Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bayern jest w grze, ważne, że potrafią się przemieścić pod bramkę rywal, gorzej,, że tam samo rozegranie szwankuje. Małe korekty, więcej precyzji i może być pięknie
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie krytykuj się, bo jeszcze się zablokujesz na stronie, tak jak zrobiłeś ze mną.
5
Jeszcze ich boli, i ma boleć po wsze czasy
1
@FcPortoFan1999 Nie znam, ale mówili, że wygrał lige z Broendby parę lat temu. Zobaczymy
2
Lech mnie zawiódł, Barca - szkoda gadać, ostał się jeno Bayern.
Liczę na awans w dobry stylu i po spektakularnym meczu.
1
@Zoker Przereklamowanym tak i bazuje na osiągnięciu z sezonu 2014/15, czego nie powinieneś podważać. Wtedy była to najsilniejsza i najlepiej grająca Barca w historii. Lepsza od Barcy Guardioli. Świetna, wertykalna i nie rozumiem dlaczego tak nie grała w kolejnych sezonach.
W nich był to typowy Enrique, którego mamy do teraz. przereklamowany z Barcą grająca coraz bardziej w poprzek.
Potem ME, w których mamy 5 remisów w regulaminowym czasie gry i 1 wygraną.
Hiszpania grała piłkę nudną, z wyjątkiem 2 meczów, a pewnie ograła tylko Słowację.
I taki to jest Enrique, niby niezły a zawsze z niedosytem.
1/2 ME wygląda ładnie na papierze, ale murawa mówiła co innego.
Podobnie jak 1/2 LM obecnie. ładnie na papierze, a na murawie, klęska taktyczna z Xavim, ale wiadomo, że Xavi ma tę ułomność, że jest w stanie przegrać dowolny mecz nie reagując na wydarzenia boiskowe. 11 na 11 PSG wyglądało źle.
Zmianę przyniosło złe zarządzanie zawodnikami przez Xaviego (który to już raz), ale w żadnym wypadku reakcja Enrique - on był bezradny.
I stąd dla mnie nie zaskakująca porażka z BVB w 2 meczach. Cały Enrique. Chodzący niedosyt.
1
@Encore Ciekawe jakby się poczuł Jokić gdyby odebrał statuetkę i kilka dni potem dostał sweepa od Edwardsa i spółki?
5
@draxidox Można i trzeba, ale jeśli jesteś postacią publiczną i nie widzisz systemowej dewastacji, a potem zauważasz mini potknięcia, to dużo o tobie mówi.
Jeśli ktoś siedział cicho za PiSu to sam siebie ustawia jako postać bezwartościową w sferze publicznej. Dlatego Stano, kumpel Pereiry jest takim miernotą.
1
@Toretto Ty jesteś z tego kościoła, tzn. indywidualnego błędu Araujo czy Cancelo, a ja ten typ myślenia kompletnie krytykuję, bo pomija kontekst.
A kontekst jest taki, że zawodnicy Xaviego są źle prowadzeni przez trenera, stąd skutkiem tego mamy nonszalancję, indywidualne błędy, gole tracone minutę po strzeleniu samemu, gongi i konieczność gonienia wyniku. Araujo i Cancelo to skutki a nie przyczyny.
Podobnie z Enrique - od lat piszę na tej stronie o przeciętności tego trenera. Taktycznie, przegrał nawet z przeciętny Xavim, miał szczęście, że Xavi poza taktyką ma szereg cech negatywnych, którymi umie zniwelować własne przewagi.
Barca z Messim i Neyem pod wodzę Enrique w 2 i 3 sezonie grała poniżej swojego potencjału - stąd porażki w LM. PSG w przypadku rywalizacji z kimkolwiek z drugiej części drabinki LM, zostałoby zezłomowane.
Porażka z BVB to nie przypadek, a xG pokazuje tylko, że mając większy potencjał w zawodnikach, potrafił to przetrąbić taktycznie z wyrachowanym rywalem.
Już to przerabialiśmy z nim w Barcy.
6
Właśnie obchodzimy 40-minutnicę odpadnięcia PSG z LM
1
@fart A Ty nie powinieneś szykować się na Boston, zamiast oglądać imprezę pseudomuzyczną 4 kategorii? Tatum Eurowizji nie ogląda na pewno.
1
@marcin62 To wcale nie musi odbyć się w trybie cudu.
9
Kibice Barcy w "kolejności dziubania" upadli tak nisko, że muszą się cieszyć z czyichś klęsk, ponieważ nie mają własnych sukcesów. Smutne to.
7
Piękna radość zawodników i kibiców Borussii
0
@Chucky Uwielbiam gdy ktoś kto widzi tylko wycinek tematu, mówi komuś kto widzi cały temat, żeby przestał się kompromitować.
To klasyka LR. Jak nie widzisz szerszego kontekstu, to będziesz wypisywał bajki o Araujo, czyli pominiesz całkowicie istotę problemów Barcy Xaviego.
0
@Gibbon_FCB A dla mnie wpadki w poszczególnych meczach, to znak rozpoznawczy Xaviego.
Gracze Barcy są wiecznie rozkojarzeni i to się potwierdziło z Gironą
0
@Chucky Ty widzisz drzewa, ale nie widzisz lasu. Tzn. pisząc o Araujo, jakbyś pomijał dlaczego ten Araujo się zdarzył
6
Coraz bardziej mi wstyd za Xaviego i jego kompromitujący dwumecz z PSG.
Po meczu Borussii powinni Xaviego wypieprzyć z klubu.
0
@Pressinho Się popłakałem ze śmiechu. No geniusz
1
@NeroTFP1 A czemu Ty piszesz na LR, zamiast sprawdzać matury. Co to jest panie nauczycielu za ściemnianie?
11
A Barca z tym gównianym PSG straciła 6 goli. To pokazuje, że Xavi taktycznie leży.
0
@Amidamaru Na to zjawisko nie ma skali. To jest o czym się mówi "rzeczy, które filozofom się nie śniły"
0
@Encore Dynamika gry i jakość zawodników na zupełnie innym poziomie.
Edwards to ktoś o potencjale by być Messim czy Jordanem. Na to chcesz zarwać nockę.
Tutaj na murawie, żaden zawodnik nie budzi zaciekawienia. A widowisko jest żadne
1
Oglądałem w nocy mecz NBA Denver- Minnesota. W skali jakości i widowiska od 1-6, była to szóstka.
Mecz PSG- Borussia to rozrywka trzeciej kategorii w porównaniu do meczu koszykówki. A to 1/2 LM.
Aż szkoda czasu.
7
Nic nie rozumiem z meczu PSG-Borussia, ale po wyjaśnieniu Wdowczyka i Łapińskiego wszystko stało się jasne. Są to dwaj wybitni analitycy. Strzałkami niszczą system.
1
@MesQueUnClub96 Edwards mówił o tysiącach rzutów wykonanych po to by udoskonalić rzut. Dodał, że droga do bycia najlepszym jest bardzo, bardzo ciężka.
Najlepsi tak pracują nad sobą.
Jak widziałem wczoraj mental graczy Minnesoty i Edwardsa, to aż odechciało mi się oglądać naszych paciaciaków z Barcy pod przewodnictwem totalnie rozmemłanego Xaviego.
Na mecz powinno się wychodzić z żądzą wygranej.
11
No to skoro zbliża się mecz LM, to mały sucharek piłkarski:
Co mówi piłkarz gdy wchodzi do fryzjera?
Gol
1
@fart Ja po obejrzeniu 2 meczów nie byłbym aż tak brutalny dla Jokicia, bo mimo wszystko to elitarny gracz, ale rzeczywiście to co proponuje Minnesota, to chyba typ defensywy jakiej Jokić nigdy nie widział na oczy.
Każda jego akcja ma go boleć i boli.
Niesłychane mentalne lwy z Wilków.
17
@NeroTFP1 Na mojej maturze była analiza zwojów z czasów Kazimierza Wielkiego
54
Ja maturę pisałem 142 lata temu. Pamiętam jak do szkoły jechałem dorożką. Ale był stres, nauczyciel straszył nas czarną ospą jakbyśmy się nie przygotowali.
Oczywiście wszystko ściśle tajne bo Prusacy strasznie piłowali za takie akcje.