja Niemiec nie grała źle, a wiele meczów wyglądało wręcz dobrze. Jednak w przeciwieństwie do Bayernu, szwankowała skuteczność, która nie nadrabiała strat w defensywie.
Barca Flicka na pewno będzie tracić średnio nieco ponad 1 bramkę na mecz, tak grają zespoły tego trenera. Pytanie czy uda się tak zestroić ofensywę by była tak skuteczna jak w Bayernie? Jeśli tak, będziemy zadowoleni, jeśli nie pojawi się rozczarowanie, mimo przyjemnej dla oka gry.
0
Nie ukrywajmy się, Laporta otworzył prawdziwą puszkę z Pandorą.
2
Szefie @Luciano99, to zapisze mnie szef na ten kurs twerkingu, żebym mógł przywitać godnie Herr Flicka czy to były tylko zgrywy po paru rozcieńczonych piwkach za zetę?
2
Ale by były jaja gdyby Flick przedstawił u nas swoją wersję z reprezentacji.
5 pierwszych meczów - 4 porażki i remis. Barca 1 punkt, Real 13 i pozamiatane.
0
@FcPortoFan1999 Jawohl!
2
@NeroTFP1 "Lalka" z wredną Łęcką mi się podobała, w podstawówce " Zew krwi"
1
A od lipca usłyszymy w Barcelonie znane nam w Polsce: schneller!
2
27 listopad 2024, LM - 5 kolejka.
Bayern - Barca 2:8
28
Flick w Barcelonie:
- nie poprawił stylu gry
- nie wygrał ani jednego meczu
- nie rozwija młodych
Tylko nie mówcie mi, że fakt że nie rozegrał żadnego meczu go usprawiedliwia